DAJ CYNK

Plus: W każdy piątek 40% więcej za doładowanie internetowe

13.08.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5050

Ważne 12

5

Od piątku 14 sierpnia rusza promocja doładowań internetowych w Plusie, w której można otrzymać 40% więcej wartości zasilenia. Promocja będzie dostępna w każdy piątek, do odwołania.

Od piątku 14 sierpnia rusza promocja doładowań internetowych w Plusie, w której można otrzymać 40% więcej wartości zasilenia. Promocja będzie dostępna w każdy piątek, do odwołania.

Przyznany bonus wykorzystać można na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Promocja trwa do odwołania, ale dostępna jest tylko w piątki.

Promocja dotyczy klientów usług na kartę: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, którzy muszą dokonać zasilenia w wysokości 30-99 zł. Dla klientów ofert JA+ Mix, Plus Mix oraz Plush Mix bonus promocyjny naliczany jest tylko przy doładowaniu nominałem 10 i 20 zł.

Zasilenia należy dokonać przez jedną ze stron: www.doladujplushbezlimitu.pl, www.doladuj.plus.pl, www.facebook.com/plus, www.mpay.pl, www.blue.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl lub na stronach internetowych: www.plusbank24.pl, Inteligo, PKO BP, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNP Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Banku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji mobilnej mPay możliwej do pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.

Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
44. ~Sakwos
0

2015-08-29 12:26:36

No to teraz obstawiam, że wszyscy będą doładowywać telefony tylko w piątki :D 40% to całkiem sporo. Ja zazwyczaj doładowuje za 50 zł czyli miałbym koło 20zł gratis co w skali roku daje 240 zł :) Rewelacja!

Odpowiedz

43. ~Miszmasz
0

2015-08-26 22:41:38

Kupe kasy dodatkowej już dostałem dzięki tym promocjom. Bardzo fajnie, że teraz w każdy piątek będzie można korzystać. Mam nadzieję, że to już tak na stałe będzie.

Odpowiedz

42. ~Mandigo
1

2015-08-25 22:00:01

"kartkowicze" mają się dobrze w Plusie. Co kilka dni specjalne promocje na doładowania oraz ekstra gadżety.

Odpowiedz

41. ~Maciek
1

2015-08-17 13:48:11

@40 - masz rację, karty w plusie opłaca się brać. No i fajne są te regularne promocje na doładowanie. Staram się na tym jechać, a teraz już nie powinno być problemów, że będzie coś przed promocją trzeba doładować w "normalnej" cenie.

Odpowiedz

40. ~
1

2015-08-16 00:24:00

Super sprawa. Ja to się dziwię dlaczego Plus zbiera tutaj tyle krytyki. Przecież w tej chwili prepaid Plusa jest najlepszą ofertą na rynku. Żaden inny prepaid nie ma tylu opcji do wyboru co Plus. Np. przedłużam sobie za 10zł konto na rok, ładuję za 10zł miesięcznie i mam nielimitowane połączenia i smsy do Plusa - to opcja dla oszczędnych. Jest również opcja darmowych połączeń do Plusa za samo tylko doładowanie konta. Za 25zł miesięcznie mam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci. Płacąc o 5 zł więcej mam do tego nielimitowane smsy a o kolejne 5 zł 1 GB internetu. Jest jeszcze oprócz tego cały wachlarz pakietów internetowych. Dla uwielbiających dużo pisać są nielimitowane smsy do wszystkich sieci za 10zł miesięcznie. Dla dzwoniących dużo na stacjonarki mamy pakiet 200 minut za 5 zł. Dodatkowo mamy usługę co piąte doładowanie gratis i teraz jeszcze 40% gratis. Nie wspomnę już o LTE 800MHz gdzie zasięg mam nawet w piwnicy z grubymi murami. Na prawdę prepaid Plusa daje bardzo duże możliwości i każdy może wybrać coś dla siebie. Żeby nie było, że jestem jakimś naganiaczem Plusa - po prostu korzystam z tego prepaida i jestem bardzo zadowolony.

