DAJ CYNK

Plus wdraża HD Voice

19.12.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13145

Ważne 23

14

Plus wdraża w swojej sieci technologii HD Voice. Pozwoli ona na zwiększenie jakości rozmów pomiędzy rozmówcami posiadającymi telefon wspierający tę technologię.

Plus wdraża w swojej sieci technologii HD Voice. Pozwoli ona na zwiększenie jakości rozmów pomiędzy rozmówcami posiadającymi telefon wspierający tę technologię.

HD Voice jest wdrożone także w sieci T-Mobile, P4 oraz w Orange. Niestety, rozmowy o podwyższonej jakości możliwe są tylko wewnątrz sieci, bo do tej pory żaden z operatorów nie porozumiał się z konkurentem w sprawie wymiany tego typu ruchu.

Zobacz: Usługa HD Voice dostępna już w 109 sieciach na świecie
Zobacz: Polkomtel z sukcesem przeprowadził testy VoLTE

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
107. wlo
-2

2014-12-27 13:58:22

106 - nic w tym dziwnego. Przecież mówię - jest, OK. Sobie w lepszej jakości pogadamy. Ale to co niektórzy wygadują to już nawet nie głupota jest - w sytuacji gdy - uwzględniając kierunki proporcjonalnie do ilości abonentów - 1/4 rozmów tylko będzie w wyższej jakości ;-) Tak - przynajmniej ta 1/4 w lepszej jakości będzie - i dobrze. Zawsze lepszej niż gorszej jakości mieć usługi, nie?

Odpowiedz

106. DanielR
1

2014-12-25 17:37:07

Jaka "nagła potrzeba"? Ja od kiedy mam telefon chciałem rozmawiać w jak najlepszej jakości. Ale przecież HD Voice weszło dopiero parę lat temu. Więc jak ludzie mogli wcześniej rozmawiać w HDV, skoro wcześniej operatorzy nie oferowali tej technologi w swoich sieciach? Teraz jest, a wiec ludzie chcą skorzystać. I co w tym dziwnego?Ale za to musi być standardowa formułka: "znowu potwierdza się to co cały czas powtarzam", czy coś w tym stylu. Nie ma to jak połechtanie własnego ego. ;-)

Odpowiedz

105. wlo
-2

2014-12-24 23:44:02

Właśnie potrzeba. Dla mnie to dodatkowy, jeśli rzeczywiście ma to być taka super jakość - to nawet miły gadżet ;-)

Odpowiedz

104. wlo
-2

2014-12-24 23:42:12

Mnie śmieszy nagła potrzeba! A biorąc pod uwagę możliwości - we własnej sieci - oznacza to, ze dla mnie to może równie dobrze nie być tej technologii ;-) Cóż... Widać znowu potwierdza się to co cały czas powtarzam - ludzie nie dzwonią na miliony numerów - dzwonią na kilka, kilkanaście numerów, głównie we własnej sieci ;-) Więc mogą się cieszyć jakością.

Odpowiedz

103. wlo
-2

2014-12-24 23:39:35

101 - dopuszczam. Przecież o sobie mówiłem nie o Tobie czy kimkolwiek innym - zwróciłeś uwagę?

Odpowiedz

102. ~bodzio
-1

2014-12-24 16:07:52

Dobra jakość połączeń zawsze mile widziana. Aczkolwiek z drugiej strony - na jakość w plusie narzekać nie mogę, a abonament mam tam już z 10 lat.

Odpowiedz

101. DanielR
1

2014-12-23 22:05:53

Nie, śmieszna odpowiedź na zasadne pytanie nigdy mnie nie usatysfakcjonuje.A więc w takim razie, skoro wymienione przez mnie modele nie zapewniają Ci wszystkich niezbędnych funkcji, dopuść do swojej świadomości fakt, że np. ktoś oprócz wymienionych przez Ciebie opcji, potrzebuje również wysokiej jakości rozmów. Bo, być może o tym nie widziałeś, to też może wywrzeć korzystny wypływać na wizerunek firmy i relację pomiędzy przedsiębiorcą, a klientem. ;-)

Odpowiedz

100. wlo
-2

2014-12-23 18:58:09

99 - bo są za słabe - używam E52 ciągle - już 4 lata ponad ;-) Oprócz rozmów potrzebuję szybki modem, potrzebuję książkę kontaktową i poczciwy organizer - co mi E52 zapewnia na poziomie jakiego potrzebuję. Wystarczy Ci taka odpowiedź na Twoje - naprawdę śmieszne pytanie?

Odpowiedz

99. DanielR
1

2014-12-23 16:01:42

@wlo (98), dlaczego nie korzystasz z Noki 3310 albo myPhona, przecież tymi telefonami w 99% przypadków można "omówić, uzgodnić [wiele] różnych spraw, czy chociażby pogadać ze znajomymi - bo chyba to jest w sumie najważniejsze?". ;-)

Odpowiedz

98. wlo
-3

2014-12-23 11:53:18

96 - co ma do tego staż w sieci? Ty masz rok czy dwa "lepszą" jakość i pieluchę musisz nosić bo nie trzymasz z radości widzę... Ja 17 lat ponad mam komórkę w Plusie i wiesz co? W 99% nie miałem problemu, żeby przez telefon omówić, uzgodnić różnych spraw, czy chociażby pogadać ze znajomymi - bo chyba to jest w sumie najważniejsze? Jeśli będzie lepiej słychać (w niewielkim procencie rozmów bo przecież nie ma tej technologii w połączeniach międzyoperatorskich) to co to zmienia? Jak dla mnie - nic kompletnie ;-) Pozostały procent to rozładowana bateria, dziura w zasięgu itp.

Odpowiedz

97. ~insomania
-2

2014-12-23 09:06:53

@96 A Ty jesteś przyzwyczajony skakać z kwiatka na kwiatek, bo sie łasisz darmochą, jak biedak rzuconym groszem. Ty w Plusie nigdy nie byłeś, więc nie wiesz co to jakość. Preferujesz Jakoś, byle by darmocha.

Odpowiedz

96. insomnia
3

2014-12-23 08:37:27

@95 właśnie dlatego że jesteś abonentem 10 lat nie narzekasz na jakość połączeń, przyzwyczaiłeś się do tej "jakości" i nie masz porównania jak jest w innych sieciach

Odpowiedz

95. ~marek
-2

2014-12-22 16:46:15

Ja tam na jakość polączeń w plusie nie narzekam. A abonentem jestem dobrych 10 lat. Ale to miłe, że się cały czas rozwijają. Kto się nie posuwa do przodu, ten się cofa...

Odpowiedz

94. ~
3

2014-12-22 10:49:09

Zaledwie trzy lata po tm jeśli dobrze pamiętam...

Odpowiedz

93. ~ja
5

2014-12-21 16:42:43

@92 Pseudofachowiec + jego bujna wyobraźnia z użyciem kilku terminów technicznych = prawdziwy bełkot.

Odpowiedz