DAJ CYNK

Plus: trzy miesiące bez abonamentu dla nowych klientów i kolejne urządzenia w promocji

07.11.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2414

Ważne 0

1

Plus dalej trwa w świątecznym zapale. Tym razem zielony operator przyszykował ofertę dla nowych klientów chcących wziąć abonament w sieci oraz obniżył ceny wybranych urządzeń.

Dostępna od 7 listopada promocja Internetu LTE w sieci Plus i Cyfrowym Polsacie to oferta dla nowych klientów, w której przez trzy miesiące nie płaci się za abonament. Warto wspomnieć, że promocja jest całkowicie niezależna od wysokości abonamentu. Można ją też połączyć z programem smartDOM i skorzystać z dodatkowego rabatu w wysokości 10 zł. Otrzymamy również pakiet Ipla, jednak w przypadku wyboru najdroższej oferty smartDOM w bonusie będzie również pakiet Polsat Sport z Ligą Mistrzów.

W promocji znalazł się też laptop HP Omen. Ma on procesor Intel Core i5 ósmej generacji, ma on dysk HDD 1 TB i SSD 256 GB. Do kompletu dostajemy kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti z 4 GB przeznaczonej sobie pamięci. Laptop będzie dostępny w sprzedaży ratalnej na 24/36/48 miesięcy z opłatą początkową 199 zł i ratami miesięcznymi już od 93 zł.

Inny sprzęt to tablet Huawei MediaPad M5 Lite z przekątną 10,1 cala. Plus zachwala urządzenie, że jest doskonały dla dbających o zdrowe korzystanie z elektroniki. W jaki sposób? Tablet ma tryb ochrony oczu, powiadomi kiedy jest trzymany w niebezpiecznie bliskiej odległości od oka (25 centymetrów) i zasugeruj zmianę postawy jeśli trzymamy go pod nietypowym kątem. Tablet w zestawie z rysikiem umożliwiającym przygotowywanie osobistych notatek na ekranie tabletu jest dostępny w sprzedaży ratalnej na 24/36/48 miesięcy z opłatą początkową 99 zł i ratami miesięcznymi od 27 zł.

Źródło tekstu: plus

Tagi: plus
Komentarze
Zaloguj się