DAJ CYNK

Plus: pakiet 7 GB za pierwsze doładowanie

16.05.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3468

Ważne 5

9

Od dzisiaj można korzystać z promocji zielonej sieci, w której za zasilenie konta za minimum 5 zł otrzymamy pakiet 7 GB ważny przez 7 dni.



Od dzisiaj można korzystać z promocji zielonej sieci, w której za zasilenie konta za minimum 5 zł otrzymamy pakiet 7 GB ważny przez 7 dni.

Od 16 maja do odwołania dostępna jest w sieci Plus promocja "Pakiet Internet 7 GB". Mogą skorzystać użytkownicy wszystkich ofert na kartę i MIX, którzy w ciągu ostatnich 365 dni nie doładowywali konta za pośrednictwem kanału bankowo-internetowego.

W celu wzięcia udziału w promocji należy:

  • wysłać darmowego SMS-a o treści PAKIET na nr 80505,
  • za pośrednictwem strony www.plus.pl/doladujonline zasilić konto kwotą co najmniej 5 zł.

Pakiet 7 GB przyznawany jest na 7 dni.



Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
32. ~ty
0

2018-05-17 11:17:16

Mam nadzieje ze jeszcze wiecej osób z karty plusa odejdzie. Moze się plus obudzi, chociaż może nie bo karta to przychód 20 zl a abo to już 80 zl.

Odpowiedz

31. wlo
0

2018-05-17 07:53:31

RODO nie jest nową ustawą o ochronie danych osobowych. Mało czytasz...

Odpowiedz

30. wlo
0

2018-05-17 07:52:07

19 - kim są ci ONI?

Odpowiedz

0

2018-05-16 21:34:38

Słowo kluczowe "7GB za pierwsze doładowanie" hahhaha

Odpowiedz

28. ~Czerwona Nieodpuszczajaca 7
0

2018-05-16 20:44:42

No niech Plus kombinuje, bo mieć mniej prepaid od t-mobile to nie wróży nic dobrego...

Odpowiedz

27. ~frasag
0

2018-05-16 20:13:31

@26: Nie da się tak jak piszesz- ignora można dać tylko zalogowanemu. Nic więcej nie dodam, bo nie wiem kto jest kim i kto się pod kogo podszywa. Nie chcę nikogo obrazić- to problem Redakcji.

Odpowiedz

26. ~oset
0

2018-05-16 20:01:31

@26. pewnikiem zalogowani dodali cie do ignorowanych i nie widza tych bzdur które wypisujesz. koledzy jak to zrobic żeby wpisy tego trolla z 26 były niewidoczne ?

Odpowiedz

25. ~ono
1

2018-05-16 17:50:49

Bardzo słaba promocja wysłałem sms i przyszedł sms nie jesteś uprawniony do skorzystania z promocji. Mam nowego plush.

Odpowiedz

22. ~Gaduairowiec
1

2018-05-16 17:31:00

7 dni?? Głuchy telefon im dac! Ja 3mce w Play na karte korzystam z 18GB za darmo.

Odpowiedz

21. Pragmatyk
0

2018-05-16 17:13:35

W orange internet na kartę elastyczny pakiet to samo, tyle, że co 1zł/1GB/1dzień

Odpowiedz

20. ~Czerwona 7.
-1

2018-05-16 17:07:23

9). Poszedł też po nagrodę:,,Wjątkowa nagroda za 25 lat współpracy i 25 lat Telewizji Polsat. Zygmunt Solorz - przewodniczący Rady Nadzorczej Telewizji Polsat sp. z o.o. - odebrał specjalną statuetkę od firmy Eutelsat. Wręczono ją we wtorek w Toruniu podczas Ogólnopolskiej Konferencji Komunikacji Elektronicznej. Tegoroczna trzydniowa edycja imprezy dotyczy przede wszystkim rozwoju branży mediów elektronicznych w Polsce."

Odpowiedz

19. ~tsktsk
0

2018-05-16 16:51:47

@11 w TV ostatnio mówili że 30% firm jest na słupa, więc też i na słupa rejestrują numery@13 wiadomo że jak kupisz doładowanie w kiosku to nie ma danych kupującego tylko dane kioskarza, a jak płacisz online to mają pełne dane a RODO to nowa ustawa o ochronie danych

Odpowiedz

18. ~Tom
-1

2018-05-16 16:51:20

Wczoraj kupiłem starter Plusha za 5 zł i mam 6 GB do wykorzystania przez 7 dni. Plush też się łapie? To w sumie będzie kolejny tydzień z internetem :). Ale promocja :)

Odpowiedz

17. ~xy
0

2018-05-16 16:18:05

@9,15: Możecie coś więcej na ten temat?

Odpowiedz

16. ~pabloki
0

2018-05-16 15:55:04

13 pewnie ktos myśli ze dane klienta sa sprzedawane jak ładujesz przez internet. ktoś pewnie nie wie że jak nie zaznaczy zgód marketingowych to wymiana danych będzie tylko dla celów doładowania . spełni więc to kryteria rodo.

Odpowiedz