DAJ CYNK

Plus: Nikt nie ma taniej LTE

02.08.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12187

Ważne 0

0

Od 3. sierpnia najszybszy Internet mobilny LTE, o prędkości do 100 Mb/s, będzie dostępny w Plusie w już za 14,90 zł miesięcznie.

Od 3. sierpnia najszybszy Internet mobilny LTE, o prędkości do 100 Mb/s, będzie dostępny w Plusie w już za 14,90 zł miesięcznie.

W Planie Okazjonalnym za 14,90 zł miesięcznie występują dwa pakiety danych: 0,5 GB przeznaczone do wykorzystania co miesiąc w godzinach 8:00 - 24:00 oraz 50 GB do wykorzystania co miesiąc w godzinach 24:00 - 8:00. Nocny pakiet 50 GB do 14. listopada jest bezpłatny, a późniejsza opłata miesięczna to 10 zł.

W ofercie dostępne są urządzenia wspierające LTE: modem ZTE MF821 LTE, modem Huawei E398 LTE (dostępny także z anteną zewnętrzną) oraz router Samsung GT B3800 LTE.

Na dzienny transfer warto uważać - przy deklarowanych przez operatora 100 Mb/s, 0,5 GB pobrać można nawet w zaledwie 40 sekund.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
94. ~robol
0

2012-09-13 18:35:49

potrzebuje opinie o tym drugim pakiecie za 29,90 zł 2 gb. co po wykorzystaniu czy jest spowalniany .

Odpowiedz

93. wlo
0

2012-09-12 08:08:29

92. - jeśli by patrzeć od strony właścicielskiej, mam kilku znajomych dysponujących akcjami kilku a nawet kilkunastu firm - oni nie wiedzą, ze niepotrzebnie kupowali kolejne akcje bo to są nie różne tylo jesdna firma? Pieprzysz jak większość... Kukiz wczoraj u Wojewódzkiego chciał go pobić jak powiedział coś mądrego - że naród jest głupi... Panie Pawle - naród jest głupi. To, że ma jakieś resztki "mądrości" bo stara się kasę zarobić, nie znaczy, ze jest mądry. I niestety potwierdza to większość opinii na większości powszechnych serwisów internetowych ;-)

Odpowiedz

92. ~pinger
0

2012-09-12 07:26:51

czy do tych co pisza o polsacie i plusie.. to wy nie wiecie loski ze to jedna i ta sama firma?

Odpowiedz

91. ~ffff
0

2012-08-18 09:40:47

co zabzdury............ po co komu szybki internet w nocy.........w nocy to może się powoli ciągnąć ......nędza...............

Odpowiedz

88. ~
0

2012-08-10 23:09:46

ten abonament za około 15 zł to jest najgorszy bo jak się doliczy noce za 10 zł to jest już 25 zł, bo normalnie to jest bez nocy i potem już tylko 16kb/s całą dobę, już lepiej wziąć taryfę za około 30 zł z darmowymi nocami w standardzie i większym limitem w dzień, to są moim zdaniem taryfy na test, bo normalnie, żeby z nety korzystać to trzeba wziąć taryfę za 50-60 zł miesięcznie no i ceny modemów są niższe w wyższych taryfach, a w tych niższych taryfach to modemy są w takich cenach, że jakby dobrze poszukać to można je kupić na wolnym rynku w podobnych cenach jak w tych najniższych abonamentach.

Odpowiedz

87. ~Elo
0

2012-08-10 17:50:20

To straszny problem rzeczywiscie, ze plus oferuje bardzo szybki internet za 14.90. Gdyby byl wolny, problemu by nie bylo :)))

Odpowiedz

86. ~Octopus
0

2012-08-09 23:48:34

Może jest grono klientów którzy szukają do pobrania czegoś większego niż strona o ciężarze 1 MB - ale masz rację . najlepiej krytykować :)

Odpowiedz

85. ~Paweł
0

2012-08-09 19:27:45

Jak patrzę na tych "specjalistów" to mi się płakać chce. Ludzie, 40 sekund trwa ściągnięcie 0,5 GB przy 100Mb/s. Po pierwsze LTE nie osiągnie tego, przy dobrych warunkach max. 30Mb/s. Po drugie, praktycznie żaden serwer/strona nie wyśle danych z prędkością 100Mb/s do klienta. Przeciętna strona waży 1MB i ten limit starczy na ok 500 przeciętnych stron :D

Odpowiedz

84. ~marcin
0

2012-08-09 09:48:06

...a gdzie jest zasięg LTE, chyba u Solorza na posesji

Odpowiedz

0

2012-08-09 01:27:14

No więc po kilku dobrych tygodniach testów, w tym również krzyżowo (karta Plus w modemie Huawei e353 i karta T-Mobile w Huawei e398) to jednak jakość Plusa jest najlepsza, pod wzgędem jakości dostępu do Internetu.

Odpowiedz

82. ~
1

2012-08-08 15:49:53

Debilna oferta promowana w jeszcze bardziej debilny sposób. Widzieliście reklamę w TV? Jakiś tranzwestyta trzęsie dupą przed dziećmi! Rzygać się chce.

Odpowiedz

81. ~Zorro
0

2012-08-08 15:41:46

Promocja dla durni. To jest jakis ponury zart. 40 sekund i do konca miesiaca internetu brak.

Odpowiedz

80. ~Marzenkagg16026379
0

2012-08-08 14:53:19

tytul bardziej trafny to NIKT nie DA MNIEJ:-D

Odpowiedz

78. Jo
0

2012-08-08 14:35:01

**** Tytuł artykułu powinien brzmieć : "NIKT NIE MA DROŻEJ LTE" :D:D:D

Odpowiedz

77. ~Alamar
0

2012-08-05 18:56:35

Jeszcze dodam ze jak ktos ma szczescie znajdowac sie w zasiegu kablowki to moze w cenach ponizej 50zl miec dostep: 24-80mb/s (w zaleznosci od isp) bez limitow.

Odpowiedz