DAJ CYNK

Plus: Progres dla Firm - wariant bez telefonu

06.03.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9747

Ważne 8

1

Sieć Plus przygotowała nową ofertę dla biznesu - taryfy Progres dla Firm. Przedstawiamy cennik oferty w wariancie bez telefonu.

Sieć Plus przygotowała nową ofertę dla biznesu - taryfy Progres dla Firm. Przedstawiamy cennik oferty w wariancie bez telefonu.

Oferta bez telefonu ceny z VAT

Taryfa Progres 19 Progres 29 Progres 39 Progres 49 Progres 59 Progres 69
z e-Fakturą 23,37 zł 35,67 zł 47,97 zł 60,27 zł 72,57 zł 84,87 zł
minuty w abonamencie 250 500 bez limitu
połączenia w sieci Plus 3 miesiące 0 zł, potem 6,15 zł bez limitu
nielimitowane połączenia na numery stacjonarne nie tak
nielimitowane wiadomości SMS i MMS do krajowych sieci komókowych nie tak
pakiet danych 1 GB 1 GB 2 GB 3 GB
opłata za pakiet danych 0 zł w pierwszym miesiącu, potem 12,30 zł 0 zł
pakiet 100 minut na połączenia międzynarodowe - 0 zł
bezpłatne odbieranie połączeń w UE nie tak

Taryfy Progres dla Firm to:
  • nielimitowane połączenia w sieci od 29 zł (35,67 zł z VAT),
  • nielimitowane połączenia do wszystkich od 39 zł (47,97 zł z VAT) w ofercie bez telefonu,
  • nielimitowane połączenia do wszystkich i odebrane połączenia w UE od 69 zł (84,87 zł z VAT),
  • szeroka gama abonamentów do wyboru od 19 zł (23,37 zł z VAT) do 359 zł (441,57 zł z VAT),
  • pakiety internetowe LTE do 3,6 GB w abonamencie,
  • terminale LTE od 3 zł (3,69 zł z VAT) w abonamentach od 49 zł (60,27 zł z VAT),
  • zniżka 10 zł (12,30 zł z VAT) za korzystanie z e-faktury,
  • lepsze ceny telefonów oraz zniżka na abonament 10 zł (12,30 zł z VAT) i do 3 abonamentów gratis w ofercie dla przenoszących numer,
  • zniżka na abonament 10 zł (12,30 zł z VAT) oraz 20% więcej w pakietach minut i Internetu w ofercie dla stałych klientów.

Po wykorzystaniu abonamentu stawka za minutę połączenia, SMS lub MMS to 0,19 zł (0,23 zł z VAT). 1 MB transmisji danych kosztuje 2 gr netto.

Zobacz: Progres dla Firm - oferta z telefonem

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
43. wlo
0

2014-03-07 23:12:38

plusowa LTE - nie czytasz?

Odpowiedz

42. ~nn
0

2014-03-07 22:03:03

megi: co to za oferta?

Odpowiedz

41. ~megi
0

2014-03-07 21:34:22

A co wy tam wiecie o ofertach z Plusa... Jest i oferta za 29.9z Vat bez limitu do wszystkich komórkowych

Odpowiedz

40. ~
0

2014-03-07 15:45:02

wlo - zacznij czytać ze zrozumieniem tekstu. Jak posiądziesz tą umiejętność to dopiero potem zabieraj się do dyskusji. W tym wątku dałem dwa komentarze. Jeden to nr 30 (który nie miał formy pytającej, nie był adresowany do Ciebie). Ty go skomentowałeś a ja z kolei Ci odpowiedziałem (post nr 38), że temat dotyczy Plusa a nie innych sieci. Chyba za długo dzisiaj siedzisz przy przeglądarce i nie wiesz z kim i o czym "gadasz".

Odpowiedz

39. wlo
0

2014-03-07 14:06:03

Pytałeś, (Ty? czy też się wtrąciłeś?) o to kto to wymyślił chyba? Jeśli w kontekście tego newsa i Twojej "dopowiedzi" - głupie, idiotyczne wręcz pytanie - Jeśli wprowadzili to i wymyślili ;-) Natomiast to test RYNEK - a na RYNKU nie się samo nie dzieje - jęlsi Era wymyśliła to czemu Plus ma rok dawać zamiast zatrzymywać dwa lata klientów? Zdecyduj się o czym chcesz gadać...

Odpowiedz

38. ~nn
0

2014-03-07 14:00:20

#wlo: a co mnie obchodzi Orane czy TM? Ja oceniam newsa, którego czytam i regulamin promocji. Nie potrzebuję tak jak Ty od 10 lat wtrącać swoje "3 grosze" do każdego możliwego tematu. I mając firmowe telefony w Plusie dalej uważam, że kontrakt 2-letni w tym przypadku to nonsens.

Odpowiedz

37. wlo
0

2014-03-07 13:57:36

Era?

Odpowiedz

36. ~Ktos
0

2014-03-07 13:56:56

Umowa bez telefonu na 24 miesiące?? kto to wymyślił?

Odpowiedz

35. wlo
0

2014-03-07 12:12:42

Zafir - Liczyć się wiec należy z ciągłą migracją i spadkiem klientów abonamentowych w Plusie...

Odpowiedz

34. ~Zafir
0

2014-03-07 11:50:53

No to PLUS się nie popisał. Niestety PLAY go przebija 29,99 netto za nolimit wraz ze stcjonarnymi ;))

Odpowiedz

33. wlo
1

2014-03-07 08:35:42

Plej poluje na każdego, nawet słabego klienta, bo w ten sposób mogą przychody zwiększać (co oznacza - za wszelką cenę, nawet przy minimalnym zysku albo wręcz jego braku). Operatorzy więc się bronią - wolą utrzymać kontraktem klienta nie zarabiając na nim - ale mając przychód chociaż ;-) Normalka.

Odpowiedz

32. wlo
0

2014-03-07 08:33:30

~nn - taki trend... Era w tych swoich profirma frii to na 2 albo 4 miesiące umowy proponuje, czy może jednak też na 2 lata? A Orange? Zdaje się, ze tylko Plej w formule 4 daje nielimitowane za 30 zł i rok (no - z groszem) umowę? Jak widzę nastąpi migracja firm do Plej - raz - ze względu na cenę, dwa - ze względu na długość kontraktu ;-) Rzeczywiście 2 lata to przegięcie. Ale co zrobić? Oferta jest super. Firmom lepszej nie trzeba już ;-)

Odpowiedz

31. wlo
0

2014-03-07 08:25:49

26 - Witek mówi, że abonament kosztuje go nie 29 złotych a 35,67 ;-) To zależy jak kto na ceny patrzy i definicje. Mój szwagier mówi, ze to co mi na konto wpływa do mój zarobek np.

Odpowiedz

30. ~nn
0

2014-03-06 22:48:34

Największą porażką tej promocji jest okres umowy. Podpisywanie lojalki na 2 lata w umowie bez telefonu to dramat zwłaszcza przy takiej ofercie, która przecież z kapci nie wyrywa...

Odpowiedz

29. ~Dwójkowy uczeń
0

2014-03-06 21:45:45

27@ A jak by Ci tak ktoś zaczął podbierać tych klientów z 1000 to szybciej byś to odczuł czy tych z miliona ? I co łatwiej podebrać milion czy tysiąc klientów ?

Odpowiedz