DAJ CYNK

Plus wprowadza Plush Mix

20.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14012

Ważne 16

13

Od 20. października dostępna jest nowa oferta Plush Mix, która oprócz dostępu do nielimitowanych połączeń, wiadomości i dużych paczek danych daje możliwość nabycia telefonu.

Od 20. października dostępna jest nowa oferta Plush Mix, która oprócz dostępu do nielimitowanych połączeń, wiadomości i dużych paczek danych daje możliwość nabycia telefonu.

W zależności od wybranej kwoty miesięcznego doładowania, klienci mają do wyboru pakiety usług zawierające:

  • rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych oraz pakiet 1 GB Internetu w doładowaniu za 60 zł,
  • rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych w doładowaniu za 50 zł,
  • same rozmowy w niższych doładowaniach za 30 i 40 zł.

Pakiety kontraktowe to kwota pobierana z każdego doładowania kontraktowego i wyższego, natomiast pakiety cykliczne odnawiane są niezależne od częstotliwości doładowań kontraktowych co 30 dni. Pakiety mogą być wyłączane i zmieniane - nie ma obowiązku utrzymywania ich przez całą umowę.

Minimalna kwota doładowania 30 zł 40 zł 50 zł 60 zł
Pakiet kontraktowy
(do wszystkich sieci komórkowych)
300 minut (15 zł) Rozmowy bez limitu (35 zł)
Pakiet cykliczny - SMS-y - Bez limitu do wszystkich sieci (10 zł)
Pakiet cykliczny - 1 GB - 10 zł
Łączny koszt usług 15 zł 35 zł 45 zł 55 zł

Wśród dodatkowych pakietów cyklicznych dostępne są:
  • 1 GB za 15 zł,
  • 2 GB za 25 zł,
  • SMS-y bez limitu do wszystkich sieci komórkowych za 10 zł,
  • 200 minut na stacjonarne za 5 zł.

Nowa oferta Plush Mix dostępna jest w wariancie z kontraktem elastycznym jak i w wersji standardowej, przy czym w kontrakcie elastycznym dostępne są niższe ceny telefonów.
,br> Osoby decydujące się na umowę bez telefonu otrzymują bonus w postaci 50% ekstra do każdego doładowania kontraktowego, a sama umowa jest krótsza i wynosi 18 doładowań. Dla klientów przenoszących numer została przygotowana promocja, w ramach której otrzymują 50% extra do pierwszych 6 doładowań kontraktowych.

W każdym z planów taryfowych nie są pobierane opłaty za transmisję danych w obrębie mobilnego Facebooka i Instagramu.


Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
37. ~Hakuna
0

2014-10-26 21:04:59

Właśnie jak plush wychodził brakowało mi oferty z telefonem no i proszę - jak znalazł ;) Mówcie co chcecie ale mnie to pasuje. Tylko brałbym ten nowy telefon z odbiornikiem TV :)

Odpowiedz

-1

2014-10-23 22:28:37

@32 Zapominasz o tym, że wielu mixowców to lokalizacje, gdzie NetWorks robi wielką łaskę, a o zasięgu Playa (Virgin) słyszeli tylko w TV. Jeśli nie ma innego wyboru, to jest to jeden z najlepszych możliwych wyborów. Plus nie jest najtańszy, ale też w wielu lokalizacjach jest bezcenny.

Odpowiedz

35. ~Olo
-1

2014-10-23 20:26:58

I całkiem sensownie to wygląda. Telefony "na stanie" też powinny się znaleźć w dobrej cenie, więc wróżę Plushowi kilka dobrych miesięcy na rynku.

Odpowiedz

34. ~
2

2014-10-21 19:01:34

33, nie przełączysz Plusa na nadajniki T ani T na nadajniki Plusa, to tylko w PLAY jest możliwe

Odpowiedz

33. ~Daria27
0

2014-10-21 18:46:07

Dostałam dziś telefon służbowy w sieci Plus (ten operator wygrał przetarg) i niestety zasięg jest tragiczny w mojej lokalizacji, bo 1kreska na 5 lub 3 na dworzu. W firmie, która mieści się w mieście jest bardzo dobry zasięg i hd voice chyba działa, ale u mnie na wsi to tragedia. Plusa nie można przełączyć na nadajniki T-Mobile ? Gdzie się zgłasza brak zasięgu sieci Plus? Z góry dziękuję za odpowiedź. ;-)

Odpowiedz

32. Angemona
2

2014-10-21 09:56:20

@30 masz rację, za 700 to można wyrwać coś zmacznie lepszego niż w tej ofercie proponowane. Tylko że tam działa psychologia i siła przyzwyczajeń, czyli "co ja mam płacić 700 za telefon jak od 1998 za 1zł dostawałem". Plus zawsze po mistrzowsku grał na przyzwyczajeniach klientów, ma też najbardziej wartościową grupę wiekową, czyli między 30-50 lat. Tacy ludzie na hasło Virgin Mobile odpowiedzą "że co?" i nigdy tam nr nie przeniosą. Oczywiście mówie o przeciętnych Kowalskich nie interesujących się branżą telekomunikacyjną i nie chce za moment czytać komentarza "a ja mam 35 i nr w Virgin".

