DAJ CYNK

Plus reklamuje darmowy Internet w ofercie na kartę [wideo]

18.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12236

Ważne 3

18

Ruszyła kampania promocyjna darmowego dostępu do Internetu w ofercie na kartę sieci Plus.

Ruszyła kampania promocyjna darmowego dostępu do Internetu w ofercie na kartę sieci Plus.

Promocja Internet za 0 zł na start (300 MB) obowiązuje od 5. marca. Jej uczestnik otrzymuje pakiet 300 MB danych ważny przez 30 dni za 0 zł. Po miesiącu pakiet automatycznie odnawia się i pobierana jest opłata w wysokości 7 zł.

Zobacz: 300 MB za 0 zł na start w Plus na Kartę

Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
85. ~meca
0

2014-09-19 17:57:46

Do kitu taki net i tyle!

Odpowiedz

84. ~anmuz
0

2014-08-08 18:33:22

wybralam pakiet 300mb na miesiac , zaplacilam za to a kiedy zostaje przekroczony limit to wylaczaja. nie podoba mi sie to

Odpowiedz

83. ~Bożena
0

2014-03-24 11:14:13

Wybierając internet na kartę , mamy jeszcze do wyboru rozmowy za 0 zł lub sms za 0 zł .Dla mnie m to jest korzystna oferta bo z mobilnego internetu mało korzystam , ale za to dużo rozmawiam

Odpowiedz

82. ~Jola
0

2014-03-23 23:17:46

Ciekawa propozycja, miesiąc netu za free potem tylko 7zł, można także skorzystać z promocji "Rozmowy za 0 zł " lub" SMS-y za 0 zł" aby dzwonić lub pisać do wszystkich w Plusie za darmo. Dla jednych zapewne te 300 MB będzie za mało, ale jest tez grono ludzi, którym taki pakiet internetowy w zupełności wystarczy.

Odpowiedz

81. ~ja
0

2014-03-23 19:18:42

Oferta ok. Internet za darmo chociażby za jeden miesiąc to dobry bonus. Szkoda, że tylko na taki okres, ale przedłużenie na kolejny miesiąc za 7 zł to nie aż tak wiele.

Odpowiedz

80. ~AAA
0

2014-03-23 17:12:41

Oferta nie robi furory, ale trzeba szanować to, że ktoś, chce nam dać za darmo.

Odpowiedz

79. ~kasia1006
0

2014-03-23 15:46:49

Fajna propozycja, jednak jak dla mnie za krótka. Co to jest miesiąc ;-)Jednak lepszy rydz niż nic. Więc oczywiście skorzystam.

Odpowiedz

78. ~zoldak
0

2014-03-23 15:21:44

Ciekawa promocja godna poświęcenia chwili uwagi. 300 mb starczy mi na całomiesięczne przeglądanie portali społecznościowych a także poczty. Czuję swobodę korzystania z internetu.

Odpowiedz

77. ~Łukasz-ek
0

2014-03-23 13:49:50

Ciekawa oferta chociaż nie ukrywam 300 mb to trochę mało, ale jak za darmo to biorę z satysfakcją :D

Odpowiedz

76. ~mała
0

2014-03-23 12:31:29

moim zdaniem to dośc atrakcyjna oferta zero złotych za internet na start mozna wybrac dodatkowo darmowe rozmowy lub smsy

Odpowiedz

75. ~joasiab21
-1

2014-03-23 10:29:07

Sama jestem zarówno abonentem Plusa na kartę jak i Mixa. Nowa oferta Plusa na Kartee Internet za 0 zł jest dla mnie atrakcyjna. Oczywiście nie każdemu może ona pasować, bo dla jednych jest za mała dla innych starcza.

Odpowiedz

74. ~awen6
0

2014-03-23 07:58:03

300 mb na dobry początek za darmo czemu nie.sama mam komputer stacjonarny z internetem a w komórce korzystam tylko ,kiedy nie ma mnie w domu.dla mnie starczy na umiarkowanym korzystaniu z interentu

Odpowiedz

73. ~hahahaha
0

2014-03-19 21:45:02

~adfasfdas masz s4 z dual sim a dziaduje po wolnym internecie bo co szkoda ci 7zł za pakie hahahah

Odpowiedz

72. toms
0

2014-03-19 16:35:40

Dla zainteresowanych dostępem do LTE na wymienionych kartach sim podaję informację, że jeśli nie mogą zalogować się poprzez APN: internet, należy utworzyć nowy profil i wpisać APN: plus, koniecznie z małej litery. Info uzyskane z działu technicznego Plusa i sprawdzone w praktyce.

Odpowiedz