Odpowiedz

39. wlo
0

2015-08-14 09:39:32

37 - ci co płacą to płacą... Po co ich motywować dodatkowo? To nie są prezenty przecież ;-)słoneczny - w jakiej ofercie/taryfie miałeś te nielimitowane poza sieć, ze już po 800 Ci zablokowali?

Odpowiedz

0

2015-08-14 00:13:06

BrawoJa. Przeniosłem numery do Virgin mobile. Jeden z@blokowany w Plusie po 800 minutach poza sieć. Drugi mini max "plejoza", po 600 minutach poza sieć.

Odpowiedz

37. ~wło
0

2015-08-13 23:30:30

Szkoda że nie można mieć bonusu przy doładowaniu za 150 zł , ja tak robię w swoim JA+INK , 36GB + RWK , jak zwykle dymani są ci co najwięcej doładowują i przynoszą największy zysk Polkomtelowi.

Odpowiedz

36. ~
0

2015-08-13 18:05:39

@35 - wlo dał popis, że umie liczyć w pamięci. Myślisz, że to go dyskwalifikuje?! Bynajmniej. Ma rację i nie mógł wytrzymać. A do tego jest cenionym i szanowanym na Telepolis ekspertem od telekomunikacji. Kiedyś był jeszcze ekspertem od szwagra i teścia, szkoda ... bo wszytkim nam tamtych opowieści brakuje.

Odpowiedz

35. ~
0

2015-08-13 17:55:29

@23, widzisz zamiast być upierdliwym niczym wrzód użyj inteligencji (nie martw się, nawet niewielki jej ilość powinna dać rade) i zrozum, że łatwiej przyswoić 160/4 niż babrać się w jakieś 161 zł, skoro ta 1 zł niczego i tak nie zmienia. Po drugie dzięki inteligencji zeszliśmy z drzew i to ona pozwala rozwiązywać problemy. Teoretycznie każda kwota większa od 30 zł jest objęta tą promocją. Potrafisz wpaść na rozwiązanie? W sumie i tak bardzo dużo podpowiedziałem....

Odpowiedz

34. ~wg4518
-2

2015-08-13 16:44:12

@18 idac za namowa wlo - zeby Ci pomoc - przepisz fragmen "regulaminu" tutaj, ktory Ciebie dotyczy. Sprawdze, czy zapoznales sie zregulaminem, ktory jest tu publikowany i na PDF ci sie zapisze

Odpowiedz

33. wlo
-2

2015-08-13 16:34:54

31 - przeczytaj raz jeszcze inteligentne pytanie 18. No chyba, ze wiesz co się stanie - odpowiedz równie inteligentnie będącemu w potrzebie pytającemu... Jak na razie ja odpowiedziałem tylko. A Wy, zamiast pomóc koledze, zajmujecie się moją, nic nie znaczącą osobą. Olewajcie moje komentarze...

Odpowiedz

32. wlo
-2

2015-08-13 16:32:39

31 - ale mnie nie interesuje co o mnie myślą ludzie w szczególności obcy mi ludzie ;-) Nie mogę nawet powiedzieć, że mam to gdzieś, skoro nie ma dla mnie znaczenia ocena Twoja czy innych anonimów mojej osoby czy mojego stanu umysłu ;-)

Odpowiedz

31. ~wg4518
2

2015-08-13 16:19:42

Treść wiadomości @28 po tylu info co przekazali Ci tutaj "pisarze", musisz cos miec nie TAK z organizmem. Jeszcze tutaj sie pojawiasz. Szkoda mi Ciebie, przeciez jestes fajny chlop. Opanuj sie i porob badania.

Odpowiedz

30. ~
-1

2015-08-13 16:06:32

Plus bonus 40% a Play podwyżki internetu w abonamencie 100%.Posiadanie usług w Play kiedy świadczyć mogło, że ktoś jest zorientowany i szuka oszczędności a niedługo będzie tak, że wyłacznie niezorientowani i ignoranci będą w Play.

Odpowiedz