DAJ CYNK

Plus: rozmowy bez limitu z Minutką

04.03.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 20

Ważne 11

7

Plus wraz z producentem herbatki Minutka - firmą MOKATE przygotował dla klientów usług głosowych na kartę promocję oferującą rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych.

Plus wraz z producentem herbatki Minutka - firmą MOKATE przygotował dla klientów usług głosowych na kartę promocję oferującą rozmowy bez limitu do wszystkich sieci komórkowych. Od 5 marca, za każdy kod umieszczony wewnątrz dedykowanego opakowania herbaty Minutka, można rozmawiać bez limitu ze wszystkimi przez 3 dni za 0 zł.

Aby skorzystać z promocji należy zakupić promocyjne opakowanie herbaty Minutka - Minutka 100 torebek, Minutka o smaku maliny, Minutka o smaku cytryny, Minutka Earl Grey oraz Minutka z witaminą C i wysłać kod znajdujący się wewnątrz opakowania pod numer 8056. Wysłanie SMS-a jest darmowe.

Promocja jest dostępna dla wszystkich klientów usług Plusa na kartę, w tym Plush na kartę, którzy posiadają aktywne konto i staż w sieci wynoszący minimum 15 dni. W ciągu 30 dni można skorzystać z 3 kodów promocyjnych.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się