DAJ CYNK

Plus zaprasza do siebie klientów mBank Mobile

18.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4812

Ważne 4

7

Plus przygotował specjalną ofertę przeniesienia numeru dla obecnych klientów mBank Mobile.

Plus przygotował specjalną ofertę przeniesienia numeru dla obecnych klientów mBank Mobile.

Klienci, którzy przeniosą numer z mBank Mobile do jednej z oferty Plus na kartę - Plus na kartę bez limitu lub Plush na kartę bez limitu otrzymają bonus w postaci 240 zł przez rok (20 zł w postaci Pakietu kwotowego do każdego doładowania za więcej niż 30 zł przez 12 miesięcy) oraz promocję Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych na 15 dni za darmo.

Promocja trwa od 18, do 30 listopada. Klienci nie ponoszą opłat za wydanie nowej karty SIM.

Zobacz: Regulamin promocji - przenieś numer z mBank Mobile do Plus na kartę bez limitu
Zobacz: Regulamin promocji - przenieś numer z mBank Mobile do Plush na kartę bez limitu


Zobacz: Koniec mBank Mobile

Źródło tekstu: Plus; wł

Komentarze
Zaloguj się
42. ~Punk
0

2014-11-20 23:50:33

Dla mnie SmartDOM to fajna opcja i cenowo bym powiedział podobnie jak kablówki, albo i lepiej.Zobaczymy co będzie za 2 może 3 lata kiedy już nałapią klientów, czy wtedy nie wytną jakiegoś numeru.Ja mam o tyle dobrze że w razie czego ucieknę z usługami gdzie indziej, bo na pewno się nie zgodzę na podnoszenie uslug.

Odpowiedz

41. wlo
-2

2014-11-19 10:27:20

39 - jeśli komuś zależy da radę ;-) Instytucja pełnomocnika przecież istnieje nadal, czy może coś się zmieniło? W rodzinie pełnomocnika baaardzo łatwo ustanowić ;-)

Odpowiedz

40. wlo
-2

2014-11-19 10:25:32

buba1234 - a nie sądzisz, ze tak naprawdę wszystko zależy od usługobiorców? Masz pretensje do kogo? Ile razy się wszędzie powtarza - teraz przy wyborach znowu, aż nudą wieje - TANIO ZNACZY KIEPSKO?

Odpowiedz

39. ~Sk.
0

2014-11-19 08:34:42

Gdyby nie trzeba było wymieniać kart SIM, które są przecież w Plusie, to oferta byłaby ciekawa dla tych, którzy utknęli z telefonem mBM za granicą będąc na dłuższym wyjeździe. Stracą swój numer za 2 tygodnie, bo jak mają w ciągu 30dni wymienić kartę SIM?

Odpowiedz

38. buba1234
2

2014-11-18 23:20:18

@37 ta lojalizacja klienta przez agregację usług, a po paru latach zacznie się dojenie smartdomowców

Odpowiedz

37. ~Kupczak
-3

2014-11-18 22:58:45

Zaczyna się walka nie tylko na usługi telekomunikacyjne, ale i na banki. Plus dzięki współpracy z polsatem stał się gigantem multimedialnym, bo oprócz usług telekomunikacyjnych zajmuje się bankowością, TV i sprzedażą energii i gazu. Jak dla mnie pozytywny szok.

Odpowiedz

36. buba1234
0

2014-11-18 18:34:58

a w kluczu ma być lejek, pisali o tym na fb

Odpowiedz

35. buba1234
0

2014-11-18 18:34:23

W RBM Energy na kartę jest pakiet za 20zł nolimit na komorki i stacjonarne, alternatywnie można wykupywać co 8 dni pakiet na wszystko za 7zł i za mniej niż 30zł/miesiac mamy w prepaidzie nolimit na komorki, nolimit na stacjonarne, nolimit na smsy nolimit na mmsy i 3GB z lejkiem. Kto da więcej za okolo 3 dychy?

Odpowiedz

34. toms
0

2014-11-18 18:02:12

Pisałem o ubiegłorocznych taryfach "Więcej". Rzeczywiście, w najnowszych jest jak piszesz.

Odpowiedz

33. ~banda
0

2014-11-18 17:34:09

Po kiego prenta wam skarbonki z telefonów. Robic? Banda skąpych kartowcow

Odpowiedz

32. ~
0

2014-11-18 17:32:32

Powinno być za 15 zł za darmo, zamiast 30 zł , wtedy by było extra.

Odpowiedz

31. wlo
0

2014-11-18 16:24:55

toms - nie 29 gr tylko 2 razy po 19 gr za kliknięcie - jak już ;-)

Odpowiedz

30. wlo
0

2014-11-18 16:21:30

toms - o jakiej ofercie mówisz? Bo chyba nie o ofercie na kartę Plusa? Jak najbardziej pakiety internetowe - te "taryfowe" i dodatkowe - mają ograniczenie prędkości do 32 kilobitów na sekundę po wykorzystaniu limitu ;-) Czy może na jakimś stereotypie sprzed lat jedziesz?

Odpowiedz

29. toms
0

2014-11-18 16:14:38

Bardziej niż nielimitowanych stacjonarnych brakuje lejka na pakietach internetowych. A koszt jednego kliknięcia to tylko 29 gr/100 kB. ;-) Tym, którzy nie znają oferty Klucz Mobile przypomnę, że można tam kupić za 30 zł aż 500 minut ze stacjonarnymi i możliwością kumulacji niewykorzystanych minut aż do 2000. Co prawda, pakiety internetowe również nie posiadają lejka, ale stawka cennikowa to 2gr/100 kB, a więc jak najbardziej do przyjęcia.

Odpowiedz

28. wlo
0

2014-11-18 15:48:23

27 - szkoda tylko, że nie ma możliwości dokupienia stacjonarnych w tej najnowszej ofercie Plusa na kartę ;-) Nielimitowanych na stacjonarne oczywiście.

Odpowiedz