DAJ CYNK

Plus reklamuje Wściekłe 5 Giga

01.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 17

Ważne 3

7

Sieć Plus rozpoczęła kampanię promocyjną oferty Wściekłe 5 GB, której towarzyszy konkurs z wycieczką na Bahamy do wygrania.

Sieć Plus rozpoczęła kampanię promocyjną oferty Wściekłe 5 GB, której towarzyszy konkurs z wycieczką na Bahamy do wygrania.

Sama promocja nie jest nowa, natomiast właśnie dzisiaj, 1 czerwca startuje konkurs Plusa, w którym do wygrania jest dodatkowo wycieczka śladami Angry Birds, czyli na Bahamy.


O tym jak zdobyć darmowe 5 GB w ramach promocji Wściekłe 5 GB przeczytać można w wiadomości Jednorazowe "wściekłe" 5 GB gratis w Plusie na kartę.

Kolejnym krokiem do wygrania wycieczki na Bahamy jest pobranie aplikacji Instagram i Boomerang, a następnie wejście na stronę gramyobahamy.pl lub na Facebooka albo Instagram Plusa i zobaczenie aktualnej animacji z Angry Birds. Do udostępnionej przez sieć animacji należy następnie nagrać pasujący do niej "boomerang" (zapętlona animacja wideo). Nagrany "boomerang" należy następnie udostępnić na swoim profilu na Instagramie i oznaczyć go hasztagiem #gramyobahamy.

Konkurs trwa od 1 czerwca do 1 lipca.

Źródło tekstu: Plus, wł

Tagi: plus
Komentarze
Zaloguj się