DAJ CYNK

Plus: Nowy JA+ Internet na kartę

13.04.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13916

Ważne 12

5

W ofercie Nowy JA+ Internet na kartę gigabajty są bonusem za doładowanie, a pieniądze z zasilenia pozostają do wykorzystania na inne dowolne usługi.



W ofercie Nowy JA+ Internet na kartę gigabajty są bonusem za doładowanie, a pieniądze z zasilenia pozostają do wykorzystania na inne dowolne usługi.

Klienci ze stażem co najmniej trzech miesięcy dostają gigabajty powiększone o 50%. Wraz z nową ofertą dostępne będą dwa nowe startery za 5 zł i 15 zł z pakietami gigabajtów na start i bonusami po doładowaniu: Pakietem YouTube za darmo na 7 dni na pierwszym i ekstra 30 GB na rok na drugim starterze.

Doładowania, bonusy i ważność konta w nowym JA+ Internet na kartę:

Doładowanie

Bonus

Bonus
(3 mies. stażu)

Ważność konta i bonusu

5 zł

100 MB

150 MB

2 dni

10 zł

1 GB

1,5 GB

7 dni

20 zł

6 GB

9 GB

14 dni

30 zł

10 GB

15 GB

30 dni

50 zł

20 GB

30 GB

60 dni

100 zł

50 GB

75 GB

120 dni


Użytkownicy oferty mogą też skorzystać z pakietów dodatkowych:
  • 5 GB na 5 dni za 5 zł,
  • 25 GB na 25 dni za 25 zł,
  • 50 GB na 50 dni za 50 zł,
  • 100 GB na 100 dni za 100 zł

Wśród powyższych pakietów, opcja 5 GB ma charakter jednorazowy, natomiast pozostałe to pakiety cykliczne automatycznie odnawiające się po zakończeniu okresu ich ważności.

Obecni klienci internetowej oferty prepaid w sieci Plus mają możliwość migracji do Nowego JA+ Internet na kartę wpisując kod *147*24#. Oferta dostępna jest od 13 kwietnia. Jeśli mają oni już staż co najmniej 3 miesięcy, to od razu mogą korzystać z bonusów powiększonych o 50%, czyli mogą mieć nawet 75 GB do wykorzystania przez 120 dni. Migracja na nowa taryfę do końca lipca jest darmowa, później to jednorazowy koszt 5 zł.


Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
53. ~TarasTaras
0

2018-05-15 20:31:07

Jaka wykluczyc Ja + Internet na Karte

Odpowiedz

52. ~Ttt
0

2017-12-10 22:47:30

Jak przejść na taryfe nowy ja plus Internet na karte

Odpowiedz

51. toms
0

2017-05-23 23:49:36

Włączenie premii za staż odbywa się kodem *136*11*02# i potwierdza "zieloną słuchawką". W regulaminie nie ma słowa o tym kodzie, natomiast w punkcie 15 - tym jest podany kod na... wyłączenie tej premii *136*00*02#. Ważność konta i bonusu 4 miesiące za doładowanie 100 zł to kpina w biały dzień.

Odpowiedz

50. toms
0

2017-04-15 16:04:28

47- Plus NIGDY nie umożliwiał łączenia jakichkolwiek pakietów. Każdy pakiet posiadał własną ważność i "rozmiar". Można posiadać dowolną liczbę pakietów tego samego rodzaju, a i tak każdy z nich był traktowany osobno. Tu ciekawostka. Parę lat temu po wyczerpaniu jednego pakietu głosowego system Plusa zaczął naliczać po stawce PODSTAWOWEJ , pomimo aktywnego innego pakietu obsługującego tę usługę. Reklamacja złożona i rozpatrzona pozytywnie, ale wkrótce w regulaminach pojawił się zapis o konieczności rozłączenia się i nawiązania ponownie połączenia, żeby system nie naliczał stawki podstawowej. Plus bardzo lubi ułatwiać życie.

Odpowiedz

49. adacomp
0

2017-04-15 15:12:33

Zlikwidowali RWK i nawet doładowanie za 150zł już nie daje RWK ani bonusa 30zł na główne konto.Zmiana na gorsze.Zwiększono tylko GB ale ważność konta zmniejszono i jest gorzej niż było.Na pewno nie przejdę na tą taryfę i zostaję w starym JA+INK.

Odpowiedz

48. ~ZAJJACK
0

2017-04-15 14:10:20

Czy będzie pakiet nocny tak jak w poprzedniej ofercie?Wcześniej za 10 zł w godzinach nocnych można było otrzymać 200GB do wykorzystania.

Odpowiedz

47. ~Mrz
0

2017-04-14 18:51:46

Czy ważność bonusu można przedłużyć kolejnym doładowaniem? Czy też bonus z każdego doładowania ma inny termin ważności?

Odpowiedz

46. ~pabloki
0

2017-04-14 14:42:29

45 plus on line.

Odpowiedz

45. ~mirekb
0

2017-04-14 12:53:42

5 GB na 5 dni za 5 zł,25 GB na 25 dni za 25 zł,50 GB na 50 dni za 50 zł,100 GB na 100 dni za 100?Kiedy ussd na te pakiety?po świetach?

Odpowiedz

44. ~a_lex
0

2017-04-14 10:08:27

Patryk7588, w tej wiadomości m.telepolis.pl/wiadomosci/plus-atakuje-innych-operatorow,2,3,38571.html marudzilem Ci na beznadziejny internet w Plusie - i oto cud, teraz działa! Nie wiem czy to Ty, ale jesli tak to wielkie DZIĘKI :)

Odpowiedz

43. ~.
0

2017-04-14 08:47:55

gb bonus x doladowan się nie sumuje nawet jeśli/''będzie się częste doladow

Odpowiedz

42. ~pabloki
0

2017-04-13 22:18:05

Panowie wysłano zapytanie reklamacyjne oraz wnioski i sugestie o doprecyzowanie regulaminu . spotkałem sie ze stanowiskiem ze to taryfa inrtentowa to staż liczony dla taryfy internetowej bo dla głosowych jest premia za staz a dla internetowych nie ma a dla internetowej taki bonus. pozostaje czekać do 30 dni.

Odpowiedz

41. ~pabloki
0

2017-04-13 22:12:13

Patryk ja czytałem to bo udało mi sie złapać ten link, dzięki. brak tylko pewności bo ekran wszystko przyjmie. aj konkretnie potrzebuje na piśmie w postaci ujęcia w regulaminie że prawo do bonusowego pakietu internetowego 50% wiecej maja użytkownicy ze stażem ponad 3 mce bez względu na posiadana wczesniej taryfę, brak tego zapisu powoduje dowolność interpretacji , w efekcie klient przekona sie jak jest dopiero po migracji a tam może kosztować ( na razie nie kosztuje ) nawet 5 zł za ponowną zmiane taryfy.

Odpowiedz

40. wlo
0

2017-04-13 21:57:22

Aaa!!No to jestem przekonany, że liczy się staż od włączenia karty do sieci ;-)

Odpowiedz

0

2017-04-13 21:45:42

Staż do tej promocji powyżej.

Odpowiedz