DAJ CYNK

Plus: zestaw dwóch tabletów wraz routerem LTE w nowej promocji

07.02.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13398

Ważne 7

8

Od 7 lutego Plus wprowadza do swojej oferty nowy zestaw w postaci dwóch tabletów Lenovo Yoga oraz routera Huawei B593s LTE.

Od 7 lutego Plus wprowadza do swojej oferty nowy zestaw w postaci dwóch tabletów Lenovo Yoga oraz routera Huawei B593s LTE.

Wprowadzany do oferty Plusa zestaw zawiera dwa tablety, z których jeden pozwala na łączność 3G, a drugi WiFi. Router Huawei B593s LTE natomiast to doskonały router stacjonarny, który zapewnia internet LTE w domu. W zestawie klient otrzymuje również do wykorzystania starter 1 GB Plus Internet na Kartę. Zestaw jest dostępny za 0 zł przy opłacie miesięcznej 99,90 zł dla abonentów Plusa w ofercie na 48 rat (109,90 zł dla nowych klientów).



Lenovo Yoga posiada ekran 10,1-cali, czterordzeniowy procesor 1,2 GHz, pamięć wewnętrzną 16 GB, 1 GB pamięci RAM oraz aparat 5 MPix i aparat przedni 1,6 MPix. Posiada m.in moduł GPS oraz akumulator o pojemności 9000 mAh, zapewniający do 18 godzin ciągłej pracy. Tablet pracuje pod kontrolą systemu Android 4.2. Urządzenia daje duży komfort korzystania dzięki konstrukcji dopasowującej się do sposobu użytkowania: wygodne surfowanie w trybie "Trzymaj w dłoni", łatwość pisania oraz grania w trybie "Połóż" oraz radość z oglądania filmów w trybie "Postaw".

W ofercie internetowej Plus Internet użytkownik może wybierać z poniższych abonamentów.



Osoby posiadające już własny sprzęt mogą skorzystać z oferty "tylko SIM", w której już od 14,90 zł miesięcznie można wybrać dowolny abonament i podpisać umowę na czas nieokreślony.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
23. ~ser
0

2014-03-13 18:42:32

Oferta jest otyle ciekawa ze sporo takich tabletow trafi praktycznie odrazy na rynek wtórny ja za model z 3g dalem 900zl i jestem bardzo zadowolny bo jakascia w mojej ocenie nie odbiega od galaxy Taba zaliczył jak dotąd jeden poważny upadek i niema ryski ale serce miałem w gardle

Odpowiedz

22. ~bylam dowiedzialam się
0

2014-02-25 22:57:41

wychodzi bardzo drogo raty 80 przez 48 mc za sam sprzęt plus 60 zł to 15GB internetu wychodzi 140 zł . Całosc kosztuje po 4 latach wychodzi ok 6720 zł :) bo internet wyżej nie jest wliczony. Plus cena aktywacji. A powiem że jestem stałym klientem.

Odpowiedz

21. ~LIZAK
0

2014-02-13 20:42:10

SZUKAJĄ NAIWNIAKÓW- DROGO WYCHODZI

Odpowiedz

20. ~
0

2014-02-07 19:45:57

Raty możesz sobie wybierać na 48, 36 lub 24 miesiące, ale umowa sama i tak nie może być dłuższa niż 24 miesiące.

Odpowiedz

19. Talent
0

2014-02-07 19:37:34

"(...)dla abonentów Plusa w ofercie na 48 rat (109,90 zł dla nowych klientów)." Drukowanymi trzeba czy jak? :) Ludzie, nie podpisujcie tak długich kontraktów!

Odpowiedz

0

2014-02-07 17:57:50

@11 nie wiem jak ty liczysz, przecież abonament masz na 24 miesiące. A o wysokości rat tu nic nie ma, tylko o długości 48. Na 24 raty pewnie też będą.

Odpowiedz

17. ~
0

2014-02-07 17:55:42

Ja poczekam na szczegóły bo brzmi zachęcająco i chętnie się przeniosę do sieci ze świetnym zasięgiem.

Odpowiedz

16. ~Karool
0

2014-02-07 15:06:02

Jest drogo i chu....wo i komitragiczna obsługa techniczna... a najlepsze jest że jak złożyłem wypowiedzenie z numeru który posiadam to stwierdzili że mi wyłączą numer nie należący do mnie... nawet nie kwapią sie te kólki z polkomtela aby przyznać do błędu

Odpowiedz

15. ~Coxxi
0

2014-02-07 14:11:53

10-cio calowy tablet, to już za dużo. Ja mam tablet 8,9 cala i to jest akceptowalna wielkość. Można trzymać w jednej ręce, co już z 10-cio calowym daje problem, a różnica nie wielka. Z kolei 7 calowy jest za mały. Problem tylko w tym, że Samsung chyba już nie produkuje tabletów 8.9 LTE Ja mam Samsung Galaxy TAB 8.9 LTE dwa lata i spisuje się znakomicie. Aktualizację do 4.0 musiałem zrobić sam bo PLUS nie raczył zapodać. Myślę,że jeszcze z dwa lata mi posłuży. Ten tablet ma dobre parametry sprzętowe. Sporo nowych się chowa technicznie.

Odpowiedz

14. ~Goral
0

2014-02-07 13:19:05

#14 na jaką usługę skoro to tylko sprzęt na raty plus P_R_E_P_A_I_D na 1 giga , jeeezu

Odpowiedz

13. ~Edge
0

2014-02-07 13:08:40

@11 kox ptysiu... umowa na usługę jest na 2 lata i po tym terminie możesz przedłużyć, zrezygnować, a sprzęt też możesz spłacić wcześniej.

Odpowiedz

12. ~Goral
0

2014-02-07 12:09:02

#7 no poczekam na regulamin promocji - ale z artykułu wynika na razie to co pisałem , i co też pisze #11 - 2 tablety (dla mnie ze średniej półki) + router za 4.800 i smieciowy starter PREPAID na 1 gb wartości kilku złotych, no ludzie ! :) Yoga 10 cali - jeden z modemem gsm a drugi bez, wartość średnio 1.300 za sztukę plus router za 200 , to daje 2.800 a nie 4.800 :) pojechali :)

Odpowiedz

11. ~kox12
-1

2014-02-07 11:24:16

" W zestawie klient otrzymuje również do wykorzystania starter 1 GB Plus Internet na Kartę. Zestaw jest dostępny za 0 zł przy opłacie miesięcznej 99,90 zł dla abonentów Plusa w ofercie na 48 rat (109,90 zł dla nowych klientów)." 4.800 lub więcej + abonament, chyba ze ta cena jest z pakietem 15gb co i tak nie wygląda różowo - umowa na 4 lata i 15gb gdzie za 2 lata będą większe pakiety i zasięg konkurencji

Odpowiedz

10. ~
0

2014-02-07 09:55:07

To nie jest wysokość raty. Tylko informacja przy jakim abonamencie jest dostepny zestaw.

Odpowiedz

0

2014-02-07 09:35:14

48 rat po 99 zł czy 109 zł... Aż dziw bierze, że ktoś się na to nabiera.

Odpowiedz