DAJ CYNK

Plus reklamuje nielimtowane przeglądanie stron www [wideo]

14.05.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3328

Ważne 3

1

Plus wspiera akcją reklamową swoją nową ofertę Plus Internet z nielimitowanym przeglądaniem stron www oraz dostępem do YouTube i serwisu ipla.

Plus wspiera akcją reklamową swoją nową ofertę Plus Internet z nielimitowanym przeglądaniem stron www oraz dostępem do YouTube i serwisu ipla.

Zobacz: Darmowe strony www i YouTube w Plus Internet.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus
Komentarze
Zaloguj się
17. ~Ikovaaaa
0

2013-08-22 11:47:59

Ale na telefonie też bez limitu??? Man mix.

Odpowiedz

16. ~mik
0

2013-05-15 06:13:07

youtube jest bez limitu. Najpierw przeczytajcie regulamin a potem komentujcie ciołki.

Odpowiedz

15. ~
0

2013-05-15 03:06:46

Nielimitowany dostęp do kilkukilobajtowych treści, skopiowany z idiotycznego pomysłu Play?

Odpowiedz

14. ~Rafaello
0

2013-05-14 21:12:07

Jedno jest pewne nie ma sensu kupowac internetu LTE, przy tak malych limitach w tej usludze. Limit wykorzystany zostanie bardzo szybko i bedziemy placic krocie za internet PLUS-a LTE, albo bedziemy miec lejek 32kbit/s:). Podsumowując nie ma w praktyce roznicy czy bedzie to internet z play, plus, orange czy t-mobile najwazniejsze sa limity i lepszy zasieg w danej okolicy. Naprawde Internet LTE przy tych limitach nie ma sensu!

Odpowiedz

13. ~tata
0

2013-05-14 20:14:10

Kolejna reglamentacja uslug jak za komuny kielbasa.

Odpowiedz

12. ~BzykMen
0

2013-05-14 20:10:26

Jaka to mi super oferta , skoro w najwyzszym abonamencie wczesniej bylo dla nowych klientów 35 GB , przedluzajacy mogli dostac jeszcze wjecej , i iplusopobieracz od polnocy do poludnia , teraz z tego co widze jest max. 25 GB i jakis knot w postaci darmowego przegladania stron , ja dziekuje za takie cos .

Odpowiedz

11. ~pabloki
0

2013-05-14 19:32:18

najlepsze w plusie jest to że nawet jak dzwonisz z problemem dot . internetu plusowego , proponują lte , a na odpowiedz że nie ma na razie zasięgu mówią ale kiedyś będzie, no a poza tym jest hspa+ to nic że właśnie dzwonisz i mówisz " interent hspa+ mi nie działa ". To nic że masz już jedną aktywację, bierz drugą.

Odpowiedz

9. ~m@ario
0

2013-05-14 17:45:58

Ja przeszedlem z nju na karte do RedBull Mobile i teraz mam naprawde nielimitowany youtube. Ogladalem ostatnio w aucie na tablecie i nie wiadomo kiedy zuzylem 250 mb. W takim tempie, w plusie, nielimitowany youtube starczylby mi na kilka dni. Żal, poprostu żal.

Odpowiedz

8. radziun
-1

2013-05-14 17:33:25

To jakaś parodia oferty :D

Odpowiedz

7. ~
0

2013-05-14 17:32:08

Lipa i nic więcej, na co mi jakieś przeglądanie stron bez filmów

Odpowiedz

6. ~bruner
0

2013-05-14 17:15:56

1@ Jakie 20 godz? W dobrej jakości to może z 4 max wyjdzie. Ale przecież plus nie napisze, że "nielimitowany" youtube to 10h x 0,5 mbita/sek= 2,1 GB transferu danych czy 20h x 0,5 mbita/sek= 4,2 GB transferu danych na youtube i ipla bo takie pakiety przy video są wprost śmiesznie małe :)

Odpowiedz

5. ~
0

2013-05-14 16:59:53

To co się z działu z nc+ woła o pomstę do nieba.

Odpowiedz

4. ~Rafaello
0

2013-05-14 16:38:31

Odrazu radze czytac tekst pisany malymi literkami, wtedy wszystko sie okaze ile trzeba zaplacic aby miec ten nielimitowany youtube, niech szybciej play i t-mobile wystartuja LTE, bo beda caly czas takie ceny, podobnie jak mialo to miejsce przy polaczeniu telewizji n z cyfra+.

Odpowiedz

3. ~Nokia
0

2013-05-14 16:31:51

Ciekawe czy mi policzą jak będę przeglądał stronę PLAY. ;D

Odpowiedz

2. ~miki
0

2013-05-14 16:25:10

W salonie plusa nic nie wiedzą.

Odpowiedz