Odpowiedz

31. ~tata
1

2014-10-21 09:55:40

abonament na karte z co miesieczna obowiazkowa platnoscia.

Odpowiedz

30. ~amigo
2

2014-10-21 09:11:44

Virgin Mobile za 29 zł mamy 300 minut do wszystkich + SMS no limit + 4 GB internetu za darmo i to wszystko bez umowy, a w skali 24 miesięcy wychodzi = 696 zł hehe

Odpowiedz

29. ~Marcoo
2

2014-10-20 23:33:44

A ja chciałbym wiedzieć czy osoby uparte na no-limit rzeczywiście aż tyle wykorzystują rozmów smsów internetu , że no limit jest im tak potrzebny czy to tylko "tak na wszelki" albo dla szpanu.Dla mnie oferta jest słaba - tańszy no limit jest w nju a ceny telefonów jak ktoś wyżej wspomniał nie powalają zresztą po co teraz do licha pchać się w umowę na 2 lata z kiepską ofertą , telefonem wartym kilka set złotych mniej kiedy oferta w ciągu 2 lat u każdego operatora zmieni się 4 i więcej razy zawsze na lepsze i potem będą ludzie płakać a ja płacę 120 zł w plushu i mam tylko 1GB neta a ty masz za 30 zł 5 GB .Aktualnie przykładowo w plush vs nju no limit + lg g2=koszt za 2 lata plush = 2260zł (telefon 100zł +12 miesiecyx60zł + 12 x120zł) do tego umowa 2 letniaNju (umowa tylko na miesiąc, telefon kupisz sobie jaki chcesz) = 1636 zł (telefon lg g2 700zł+24 miesiące no limit all za 39zł) do tego w nju oferta jeszcze kilka razy za ten czas ulegnie poprawie a więc koszta będą jeszcze mniejsze.Tak czy owak uważam, że większość osób nie potrafi dobrać do siebie oferty i pcha się w "tanie" telefony w abonamentach z no limitem rozmów i sms gdzie potem nie wykorzystają nawet 200 minut w miesiącu ale mam "no limit" jest super nie? Nw co w tym fajnego , że płacę więcej za coś z czego nie korzystam a może z ograniczonej liczby telefonów do wyboru w abonamencie?

Odpowiedz

28. ~pabloki
4

2014-10-20 22:42:51

chyba słaby ten mix skoro mozna mieć za 49,90 no limit voice all, sms,mms z telefonem.

Odpowiedz

27. Angemona
4

2014-10-20 20:54:55

Czy jednak kryterium no limit jest najlepszym kryterium oceny dla mixów?

Odpowiedz

26. ~qae
-1

2014-10-20 20:39:38

po sprawdzeniu mixow dostepnych w polsce to teraz plus wychodzi najtaniej. jak ktos chce bez limitow rozmowy, smsy i neta 1 gb to w plusie to jest za 55 zl, w plaju to jest za 100 zl, w orange za 90 zl a t-mobile nie ma takiego mixa :D

Odpowiedz

25. Angemona
2

2014-10-20 20:36:27

Ceny telefonów tyłka nie urywają, nie mniej jest rzesza ludzi wybierających ten typ umów. Można by się pokusić o jakieś zestawienie.

Odpowiedz

24. ~Kuzyn1920
-1

2014-10-20 20:30:50

@lolo widziałem regulamin chwile temu, nie musisz korzystać z żadnego pakietu, Twoja sprawa co uruchomisz , pakiety neta NONSTOP z lejkiem do 32kbps. mozesz mieć 30 do wydzwonienia jak chcesz lub mozesz uruchamiac pakiety.

Odpowiedz

23. ~Grube LOLO
-1

2014-10-20 20:24:30

ojojoj, fb i ins za darmo? i 1 gigs na reszte? hmmm. lejek jest? kiedyś w mixie można było w razie czego dokupić pakiety - są jeszcze????

Odpowiedz