DAJ CYNK

Plus wprowadza "LTE Plus Advanced" o przepustowości do 300 Mb/s

23.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 66

Ważne 21

10

Sieć Plus komercyjnie uruchamia "LTE Plus Advanced" o przepustowości do 300 Mb/s, podwajając jednocześnie pakiety danych w abonamentach głosowych.

Sieć Plus komercyjnie uruchamia "LTE Plus Advanced" o przepustowości do 300 Mb/s, podwajając jednocześnie pakiety danych w abonamentach głosowych.

Internet "LTE Plus Advanced" opiera się na agregacji dwóch nośnych po 20 MHz w standardzie LTE FDD, działających w pasmach 1800 oraz 2600 MHz. W praktyce do jego obsługi wymagane są urządzenia LTE-A z LTE kat.6. W ofercie sieć ma 19 takich smartfonów, 3 routery i 2 tablety, a klienci sieci korzystają już z ponad 125 tys. kompatybilnych urządzeń.

Szybszy standard LTE dostępny jest dla wszystkich klientów ofert abonamentowych, Internetu mobilnego, Mix i SOHO. Obecnie zasięg "LTE Plus Advanced" oferowany jest w kilkudziesięciu lokalizacjach kraju i obejmuje około 2 mln Polaków.


Wejściu LTE szóstej kategorii towarzyszą zmiany w ofercie abonamentowej dla klientów indywidualnych i biznesowych. W ramach promocji 2 x Więcej GB, klienci mogą uzyskać dwukrotnie większe pakiety danych niż do tej pory. W przypadku oferty abonamentowej promocja wchodzi w życie 23 sierpnia, a w przypadku ofert Ja+ Mix 1 września.

Klient otrzymuje dwa razy większe pakiety internetowe przez całą długość kontraktu we wszystkich poziomach zobowiązań:
  • W Ja+ Abonament to teraz 4 GB w abonamencie za 29,99 zł miesięcznie, 10 GB za 49,99 zł miesięcznie i 20 GB za 69,99 zł.
  • W Ja+ Rodzina klienci zyskają 20 GB w abonamencie za 69,99 zł miesięcznie, 40 GB za 99,99 zł i 60 GB do podziału w abonamencie 129,99 zł.
  • W Ja+ Mix w zależności od poziomu deklarowanego doładowania miesięcznego otrzymamy 2 GB dla doładowania 30 zł, 4 GB dla doładowania 40 zł, 6 GB dla doładowania 50 zł i 8 GB dla doładowania 60 zł.
  • W Ja+ Moja Firma to 4 GB, 10 GB, 14 GB i 20 GB w abonamentach odpowiednio za 29 zł, 39 zł, 59 zł i 79 zł netto miesięcznie, a dodatkowo promowana będzie Usługa Prawnik, czyli usługa dostępowa z zakresu doradztwa prawnego przez telefon i e-mail.

W ofercie Internetu Plusa i Cyfrowego Polsatu podwojony pakiet danych dotyczy najniższego abonamentu i jest dostępny po okazaniu legitymacji studenckiej lub uczniowskiej - od 23 sierpnia po raz kolejny wprowadzona zostaje promocja Internetu LTE dla studentów:
  • Abonament za 29,99 zł.
  • Dwa razy więcej Internetu w podstawowym pakiecie danych - 40 GB do wykorzystania we wszystkich technologiach, a przy zamówieniu w sklepie internetowym to nawet 60 GB.
  • Oferta dostępna w wersji Tylko SIM lub z ratami za sprzęt.
  • Trzy miesiące abonamentu za darmo dla klientów zmieniających operatora.
  • Podstawową promocją pozostaje usługa LTE bez limitu danych.

Łączność LTE sieci Plus dociera obecnie do 96,8% populacji kraju. Biorąc pod uwagę dane innych operatorów, Plus oferuje zatem największy zasięg LTE, a tam gdzie dostępne jest "LTE Plus Advanced", również najszybszy mobilny Internet. Aktualna mapa zasięgu LTE sieci Plus:

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się