DAJ CYNK

Plus: Smartfon i tablet w jednym abonamencie

08.11.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15244

Ważne 0

0

Od 12 listopada w ofertach Plus Abonament, Plus dla Firm oraz Plus Mix po podpisaniu jednej umowy uzyskać będzie można jednocześnie smartfon i tablet.

Od 12 listopada w ofertach Plus Abonament, Plus dla Firm oraz Plus Mix po podpisaniu jednej umowy uzyskać będzie można jednocześnie smartfon i tablet.

W sprzedaży znajdą się dwa zestawy:
smartfon Sony Xperia J wraz z tabletem Modecom FreeTAB 9701,
smartfon Samsung S6500 Galaxy Mini 2 wraz z tabletem Modecom FreeTAB 9701.

Zestawy dostępne będą w dedykowanych promocjach z nielimitowanymi rozmowami w Plusie, dużymi pakietami minut do wszystkich sieci oraz pakietami danych pozwalającymi na swobodny dostęp do Internetu bez obaw o koszty.

Ceny zestawów w poszczególnych taryfach znaleźć można poniżej:



Tablet Modecom FreeTAB 9701 pracuje na systemie Android 4.0, który w połączeniu z dużym 9,7-calowym, dotykowym ekranem pozwala komfortowo korzystać z Internetu, gier, aplikacji czy też oglądać filmy. Dzięki funkcji routera oba smartfony pozwalają na stworzenie sieci Wi-Fi, co pozwoli na wygodne przeglądnie Internetu, czy ściąganie poczty na towarzyszący im w zestawie tablet.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus
Komentarze
Zaloguj się
32. ~
0

2013-02-18 18:34:02

może ktoś podpowie co i jak zrobić bo bezsensu aby leżał tablet nieużywany

Odpowiedz

31. ~
0

2013-02-18 18:32:22

mażwioł tablet+ smarfon i wyobrzcie sobie nie działa internet dodam ze wziol z plusa czy te dwa uzadzenia musza rownoczesniedzialac czy moze trzeba kupic ruter

Odpowiedz

30. ~FRED
1

2013-01-01 01:37:00

Dawala era w styczniu , zamowilem a potem sie wypieli ze wogole nie dzwonilem byl to samsung 8500 vave przez kilka dni.

Odpowiedz

29. ~Patty
1

2012-11-21 22:51:59

28 jak chcesz skorzystać to wejdź na strone albo zadzwoń do operatora. Ale warto zadzwonić bo przy umowie na 24 miesiące możesz dostać 4 miesiące abonamentu gratis

Odpowiedz

28. ~vini
1

2012-11-21 16:28:18

chętnie przeniosę numer ale pakiet z xperią za 1 pln w abo 39,90; wie ktos jak to zrobić, może są jakieś kody jak w Orange

Odpowiedz

27. ~chmurek79
-1

2012-11-13 10:24:01

Nie będzie hita- po 3 miesiącu do każdego abo doliczyć trzeba 20 zeta za pakiet internetowy który jest obowiązkowy i z 39,9 robi się 59,9 a to już żaden bajer

Odpowiedz

26. hainasz
-1

2012-11-09 03:06:23

Będzie komunijny hit ;-)

Odpowiedz

25. wlo
0

2012-11-08 18:48:44

Gdyby dawali zestaw iGadżetów w cenie 1 zł w taryfie 39 zł, to bym dokupił każdemu domownikowi po jednej aktywacji ;-)

Odpowiedz

24. wlo
2

2012-11-08 18:47:41

23. ~Niki - ich zapytaj, albo wybierz konkurencję ;-)

Odpowiedz

23. ~Niki
0

2012-11-08 18:46:23

A czemu ofurują to tylko z dwoma modelami? z innymi niekomatybilny?

Odpowiedz

22. ~puenta
0

2012-11-08 17:59:56

@20 widać Panie Aero2 :) Kupiłeś już "najnowszą" Motorolle C130?

Odpowiedz

21. ~
0

2012-11-08 17:43:04

Te doładowania/telefony odstraszają ceną. Już bym wolał kupić telefon czy tablet na jakimś allegro czy coś. Za 1 zł jest 48 x 60 zł. Ale ja bym nigdy nie wziął umowy na 4 lata. 4 lata to jest kupa czasu. Miną 2 lata i juz będą lepsze telefony, lepsze abonamenty/mix z lepszymi pakietami, lepsze ceny a tak taka osoba, będzie siedziała na niezmienionych warunkach przez 4 lata! Ja też jakbym miał wybierać w takiej półce cenowej smartfon to bym inny wziął.

Odpowiedz

20. ~
1

2012-11-08 17:26:49

Czy ja jestem ślepy, czy pisze tam umowa na 4 lata? Ja nie biorę dłużej niż na rok. Telefon to kupuje na wolnym rynku.

Odpowiedz

19. wlo
0

2012-11-08 16:41:28

18. ~RE_d - co racja to racja... Jakby komplet iGadżetów dali za złotówkę w taryfie za 39,90, to nawet ja bym kupił ;-)

Odpowiedz

18. ~RE_d
1

2012-11-08 16:34:12

Jaka sieć taki tablet.

Odpowiedz