DAJ CYNK

Plus: Odebrałeś "Wściekłe 5 GB"? Zagraj o Bahamy

20.05.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3269

Ważne 2

10

1 czerwca startuje konkurs Plusa, w którym do wygrania jest wycieczka śladami Angry Birds, czyli na Bahamy. Mogą w nim wziąć udział użytkownicy ofert prepaid w sieci Plus, którzy skorzystają z promocji "Wściekłe 5 GB" i wykonają na Instagramie zadanie konkursowe związane z Angry Birds.

1 czerwca startuje konkurs Plusa, w którym do wygrania jest wycieczka śladami Angry Birds, czyli na Bahamy. Mogą w nim wziąć udział użytkownicy ofert prepaid w sieci Plus, którzy skorzystają z promocji Wściekłe 5 GB i wykonają na Instagramie zadanie konkursowe związane z Angry Birds.

O tym jak zdobyć darmowe 5 GB w ramach promocji Wściekłe 5 GB przeczytać można w wiadomości Jednorazowe "wściekłe" 5 GB gratis w Plusie na kartę.

Kolejnym krokiem do wygrania wycieczki na Bahamy jest pobranie aplikacji Instagram i Boomerang, a następnie wejście na stronę gramyobahamy.pl lub na Facebooka albo Instagram Plusa i zobaczyć aktualną animację z Angry Birds. Do udostępnionej przez sieć animacji należy następnie nagrać pasujący do niej "boomerang" (zapętlona animacja wideo). Nagrany "boomerang" należy następnie udostępnić na swoim profilu na Instagramie i oznaczyć go hasztagiem #gramyobahamy.

Konkurs potrwa do 1 lipca. Co tydzień do wygrania będzie pasujące na każdy telefon rozciągliwe etui z Angry Birds, a nagrodą główną jest wycieczka na wyspy Bahamy.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się