DAJ CYNK

Plus: prezent za doładowanie dla zarejestrowanych numerów na kartę

19.12.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3421

Ważne 1

9

Od dziś użytkownicy wszystkich usług na kartę w sieci Plus mogą dostać prezent w postaci dowolnego pojedynczego DVD w sklepie beBio.pl.

Od dziś użytkownicy wszystkich usług na kartę w sieci Plus mogą dostać prezent w postaci dowolnego pojedynczego DVD w sklepie beBio.pl. Aby tak się stało należy mieć zarejestrowany numer na kartę i za pośrednictwem wskazanych stron internetowych zasilić swoje konto za minimum 30 zł.

Z promocji Prezent za doładowanie mogą skorzystać klienci wszystkich usług na kartę w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę.

Aby wziąć w niej udział należy:

  • być zarejestrowanym abonentem usług na kartę w sieci Plus,
  • wysłać w okresie trwania promocji darmową wiadomość tekstową SMS o treści PREZENT na nr 80150,
  • zasilić swoje konto w kanale bankowo-internetowym kwotą co najmniej 30 zł.

W ramach promocji można otrzymać kod upoważniający do odbioru dowolnego pojedynczego DVD z aktualnej oferty sklep.bebio.pl.

Promocja trwa do 31.01.2017 r. lub wyczerpania zapasów kodów promocyjnych, a na jeden numer telefonu można otrzymać jeden kod.

Informacje na temat stron, za pomocą których należy doładować numer znajdują się w regulaminie promocji.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
22. ~Kalos
0

2016-12-27 09:37:45

Na stronie bebio jest sporo różnych DVD do wyboru i myślę, że Plus daje kody na te właśnie płyty, a w kontekście świąt prezent bardzo dobry.

Odpowiedz

21. ~Piwona
0

2016-12-25 12:36:24

Akurat przed świętami zarejestrowałam swój pre-paid w Plusie, więc kwalifikuję się do odbioru prezentu. No, dobra, jeszcze tylko muszę zasilić konto, co czym prędzej uczynię :-) :-)

Odpowiedz

20. ~
0

2016-12-23 10:57:56

Chciałem jednej ciężarówce zamówić płytę "Aktywna w ciąży", bo akurat musiałem doładować konto... Zapisałem się do promocji no i przyszedł ten kod. Fakt, przy składaniu zamówienia powoduje wyzerowanie ceny, tzn.: że faktycznie płyta jest za darmo. Jednak dostawa już nie :) 8 zł za list polecony, 14 zł za kuriera.

Odpowiedz

19. ~Uwe
0

2016-12-22 12:06:29

Może jako facet nie bardzo to dla mnie najlepszy pomysł, ale fakt faktem, że dla dziewczyny taki bonus od Plusa jest jak najbardziej na miejscu.

Odpowiedz

18. ~Jo
0

2016-12-20 19:15:55

16.konsurek : ...żeby przynajmniej ponownie jak kiedyś dawniej PIZZE za doładowanie dali... albo chociaż kupon na frytki... :) a tu taka lipa.... następna promocja w PLUSIE - rabat na podpaski w biedronce za doładowanie.. :D:D:D

Odpowiedz

17. ~obserwator
0

2016-12-19 23:11:36

@15 ty dalej z Adamowa ,Mielnika nad bugiem :) człowieku masz orange .ewentualnie jedz na białorus po sim , w moich okolicach pojade chyba po sim do czech niebawem i rejestracja zbyteczna:)

Odpowiedz

16. konsurek
1

2016-12-19 21:52:34

@9 no to twoje szczescie trollu plusa. plusowi powinno byc po calosci głupio ze tak bezsensowne pseudopromocje wrzuca. czyzby opchneli juz wszystkie pralki i lodowki i mają w związku z tym nowe moce przerobowe?

Odpowiedz

15. ~FEEE PLUSSSSSSS.........
1

2016-12-19 21:49:02

FFFFFFFFEEEEEEEEEE PLUSSSSSSS, BRAK ZASIĘGU MAM PODSTAWOWY GSM, NIE WYNAJDUJE W TELEFON PLUS, JAK Z TEGO GADAĆ, JEDNO WIELKIE G........ I REKLAMUJĄ JESZCZE;

Odpowiedz

14. ~dzielnicowy
0

2016-12-19 20:55:10

Ja komercyjnie.Chciałem zareklamować smartdom w plusie.Mam polsat,myślę jak czeszą mnie za telewizję to dobiorę coś na rabat w plusie.Wchodzę na stronę.Wybieram abonament w smartdom.Wyświetliły mi się telefony do wyboru..Wszystkie,które były dostępne-wszystkie gorsze od mojego dwuletniego ze średniej półki.Resztę pokazuje,że chwilowo nie ma.W dodatku za te co są,pokazuje mi,że muszę jeszcze za nie zapłacić.Nawet powyżej 100zl!Leję na telefony-idę po internet z laptopem w SMARTDOM!A co!Wyszukałem abonament.Dobieram sprzęt.O ku***!tablet i ruter-reszta niedostępne.Marek nie kojarzę.Myślę-ale mają rzeczy na magazynach..festUciekłem znowu do abonamentów z telefonami.Wyłączyłem w okienku opcję smartdomu.Jadę w dół z nudów,patrzę - a tu wszystkie możliwe telefony na rynku dostępne!Od telefon stacjonarny,po loki toki i chu** P9!Klikam znowu smart-loki toki bym wziął.A tam znowu tylko parę telefonów dla dzieci w cenach z olx..Akurat niefartownie czat mi się włączył z konsultantem jeszcze.Oczywiście pojechałem niczego nieświadomą panią jak zakonnice w ruskim burdelu.KANTDOM powinno mieć to nazwę i do każdego zestawu powinni poroże dawać w gratisie.Brawo ja

Odpowiedz

13. ~
0

2016-12-19 19:24:25

Sonix* dejm autokorekty w ajfonie

Odpowiedz

12. ~
0

2016-12-19 19:23:44

Dobić przez do timibajl na kartę a potem znów przejdź do play i włącz bonusy za przejście one ważne 60 dni

Odpowiedz

11. ~kris86
0

2016-12-19 19:09:16

Ale chłam, nie prezent ;)

Odpowiedz

10. ~Jo
2

2016-12-19 18:46:30

****A ja niezmiennie czekam na kolejną edycję w PLUSIE - " PIZZA ZA DOŁADOWANIE" - ewentualnie może być darmowy "KEBAB", w innym wypadku konta nie doładuje choć by nie wiem co... :P

Odpowiedz

9. ~Marek
-3

2016-12-19 16:56:56

Taki filmik to w sumie może być fajny prezent dla wysportowanej dziewczyny :). Tak że spoko akcja Plusa. Mi się to podoba, zwłaszcza że tak czy inaczej i tak regularnie sobie konto doładowuję.

Odpowiedz

8. ~sonix
-1

2016-12-19 16:16:16

Witam wszystkich. Może ktoś się orientuje w temacie bonusa za rejestracje w Play. Bonus aktywowałem 17 listopada. W dniu 15 grudnia przedluzylem pakiet kodem z fanty. Po doładowaniu 2 zl z kodu calosc przdluzyla sie do 14 stycznia. Okazalo sie jednak ze 17 grudnia caly bonus za rejestracje znikl. Reklamacja zlozona, i odpowiedz ze w regulaminie jest ze bonus wazny tylko 30 dni. Idzie cos z tym zrobic. Czy mozna sie na cos powoływaci reklamowac ponownie aby zwrocili promo. zlotówki. ???

Odpowiedz