DAJ CYNK

Plus tnie abonament głosowy dla kupujących Plus Internet [wideo]

23.08.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 20

Ważne 15

2

Od 23. sierpnia abonament telefoniczny w Plusie może być obcięty o połowę, a w przypadku miksa każde doładowanie kontraktowe podwojone. Oferta jest dostępna dla klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno nowych, jak i przedłużających umowę, którzy jednocześnie skorzystają z oferty internetowej Plusa w taryfie za minimum 49,90 zł.

Od 23. sierpnia abonament telefoniczny w Plusie może być obcięty o połowę, a w przypadku miksa każde doładowanie kontraktowe podwojone. Oferta jest dostępna dla klientów indywidualnych i biznesowych, zarówno nowych, jak i przedłużających umowę, którzy jednocześnie skorzystają z oferty internetowej Plusa w taryfie za minimum 49,90 zł.W przypadku skorzystania z oferty internetowej za minimum 59,90 zł i podpisania umowy w Plus Abonament na dwa lata klient otrzyma 50% upustu przez 24 miesiące, natomiast przy zakupie internetu za 49,90 zł, to upustu ten będzie obowiązywał przez 12 miesięcy. W przypadku ofert Plus Mix na 24 kontraktowe doładowania, podwojone zostaną 24 doładowania gdy klient jednocześnie skorzystania z oferty internetowej za 59,90 zł, natomiast jeśli zakupi internet za 49,90 zł podwojone zostanie 12 doładowań.

Zobacz: Darmowe strony www i YouTube w Plus Internet.

By skorzystać z promocji i mieć obniżony o połowę abonament lub podwajane doładowania, okres między zawarciem obu umów na usługi głosowe i internet, nie może być dłuższy niż 15 dni. Nie ma znaczenia która umowa będzie podpisana jako pierwsza - czy na internet, czy na telefon.Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się