DAJ CYNK

Plus: Urodzinowa promocja doładowań

01.06.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4257

Ważne 5

4

Z okazji 17. rocznicy usług na kartę w Plusie przygotowana została promocja doładowań internetowych. Można w niej otrzymać 50% więcej wartości zasilenia, a przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet.

Z okazji 17. rocznicy usług na kartę w Plusie przygotowana została promocja doładowań internetowych. Można w niej otrzymać 50% więcej wartości zasilenia, a przyznany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet.

Promocja trwa w dniach 2-3 czerwca. Dodatkowe 50% wartości doładowania można otrzymać po dokonaniu zasilenia swojego konta za pomocą kanału bankowo-internetowego. Promocja dotyczy klientów usług Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6 i Plus Internet na Kartę, którzy muszą dokonać zasilenia w wysokości 30-99 zł.

Dla klientów ofert Plus Mix oraz Plush Mix bonus promocyjny naliczany jest tylko przy doładowaniu nominałami 10 i 20 zł.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
14. ~ktoś
0

2015-06-02 19:36:11

brak plusha w regulaminie :(

Odpowiedz

13. ~pechowiec
0

2015-06-01 22:25:17

QFA, wczoraj doładowałem za 30% :(

Odpowiedz

12. ~
-1

2015-06-01 21:44:00

Play i Virgin promują, a Play milczy. Play lubi ostatnio ni z gruchy ni z pietruchy pierdzielnąć promocyjkę w środku tygodnia i miesiąca, bez okazji. A przy okazjach takich jak dzień matki czy dzień dziecka... CISZA.

Odpowiedz

11. ~Sweezy
0

2015-06-01 14:41:26

LuiN - no widzisz, co byście beze mnie zrobili? xD

Odpowiedz

10. LuiN
1

2015-06-01 14:12:15

8, LTE, a o Virgin mowa ;-)

Odpowiedz

9. LuiN
2

2015-06-01 14:11:04

8, PayPal nie jest potrzebny

Odpowiedz

8. ~LTE
-1

2015-06-01 14:08:28

I tak wielu nawet nie wie co to PayPal więc nie skorzystają hehe

Odpowiedz

7. LuiN
2

2015-06-01 14:02:27

6, Sweezy - bo nie siedzimy cały czas na ich stronie pilnując promocji ;-). Za chwilę będą.

Odpowiedz

6. ~Sweezy
-1

2015-06-01 13:51:39

a dlaczego nie piszecie nic o 3 promocjach Virgin Mobile.. obowiązują od dzisiaj.. 1) darmowe 3GB; 2) 50% doładowania; 3) darmowy 1 pakiet ??? Wystarczy spojrzeć w regulaminy na ich stronie www.

Odpowiedz

5. ~LTE
-2

2015-06-01 13:35:01

Słaba oferta nic nie dają za darmo.

Odpowiedz

4. LuiN
1

2015-06-01 13:34:44

1, 2 - brakujący tag namierzony i poprawiony - dzięki!

Odpowiedz

3. ~Calm7
-1

2015-06-01 13:32:53

Ja tam wolę abonamenty. Jestem zwolennikiem abonamentów.

Odpowiedz

2. ~
0

2015-06-01 13:32:10

Jakiś łobuz nie zamknął taga i wszystko pojechało do Italii.

Odpowiedz

1. ~pabloki
1

2015-06-01 13:27:38

ciekawe czy play odpowie bo jakoś na dzień dziecka nic nie dali poza telefonkiem.LuiN ja dziś nie piłem a tekst mi coś sie pochyla. coś nie zamknąłeś.

Odpowiedz