DAJ CYNK

Plus: Roczna ważność konta za 10 zł

03.07.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 82940

Ważne 21

30

2. lipca wygasła dotychczasowa promocja rocznej ważności konta w Plus na Kartę. Zastąpiła ją analogiczna usługa kosztująca 10 zł.

2. lipca wygasła dotychczasowa promocja rocznej ważności konta w Plus na Kartę. Zastąpiła ją analogiczna usługa kosztująca 10 zł.

Nowa odsłona promocji Rok ważności konta umożliwia uzyskanie rocznej ważności konta dla połączeń wychodzących po każdym doładowaniu za minimum 5 zł. Aktywacja usługi wiąże się z jednorazową opłatą w wysokości 10 zł i doładowaniem konta kwotą minimum 5 zł w ciągu 14 dni od otrzymania potwierdzenia aktywności usługi.

To praktycznie mniej niż 1 zł miesięcznie za możliwość połączeń wychodzących - przekonuje Plus.

Aby włączyć Rok ważności konta należy wprowadzić z klawiatury telefonu krótki kod *136*11*10# i nacisnąć połącz. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie oferty Plus na Kartę (chodzi o taryfę dostępną na rynku od maja 2012 roku). Użytkownicy innych taryf Simplus, oferty 36.6 lub Sami Swoi mogą migrować do oferty Plus na Kartę za pomocą kodu *147*11# (jednorazowy koszt aktywacji taryfy wynosi 3 zł).

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Tagi: plus
Komentarze
Zaloguj się
229. ~andrzejjajko
1

2015-04-11 16:36:09

usługa niedostępna tak pisze jak wspisuje kod i potwierzam zieloną słuchawką

Odpowiedz

228. ~Plus
0

2015-03-10 11:19:35

Klaudiaa ^^ Po Aktywacji usługi RWK , należy doładować konto kwotą min. 5 zł w ciągu 14 dni .

Odpowiedz

227. ~Klaudiaa ^^
0

2014-08-12 21:06:26

Wpisałam kod o przedłużenie kąta na rok za 10 zł , i pobrało mi te 10 zł a konto nie zostało przedłużone . Dlaczego ? :/

Odpowiedz

226. ~jasio86
0

2014-06-27 09:37:03

Witam, mam pytanie banalne zapewne ale nie orientuje się w regulaminach nigdy dobrze.Czy mają w PNK taryfę więcej internetu i sms , mogę aktywować RWK i nie stracić aktywowanych usług tak by zostało po staremu?

Odpowiedz

225. ~zmiencie
0

2014-02-17 11:55:31

zmiencie sieć i po sprawie

Odpowiedz

224. ~OMG
0

2014-01-15 17:33:37

zmieniłam sieć na plusa nwm czy dobrze i akceptowałam tą oferte pobrało 10 zł i nic tu pisze że trzeba doładować jak się doładuje o działa wiecie może nie chcem tracić pieniędzy

Odpowiedz

222. ~Arti
0

2013-10-03 08:56:45

Plus jest dziwny co do sms i dzwonienia. Ja z plusa korzystam tylko do internetu w laptopie przez modem i powiem szczerze, że nie chciałbym innej sieci do internetu. Dużo podróżuję i nigdy nie miałem problemu z łącznością internetową w Plusie. Tak trzymajcie. Pozdrawiam gorąco.

Odpowiedz

221. ~qqqqq
0

2013-09-15 08:19:30

czy trzeba mieć aktywne konto żeby skorzystać z tej usługi ?

Odpowiedz

220. ~rozczarowana
0

2013-07-18 23:14:02

chciaam wykupi akiet i znalazam kod o treci BIG14024103 na nr 7655 , otrzymaam wiadomos : Dziekujemy za zamowienie. Twoje konto zostalo doladowane. Pobralo ponad 8 zl, a pakietu nie ma gdyz chciala wyslas ktoregos juz smsa i kiedy to przyslo mi powiadomienie niskie saldo . doladuuj konto. wiec ja sie pytam gdzie sa te moje smsy i gdzi e sa pieniadze???

Odpowiedz

219. ~jacek
0

2013-07-14 16:03:10

Zamiast iść do przodu to się cofają.Mam nadzieję że ludzie zadecydują i odejdą z Plusa. Dziwne zmiany dziwne pseudo promocje np.jakieś 25 MB za 5zł po co mi coś takiego jak używam smartphona i tyle to mi starcza na pół dnia.Dla kogo ta oferta chyba dla użytkowników zwykłych słuchawek z Wapem to już praprzeszłość. Śpią ci w Plusie chyba ze cztery lata co najmniej.

Odpowiedz

218. wlo
-2

2013-07-08 08:43:06

W Stanach każdy każdemu płąci za byle co... A ten kto byle co zrobi, nie narzeka, że za wypłatę "nowego" auta nie może sobie kupić, bo wie, ze ile taka praca jest warta - czyli niewiele (a jesli chce więcej to pracuje więcej albo kradnie - jak u nas na codzień się dzieje - mówię o złodziejstwie a nie o pracy ;-)). Tak więc nie porównuj Europy a Polski w szczególności do Stanów bo nam do takiego zachowania daleko.

Odpowiedz

217. wlo
-2

2013-07-08 08:39:17

~realista - jeśli by zebrać ze świata to co dobre tylko, to by nam płacili za korzystanie chyba a nie mu im ;-) Obudź się, bo widzę, ze trochę śnisz... A jeśłi nie, to jesteś wyjątkowo naiwny i śmieszny. Simplus istnieje i będzie istniał, mimo nabożnych życzeń takich jak Ty, że po wprowadzeniu tej opłaty juz po nim jest... Jakoś ucichła dyskusia na temat opłaty za sprawdzenie konta w TT? Dlatego, ze TT już nie ma? Śmieszne...

Odpowiedz

216. ~realista
0

2013-07-07 22:34:26

wlo- a w USA płacą za odbierane. Czy mamy czerpać z tego co najlepsze, czy najgorsze? Oczywiście dla klienta. Wiesz dlaczego istnieje jeszcze taki Simplus? Bo pasożyt żyje dłużej, niż jego ofiara. ;-)

Odpowiedz

215. wlo
-1

2013-07-07 21:44:26

buba1234 - na Zachodzie standardem jest taktowanie minutowe w standardzie... Wracamy również do tego?

Odpowiedz

212. ~
0

2013-07-07 14:21:26

czesto pojawia mi sie zdjecie jakiegos banana albo faceta z roznymi brzuchami z fotoszopa.

Odpowiedz