DAJ CYNK

Plus uruchomił HD Voice w całej Polsce

08.04.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7447

Ważne 17

8

Plus wprowadził dla wszystkich swoich klientów technologię HD Voice na terenie całego kraju. Dzięki HD Voice klienci Plusa mogą się cieszyć jeszcze lepszą jakością połączeń i większym komfortem prowadzonych rozmów.

Plus wprowadził dla wszystkich swoich klientów technologię HD Voice na terenie całego kraju. Dzięki HD Voice klienci Plusa mogą się cieszyć jeszcze lepszą jakością połączeń i większym komfortem prowadzonych rozmów.

W pierwszym etapie, pod koniec 2014 roku, usługa HD Voice była dostępna w sieci Plus w Warszawie i części województwa mazowieckiego oraz województwach Polski wschodniej dziś już, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, od końca marca mogą z niej korzystać klienci Plusa na terenie całego kraju.

Usługa jest całkowicie bezpłatna i nie wymaga żadnych dodatkowych działań aktywacyjnych, czy ustawiania sprzętu. Jest automatycznie dostępna dla wszystkich klientów. Wystarczy posiadać odpowiedni telefon lub smartfon.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
75. ~Yulius
0

2015-04-16 08:14:10

HD Voice "zaliczony". Ja osobiście czekam na VoLTE, które Plus ostatnio testował i to z powodzeniem. Ta usługa ma duże możliwości i pozwoli na kolejny mały przełom w tej branży.

Odpowiedz

74. ~Tytus
0

2015-04-15 09:18:23

Plus pracuje nad rozwojem nie tylko LTE ale i o telefonii nie zapomina, zapewniając najwyższą jakość połączeń. Będąc klientem takie newsy lubię czytać.

Odpowiedz

73. ~SL
-1

2015-04-13 23:04:17

Potwierdzam. HD voice dziala takze w 2G. Ale musi byc silny sygnal..

Odpowiedz

72. ~Piotr
0

2015-04-13 20:58:24

I to jest news. Teraz już wiem, czemu mi się połączenia w sieci poprawiły. Jak ktoś ma dobrze wyczulony słuch, to takie rzeczy się słyszy. A od tygodnia miałem zagadkę :)

Odpowiedz

71. wlo
-3

2015-04-10 11:07:29

Mam co prawda dokument z 20.12.2014, gdzie za 69,99 daja nielimitowane komórki i stacjonarne za 6,99 ale 3,3 GB w tym jest. No i zaraz po świętach przedłużałem umowę osobie z rodziny - dostała za niższą cenę (49,99) nielimitowane stacjonarne ;-)

Odpowiedz

70. wlo
-3

2015-04-10 10:59:07

Inaczej - że może rok temu rozmawiałeś o przedłużeniu - bo wtedy rzeczywiście 6,99 za stacjonarne chcieli.

Odpowiedz

69. wlo
-3

2015-04-10 10:54:04

No i dlaczego miałbyś coś zyskiwać? Kłamać można ot tak - po prostu przecież. Dla satysfakcji chociażby, głupiej satysfakcji, że się komuś "dokopało". Tylko czy na pewno? Sam widzisz przecież ofertę oficjalną... Chcesz, to Ci podeślę plik z regulaminem sprzed roku - na dowód tego, ze nieprawdą jest to co powiedziałeś.

Odpowiedz

68. wlo
-3

2015-04-10 10:51:30

Spajro - nie wiem. Może nie kłamiesz świadomie, może mówili Ci o innej ofercie a sam nie wiedziałeś czego słuchasz? Nie wiem. Wiem, że nie jest możliwe, ani 2, ani 4, ani 6 miesięcy temu, żeby w cenie abonamentu 69,99 zł i bez t elefonu do tego nie było wszystkiego bez limitu - co najmniej, bo są też "dodatki" roamingowe i to od dawna ;-)

Odpowiedz

67. Spajro
1

2015-04-10 10:03:33

@65 co zyskuję kłamiąc na forum internetowym ?

Odpowiedz

66. ~Jakub
-1

2015-04-09 22:55:56

Nowa oferta plusa nie jest zła, powiedziałbym że porównywalna.. to że wzięliście jakiś czas temu do kitu umowę na kilka lat to sorry - teraz jest ok ;) Co do jakości to jeżeli chodzi o Mazowieckie i Lubelskie Plus nie ma sobie równych. O ile w Mazowieckim T-Mobile i Plus są na tym samym poziomie, to w Lubelskim T-Mobile jest... no takie sobie ;) (południe od lublina)Pozdrawiam i wejdźcie na strone plusa, nie jest tak źle ;)

Odpowiedz

65. wlo
-5

2015-04-09 21:25:30

Mie zupełnie nie obchodzi czy masz ich w nosie czy w uchu... Wiem, że bujasz... w obłokach ;-) Kłamiesz wręcz.

Odpowiedz

64. Spajro
2

2015-04-09 20:13:46

@57 to było ze 2 miesiące temu może... Wiesz, od tej pory mam ich kompletnie w nosie, w czerwcu mi się kończy umowa i będzie adios.

Odpowiedz

63. wlo
-4

2015-04-09 17:11:59

62 - pytam? Gdzie? Kpię sobie z gościa ;-)

Odpowiedz

62. ~Ice
1

2015-04-09 17:10:24

60, myślałem, że skoro pytasz, to nie wiesz. Szkoda moich palców ;)

Odpowiedz