DAJ CYNK

Plus rozdaje startery JA+ Internet Na Kartę

09.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5067

Ważne 10

3

Od dziś można na www.plus.pl otrzymać za darmo nowy starter JA+ Internet Na Kartę, na którym doładowanie za minimum 20 zł jest premiowane 1 GB ekstra.

Od dziś można na www.plus.pl otrzymać za darmo nowy starter JA+ Internet Na Kartę, na którym doładowanie za minimum 20 zł jest premiowane 1 GB ekstra.

Plus rozpoczął rozdawanie na swojej stronie internetowej starterów z taryfą JA+ Internet na Kartę. Mają one wartość 5 zł i na start zawierają pakiet 0,5 GB. Doładowanie za minimum 20 zł jest premiowane dodatkowym 1 GB, a maksymalnie można otrzymać 5 takich premii. Po doładowaniu można uzyskać do 36 GB. Najwyższe doładowanie przedłuża ważność konta i pakietu danych aż o 365 dni - usługa Rok Ważności Konta jest na starterze włączona automatycznie.

Odbierz bezpłatny starter z taryfą Nowy Plus Internet na Kartę to akcja dostępna tylko na www.plus.pl - nie płaci się ani za starter, ani za przesyłkę, ale na jeden adres można zamówić tylko jeden starter.

Akcji trwa do 7 sierpnia lub wyczerpania zapasów.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Polter
0

2015-07-13 18:17:13

Startery za free to świetny pomysł Plusa, ale lepszym jest jeszcze Rok ważności konta przy najwyższym doładowaniu. To duży plus tej oferty.

Odpowiedz

21. ~Jarek
-1

2015-07-13 17:09:37

Też mnie to zastanawia. Ale to normalne dla internetu, że się narzeka, a mało kto co chwali. Ale jak kto pochwali takiego Plusa za to, że rozdaje startery i GB za darmo, to od razu widzi się problem. Dlatego warto swoje zdanie mieć, ale na wszelki wypadek warto się z nim nie zgadzać...

Odpowiedz

20. ~Wroniec
0

2015-07-13 12:22:30

Plus za darmo te startery rozdaje, ale ludziom jeszcze mało i mają pretensje. O co wam chodzi? Przecież po to właśnie jest ta akcja, żeby przybliżyć potencjalnym zainteresowanym usługi. Jeśli ktoś będzie zadowolony (a z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że chyba każdy będzie zadowolony), to sobie zostawi kartę i będzie korzystał. Plus wychodzi do klienta z otwartymi ramionami, a wy jeszcze marudzicie...

Odpowiedz

19. ~przemek1234
1

2015-07-10 16:24:44

@18:Wiesz. Jak ktoś zarabia 2000 zł na rękę, to niekoniecznie musi być go stać by wydać połowę tej kwoty na raz na zakup smartfona. A w Play w abo 69,99 zł jest taki smartfon za prawie złotówkę. +5 GB transferu, nielimitowane rozmowy SMSy MMSy do wszystkich i jeszcze 30 dni nielimitowanego roamingu w UE, aha i jeszcze przez 6 mc-y net bez limitu. To jest tylko 40 zł więcej niż ty płacisz, a nie dość że wszystkiego masz więcej to jeszcze masz telefon.

Odpowiedz

18. ~Jarek M.
1

2015-07-10 14:29:36

ale badziewna oferta.W LYCAMOBILE za 30zł mam przez miesiąc:+darmowe rozmowy do wszystkich sieci+darmowe smsy do wszystkich sieci+3GB internetu!!!!!!A sam internet mogę sobie dokupić kiedy chcę i tak np za 15zł obecnie masz 5GB!!!!!!!Plus, Orange, play itp robią z ludzi glupków.Nie jestem pracownikiem LYCAMOBILE, jestem zadowolonym użytkownikiem LYCAMOBILE!!!!Amen

Odpowiedz

17. rcicho
-1

2015-07-10 10:34:05

Dobra oferta, korzystam z niej od półtora roku i bardzo sobie chwalę. Tu pakiet 12 Gb ważny 60 dni wcale nie kosztuje 50zł tylko jest dodawany jako gratis do doładowania 50zł. Całą kwotę doładowania można wykorzystać na co się chce czy rozmowy też sms. LTE działa idealnie nawet na wioskach wszystko dzieki znakomitemu zasięgowi LTE na 800Mhz. I to LTE działa z maksymalną prędkością.

Odpowiedz

16. ~taki4
1

2015-07-10 08:48:27

Ludzie co z wami. Lecicie na darmowy starter, który kosztuje 5 zł. Sprzedajecie swoje dane za srebrnika. Idźcie do sklepu, kupcie i testujcie.

Odpowiedz

15. ~zyggi
1

2015-07-10 08:17:23

bo chodzi o to zeby te plusy nie przeslonily wam minusow ;] a dla wielu najwiekszy minus to ZSŻ ;)

Odpowiedz

14. ~Tata
1

2015-07-10 06:15:47

gdy słyszę plus daje minus

Odpowiedz

13. ~zdzichu z polszy
-2

2015-07-09 23:16:36

też to kupiłem w firmie do telemetrii, między innymi zdalnego dostępu do różnego typu urządzeń. Szczególnie LTE dobrze się spisuje. Przy pingu rzędu 30ms zdalny pulpit działa bez zająknięcia.Polecam.A 3 GB na miech spokojnie styka do takich celów:P

Odpowiedz

1

2015-07-09 22:42:50

@11 Każdy średniak w temacie zauważy że oferta jest raczej kiepska, żeby nie powiedzieć "marna". Więc co tu niby plusować? Chyba to że to Plus a nie shejtowany Play.

Odpowiedz

11. ~mietek
-1

2015-07-09 21:48:24

nie mam, ale zastanawiam się dlaczego komentarze pozytywne są minusowane a negatywne plusowane, czy tylko hejterzy tu zaglądają?

Odpowiedz

10. ~
2

2015-07-09 18:54:55

45 zł za 100 GB w play vs. 12GB w plusie za 50 zł.

Odpowiedz

9. ~przemek1234
2

2015-07-09 17:30:10

W Play jest na kartę pakiet za 45 zł/mc pakiet bez limitu w całym zasięgu macierzystym Play (nie tylko LTE). Czy Plusowi uda się to przebić? Wątpie.

Odpowiedz