DAJ CYNK

Plus: przejdź z karty na MIX lub Abonament i zgarnij darmowy plecak

07.08.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2150

Ważne 2

8

Plecaki wróciły do Plusa. Tym razem można je dostać za przeniesienie numeru z usługi na kartę lub z innej sieci do MIX-a lub usługi abonamentowej.



Plecaki wróciły do Plusa. Tym razem można je dostać za przeniesienie numeru z usługi na kartę lub z innej sieci do MIX-a lub usługi abonamentowej Plusa.

Aby otrzymać darmowy plecak Semi-Line, należy przejść z numerem z Plusa na kartę lub przenieść numer z innej sieci do usługi Plus MIX lub Plus Abonament z miesięcznym zobowiązaniem w wysokości minimum 40 zł (o uwzględnieniu rabatu za e-fakturę). Po 16 dniach otrzymamy kod SMS na plecak. Otrzymany kod wystarczy wpisać na stronie plusplecak.pl, następnie wybieramy odpowiadający nam model i czekamy na darmową dostawę.

Promocja trwa do 30 września 2018 roku.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
40. 2oneX_
0

2018-08-08 15:13:25

@28 widzę siła argumentu nie trafia to zaczynasz obrażać swoich rozmówców. Żal mi takich ludzi jak Ty.

Odpowiedz

39. ~Gaduairowiec
0

2018-08-08 10:25:32

@wloWiesz ja mam duszę giełdowca i twierdzę że większość musi się mylić:) Lubię kupić tanio a sprzedać drogo;)) Myślę kategoriami cykli koniunkturalnych i psychologii tłumu. Dlatego nie dla mnie abonamenty;))

Odpowiedz

38. wlo
0

2018-08-08 10:17:14

37 - no masz rację...Ja w takim przypadku - jeśli taaakich oszczędności potzrebuję raz w miesiącu rezygnuję z obiadu "na mieście". Ale rzeczywiście, każdy oszczędza jak lubi.Natomiast nie rozumiem dlaczego mówisz o naiwnych i nie umiejących liczyć? Ja liczeniem na życie zarabiam - całkiem poczciwie nawet - że nie muszę myśleć o tym czy powinienem do domu na tańszy obiad wrócić czy zjeść w drodze. Więc coś Twoja teza o nie umiejących liczyć jest słaba ;-)

Odpowiedz

37. ~Gaduairowiec
0

2018-08-08 10:02:25

@wloZeby było stać na dobre żywienie i dobre wakacje , trzeba oszczędzać:) a nie wydawać niepotrzebnie ! Elementem moich oszczędności jest telefonia i internet. Poza abonamentem 50zl za 100Mb/s w sieci kablowej w mieście, korzystam z prepaida Plusa na 5 miesiecy internet 50GB za 50zl i prepaida Play na karte 5zl/m-c. Za pewne drobne oszczednosci moge pozwolic sobie na inne wydatki:))

Odpowiedz

36. wlo
0

2018-08-08 09:56:51

35 - mnie zastanawia czasem co tacy ludzie jak Ty mają w lodówce (o ile mają w ogóle lodówkę, bo porządne pudło styropianowe jest zdecydowanie tańsze a przez dzień czy dwa potrafi izolować od ciepła) - o jedzenu mówię oczywiście ;-)

Odpowiedz

35. ~Gaduairowiec
0

2018-08-08 09:53:37

@22Popieram. Prepaid zawsze tanszy od abonamentu. Trzeba kupowac telefon na wolnym rynku na kilka lat i znac promocje i pakiety w prepaidach i wychodzi taniej! Abonament dla naiwnych i nie umiejacych liczyc, prepaid dla madrych i mlodych:)

Odpowiedz

34. ~Eo
0

2018-08-08 08:38:31

22. Jakich utrudnień przy abonamencie? Zaswiadczenie z pracy lub jakikolwiek zapłacony rachunek wydrukować to utrudnienie? Należysz do tych klientów co nie mogą podpisać umowy bo coś gdzieś kiedyś nie pyklo a z prepaida jak 1 grosz zniknie to pierwszy u operatora?

Odpowiedz

33. ~JJ
0

2018-08-07 22:09:47

A plecaki tej firmy na Allegro za 49,99 zł :-) hahahha. Nie ma co... Oferta pierwsza klasa :-) Wiązać się 2 lata za m.in. 40 zł / miesiąc w imię plecaka za 49,99 zł. Bravo polscy ekonomiści!

Odpowiedz

32. ~
0

2018-08-07 21:45:52

27. twoje konto też jest już zgłoszone.

Odpowiedz

31. ~
0

2018-08-07 15:43:55

27) może twoje trzeba usunąć, może też ktoś mieć tak na nazwisko, i nie widzę podobności do twojego.

Odpowiedz

30. ~
-1

2018-08-07 15:05:46

@29 Jakiego producenta, glupolku? Cytuje, bo przerasta cie przeczytanie nawet tych kilku zdan w opisie produktu:" sztywne plecy ze stelażem aluminiowym". Przeczytaj to kilka razy, moze tak z 10-20, wtedy powinno dotrzec.

Odpowiedz

29. BO2095
0

2018-08-07 14:59:46

@28 to są informacje ze strony producenta, więc może skończ się kompromitować Mirek

Odpowiedz

28. ~
-1

2018-08-07 14:56:43

@20 Czy Ty jestes jakis uposledzony? Powtarzam: to co kupuja hamburgery mnie nie obchodzi. Nie obchodzi mnie nawet czy ta holota egzystuje czy tez nie. Gwarantuje, ze nie tylko Ty, 2xone, czytasz Telepolis i to do tych osob pisalem. A Ty mozesz czytac albo i nie czytac, mozesz tez spadac jak Ci cos nie pasuje. Co mnie tam obchodzisz, gosciu? Jak chcesz uzywaj chinoli, zryj McDonalda, popijaj CocaCola. Na zdrowie!@18 "topgal nie ma aluminiowego stelaża." - jak widze, typowy cwiercinteligent, ktory nawet wyszukac informacji na stronie www nie potrafi. Oj, te golodpuce...

Odpowiedz

27. iphoneski
0

2018-08-07 12:34:51

@piotrzet Mam dziś dobry dzień także nie będę się kłócić, pozdrawiam :)A tamto konto już zgłoszone.

Odpowiedz

26. piotrzet
-1

2018-08-07 12:26:20

Teraz dopiero zauważyłem ale jednak komentarz pasuje do ciebie idealnie.

Odpowiedz