DAJ CYNK

Plus: Nowe pakiety danych w ofercie na kartę i mix

03.06.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10942

Ważne 12

5

Od 3 czerwca klienci ofert głosowych na kartę oraz mix w sieci Plus mogą być online nawet po wyczerpaniu cyklicznego pakietu danych - wystarczy aktywować jednorazowy pakiet 300 MB, 500 MB lub 1 GB, który pozwoli korzystać z Internetu z pełną prędkością transmisji danych.

Od 3 czerwca klienci ofert głosowych na kartę oraz mix w sieci Plus mogą być online nawet po wyczerpaniu cyklicznego pakietu danych - wystarczy aktywować jednorazowy pakiet 300 MB, 500 MB lub 1 GB, który pozwoli korzystać z Internetu z pełną prędkością transmisji danych.

Nowe pakiety reaktywacyjne to specjalna oferta dla osób posiadających aktywny cykliczny pakiet internetowy, które wykorzystają go przed końcem swojego cyklu. Po aktywacji pakietu reaktywacyjnego można korzystać z Internetu z pełną prędkością do momentu wykorzystania pakietu lub odnowienia się pakietu cyklicznego.

Pakiet

Cena dla klientów

Na Kartę

Cena dla klientów

MIX

Kod włączenia

Pakiet 300 MB reaktywacja

3 zł

5 zł

*121*11*11#

Pakiet 0,5 GB reaktywacja

5 zł

9 zł

*121*11*12#

Pakiet 1 GB reaktywacja

7 zł

12 zł

*121*11*13#


Z nowych pakietów jednorazowych mogą korzystać użytkownicy ofert: Plus na Kartę bez limitu, Plus Mix 7, Plush bez limitu oraz Plush Mix.

Zobacz: Regulamin promocji Pakiety reaktywacyjne Internetu w Mix
Zobacz: Regulamin promocji Pakiety reaktywacyjne Internetu na kartę

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
25. ~zlodziejskiPlus
0

2015-07-17 22:36:55

co to kwa znaczy ze usluga chwilowo niedostepnajest kwa w regulaminie czy nie ?!?dawac zlodzieje pakiet 1gbbo w ryj

Odpowiedz

24. ~MarcelFIRMA
0

2015-06-12 17:16:12

7zł za 1GB to dobra opcja ale tylko pod warunkiem, że mało korzystasz z netu. Ja korzystam dużo i wtedy robi sie już mniej ciekawie: 7zł x 6 = 42zł, Heya od niedawna wprowadziło oakiet reaktywacyjny 6GB za 30zł i dla mnie to jest znacznie lepsza opcja.

Odpowiedz

23. ~poziomkaa
0

2015-06-12 09:24:23

Cofnijmy się w czasie, nie dość że 1GB neta co wystarczy nie wiem komu to jeszcze w mixie o wiele drożej. Już dawno skreśliłam tą sieć. Heyah wprowadzila nowe oferty gdzie jest w czym wybierac, mialam pakiet z 2GB internetu ale bylo troche za malo wiec teraz mam 3gb i jeszcze dorzucili FB bez limitu

Odpowiedz

22. ~jolajot
0

2015-06-11 23:59:42

Co to za male pakiety? Kurde? mamy XXI wiek. 1 gb? Ja to wy,orzystuje w tydzien. U siebie mam 5gb i to sie nazywa dobry pakiet! No mi niestety 1gb nie wystarczy. Nie oszukujmy sie,spoleczenstwo sie rozwija i jednak kazdy z nas korzysta codziennie z internetu niestety w coraz wiekszym stopniu. Niestety oferta ani troche nie jest kusząca

Odpowiedz

21. ~melonik3
0

2015-06-11 19:28:35

Ja jednak wybiore heye, ostatnio maja nową ofertę i mam nielimitowane sms i mmsy do wszystkich, do tego 2 gb internet i wszytsko za 15 zł, czego chcieć wiecej nie ma sie nad czym zastanaiwac, a plus moze jedeyni 1gb zaproponowac za 7 -12 zł kpina :<

Odpowiedz

20. wlo
0

2015-06-11 18:29:26

Pragnę poinformować zainteresowanych, że wróciły pakiety reaktywacyjne na konto w eboku ;-)

Odpowiedz

19. wlo
-1

2015-06-10 09:29:43

Hmmm... Właśnie grzebię na koncie numeru, który z abonamentu przeszedł do prepaida... Z listy pakietów zniknęły te reaktywacyjne pakiety. Sprawę zweryfikowałem na kontach innych prepaidów w Simplusie, które obsługuję - nigdzie nie ma.

Odpowiedz

18. ~Jacek
-1

2015-06-05 18:05:33

Na komórce jeszcze mi się nie zdarzyło wylecieć poza limit transferu, ale jakby co, dobrze wiedzieć że w miks mam opcję doładowania za niedużą kasę trochę netu.

Odpowiedz

17. ~max
1

2015-06-03 22:26:12

jest jeszcze PLAY za 45zł bez limitu na 30dni

Odpowiedz

16. ~Gaduairowiec
-3

2015-06-03 20:08:07

A ja kupile plus internet na karte 32GB na 120dni za 51zl. 1GB wychodzi 1,50zl:) Najlepszy net na karte do routera!

Odpowiedz

15. cyanoone
-3

2015-06-03 19:02:27

7 zł za 1 GB. Z promocją doładowań wychodzi w przybliżeniu 4,67 zł za 1 GB :)

Odpowiedz

14. kwistas
-2

2015-06-03 17:01:40

W sumie nigdy nie przekroczyłem 1GB dzięki wi-fi w domu i pracy, ale się przyda na wakacje, może być różnie z wi-fi.

Odpowiedz

13. xander21
0

2015-06-03 16:28:23

To jest pakiet dodatkowy jednorazowy w przypadku skończenia cyklicznego.

Odpowiedz

12. ~Ja+PLAY
2

2015-06-03 14:45:00

Fajnie ale szkoda że te pakiety się nie sumują

Odpowiedz

-4

2015-06-03 11:18:58

@9. No to od dziś masz już rozwiązanie tego problemu bez kombinowania.

Odpowiedz