DAJ CYNK

Plus obniża ceny modemów LTE

17.09.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3345

Ważne 0

0

19. września Plus obniża ceny modemów LTE i proponuje najwyższą prędkość mobilnego Internetu na rynku (do 100 Mb/s) w nawet najniższej taryfie.

19. września Plus obniża ceny modemów LTE i proponuje najwyższą prędkość mobilnego Internetu na rynku (do 100 Mb/s) w nawet najniższej taryfie.

Modemy dostępne w ofercie to ZTE MF821 LTE, Huawei E398 LTE (także dostępny z anteną zewnętrzną) oraz router Wi-Fi Samsung GT B3800 LTE, a ich ceny zaczynają się już od 1 zł:



Każdy użytkownik Plus Internet ma pełną swobodę korzystania z internetu, gdyż otrzymuje maksymalną prędkość do 100 Mb/s oferowaną przez technologię LTE i Plus nie wprowadza żadnych dodatkowych ograniczeń w taryfach.

Z kolei w Plus Internet na Kartę (prepaid) każdy klient otrzymuje mobilny dostęp z maksymalną prędkością do 21 Mb/s w technologii HSPA+, bez żadnych ograniczeń niezależnie od wartości doładowania.

29% Polaków jest w zasięgu technologii LTE sieci Plus, a 83% ma dostęp do HSPA/HSPA+.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus
Komentarze
Zaloguj się
16. ~padre
0

2012-09-27 16:23:17

Według waszego biadolenia wynika, że przy technologii LTE np. facebook ma wagę 50 razy większą niż przy technologi EDGE tak ?:D Aha, czyli jak pobieram 100 mega w EDGE, to ten sam plik w LTE ma 5 giga? Większych idiotyzmów dawno nie słyszałem, w końcu pobieramy zawsze to co chcemy więc po co walenie głupot że LTE nie ma sensu? Co za różnica czy zuzyjesz transfer w 40sek czy w 40 minut pobierając ten sam plik? Widać że w naszym kraju służba zdrowia porządnie kuleje.

Odpowiedz

15. ~
0

2012-09-19 04:58:55

Nic mi nie mówią te głupawe nazwy planów abonamentowych, lepiej napisalibyście w tabelce ile który kosztuje. Plus już dawno przestał być poważną firmą, odkąd wprowadził czasoumilacz, muzodajnię, plusopobieracz oraz kabaret do reklam. Nazwy jak dla dzieci albo dorosłych idiotów.

Odpowiedz

14. ~ehh
0

2012-09-18 14:35:11

ale za to cenę telefonów wywindował jak się tylko da...

Odpowiedz

13. ~dziecko_Play
0

2012-09-18 11:17:19

@L. Cena 50 PLN za 50 GB byłoby do przyjęcia. Pomijam nocne, bo w nocy się śpi. Póki co pozostaję dzieckiem Play, a dokładnie Play Online. Wolę więcej, wolniej, taniej.

Odpowiedz

12. ~
0

2012-09-18 10:18:13

Czy ceny dotyczą tylko nowych umów czy również przedłużanych?

Odpowiedz

11. ~Kaspersky
1

2012-09-17 22:30:00

wlo debilne to jest twoje tlumaczenie twojego kochanego plusu. Jezeli nie chca dawac lte w niskich abo, to niech nie daja. Ale skoro juz wprowadzili, to niech to sie nadaje do uzytku. Czy pracownicy plusu informuja klientow, ze limit moze im sie skonczyc po 40 sekundach? Widze, ze plusu ma klientow idealnie dopasowanych do oferty. I jedno I drugie nie warte zainteresowania.

Odpowiedz

10. ~L.
0

2012-09-17 20:10:24

Plusie! Natychmiast skasuj LTE z niższymi limitami i zostaw tylko w tych droższych! Tak uszczęśliwisz klientów!

Odpowiedz

9. ~Aaaaa
0

2012-09-17 20:08:10

A bo to całe LTE to jedynie marketingowa papka podawana głupim klientom...w tej technologii prędkość tylko ładnie wygląda na papierze bo przy tych limitach to jakaś kpina by chwalić się "szybkim internetem mobilnym". W zupełności wystarczyłaby prędkość HSPA+ bo przecież wiadomo, że limity nie pozwolą na swobodne oglądanie streamingu (telewizja, wideo itp.)

Odpowiedz

8. ~dziecko_Play
0

2012-09-17 18:27:07

Niech coś zrobią z absurdalnymi limitami i cenami. W technologii LTE opcji z limitem poniżej 20 GB limitu powinno w ogóle nie być. Póki co, wolę Play Online.

Odpowiedz

7. ~
0

2012-09-17 18:02:52

5@ co ma do tego Bóg.

Odpowiedz

6. ~
0

2012-09-17 17:50:15

Napisalbym coś, ale jestem w pracy :P

Odpowiedz

5. wlo
-1

2012-09-17 17:47:26

4. ~Misiek - wymuś połączenie EDGE... Będzie na dłużej ;-) Boże! Co za debilne rozumowanie...

Odpowiedz

4. ~Misiek
1

2012-09-17 17:44:56

Co się szybciej skończy - ta reklama czy miesięczny limit transferu w LTE?

Odpowiedz

3. ~drakon26
0

2012-09-17 17:34:10

co z tego, że taki szybki internet jak pakiety małe i bonusy przy doładowaniach lecą szybko :(

Odpowiedz

2. ~bogdan
0

2012-09-17 17:21:35

wypadaloby sprecyzowac bo zakłądam ze chodzi o predkosc a nie o limit danych miesiecznych ;) chyba ze nastala rewolucja w Plusie ale to samoboj nolimit ;)

Odpowiedz