DAJ CYNK

Plus: Rok ważności konta i 10 GB gratis

26.10.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9046

Ważne 12

12

Sieć Plus wprowadza dziś do sprzedaży nowe startery z usługami promocyjnymi.

Sieć Plus wprowadza dziś do sprzedaży nowe startery z usługami promocyjnymi.

Klienci, którzy kupią starter Plus na Kartę Rozmowy i SMS-Y bez limitu w sieci (w cenie 5 zł) mogą skorzystać z promocji Rok Ważności Konta za 0 zł. Aby włączyć roczną ważność konta należy wysłać SMS na numer 80988 o treści RWK, a następnie w ciągu 30 dni od włączenia usługi doładować konto kwota minimum 5 zł.

Zobacz: regulamin promocji

Wszyscy nowi klienci mogą też otrzymać gratis 10 GB transferu po zakupie starterów Plush na Kartę. Warunkiem skorzystania z promocji jest aktywowanie jednego z cyklicznych pakietów:

  • Internet, SMS-y i 9 gr/min,
  • Internet i SMS-y,
  • Rozmowy, SMS-y i 1 GB,
  • Rozmowy, SMS-y i 0,5 GB.

Promocja obowiązuje do końca marca 2016 roku.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus plush
Komentarze
Zaloguj się
43. ~
0

2016-02-23 09:49:41

Szkoda, że nie obowiązuje przy przeniesieniu numeru... W ogóle z przeniesieniem jest taki problem, że ignorują tych, którzy chcą przejść z karty na kartę. W salonach Cyfrowego Polsatu w ogóle nie ma takiej możliwości by wejść na PnK, jest tylko abonament, mix oraz... Plush. Trzeba udać się do starego firmowego salonu Plusa, by wskoczyć na Plus Na Kartę. W sumie przeniesienie bardzo sprawne. Zgłoszenie o godzinie 15, dezaktywacja starej karty 00:30, aktywacja nowej niedługo przed 2:00.

Odpowiedz

42. ~Jo
0

2015-11-07 15:55:52

******TYCH STARTERÓW NIE MA ! - 3 salony PLUSA w Warszawie odwiedziłem, wszędzie brak, odpowiadają mi w salonach że czekają aż im się stare sprzedadzą, a promocja skończy się już w marcu :) więc pewnie przyjdą jak już bedzie po wszystkim. Pytałem o nie na stronie PLUSA na faceboku, to miły Pan mi napisał, żebym sobie listę salonów w Warszawie znalazł i sobie podzwonił gdzie mają te startery :) albo zadzwonił do BOK, to mi sprawdzą gdzie w Warszawie można je kupić :) śmiech na sali :)

Odpowiedz

41. ~daniel
0

2015-10-27 16:51:31

buba, jesteś trochę niewiarygodny, pisząc, że masz plusa, a przy tym, że jest to najgorsza oferta na rynku ;) - to po co się tego trzymasz? Czy może jednak opłaca się doładowywać z bonusem ;)

Odpowiedz

40. Tifczi
1

2015-10-27 14:16:32

@38 Wybacz moje niedopatrzenie oczywiście masz rację :)

Odpowiedz

39. buba1234
2

2015-10-27 12:50:28

plus ma najgorszą ofertę na rynku i nie zmienią tego pracownicy plusa, co tu piszą komentarze na zamówienie.

Odpowiedz

38. buba1234
0

2015-10-27 12:43:53

@37 w taryfach "Plus na kartę" i "Plus na kartę bez limitu" 10mzł raz do roku kosztuje RWK, natomiast w taryfie "Więcej przez ROK" jest tak jak napisałeś. Wiem bo dwie pierwsze taryfy. które wymieniłem mam i tak w nich to działa.

Odpowiedz

37. ~Tifczi
-3

2015-10-27 11:02:01

@28 Nie raz na rok. Jednokrotnie jest pobrane 10 złotych a później po każdej karcie, którą zasilamy konto jest przedłużane o rok od dnia w którym zasiliłeś(aś)

Odpowiedz

36. ~Samuel
-4

2015-10-26 22:34:59

Te 10 giga to ja biorę bez zastanowienia :D A konto i tak mam ważne bo regularnie zasilam konto. Fajnie, że plus działa i to tak dość mocno jeśli chodzi o promocję dla pre-paidów.

Odpowiedz

35. ~Jaca
-4

2015-10-26 22:32:38

Dobrze to wygląda. CZegoś takiego szukam. kolejny plus plusa to to, że teraz ciężko u nich doładować bez jakiegoś bonusu, więc ogólnie dla karciarzy są bardo tanim operatorem.

Odpowiedz

34. ~jan
1

2015-10-26 21:24:39

obecnie tylko freemium virgin mobile

Odpowiedz

33. ~mnm
4

2015-10-26 20:24:06

@21 z zasięgiem też już ich wyprzedzają. A jakość LTE już dawno orange ma lepszą niż plus

Odpowiedz

32. buba1234
0

2015-10-26 19:59:38

*poprawka: Nie, ja miałem taryfę Plus na kartę z wlaczonym rokiem waznosci i 29 gr za calą rozmowe w plusie - także działa i rwk i 29 gr za całą rozmowe w plusie.

Odpowiedz

31. buba1234
0

2015-10-26 19:39:21

nie ja miałem taryfę lus na kartę z wlaczonym rokiem waznosci i 29 gr za calą rozmwe w plusie - także działa.

Odpowiedz

30. ~sdds
0

2015-10-26 19:14:16

@28Wiem ze mozna wlaczyc, ale czy wlaczenie nie wyklucza sie z usluga darmowych rozmow do plusa?

Odpowiedz

29. ~Ja±
-1

2015-10-26 19:12:58

buba - a co z pakietami minut..? jest coś ciekawego..?

Odpowiedz