DAJ CYNK

Plus - na wiosnę 50 proc. więcej za doładowanie bankowe

11.03.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6783

Ważne 13

5

W ramach wiosennej promocji klienci Plusa na kartę oraz MIX-a otrzymają w prezencie 50% wartości doładowania zrealizowane drogą elektroniczną.

W ramach wiosennej promocji klienci Plusa na kartę oraz MIX-a otrzymają w prezencie 50% wartości doładowania zrealizowane drogą elektroniczną.

Dodatkowe 50% wartości doładowania można otrzymać w dniach 12-13 marca. Wystarczy dokonać zasilenia swojego konta za pomocą kanału bankowo-internetowego. Promocja dotyczy klientów usług na kartę: Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, którzy muszą dokonać zasilenia w wysokości 30-99 zł, natomiast klienci Plus Mix i Plush Mix w wysokości 20 zł.

Bonusy zostaną aktywowane na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłużają one okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się

2015-03-14 19:36:45

@36 niestety, doładowane dzisiaj i tylko zadziałało +50%, ale w regulaminie brak informacji o wykluczaniu promocji więc można złożyć reklamację... ;-)

Odpowiedz

36. ~
0

2015-03-14 10:25:40

Czy dzisiaj dają 80%? Bo działają dziś dwie promocje w sumie

Odpowiedz

35. ~xy
1

2015-03-13 15:12:29

@24: Nie ma konta promocyjnego w Plusie, kwota promocyjna z doładowania trafia na konto podstawowe. Jest (był?) jakiś pakiet promocyjny na starterach, ale nie jest to żadne konto promocyjne w znaczeniu Playa czy Orange, gdzie trafiają w tych sieciach jakieś ochłapy dodawano przy doładowaniach promocyjnych.

Odpowiedz

34. ~Kola
-3

2015-03-12 23:04:39

Hehe, a więc klienci Plusa mają ból głowy od nadmiaru promocji :). To mi się podoba!

Odpowiedz

-1

2015-03-12 22:08:19

ciekawe czy przy doładowaniu w sobotę czyli 14 marca skorzysta się jednocześnie z promocji weekendowej +30% oraz wiosennej +50% ;p w regulaminie nie ma nic o wzajemnym wykluczaniu się tych promocji...

Odpowiedz

32. ~ja
0

2015-03-12 16:03:54

w regulaminie nie pisze nic o internet na kartę , ale internet karte to oferta simplusa. musisz zapytac kontaktujac sie z bok 601102601

Odpowiedz

31. ~gosc
0

2015-03-12 12:42:43

czy oferta dotyczy także internet na kartę?

Odpowiedz

30. bolek2004
0

2015-03-12 12:35:18

@wlo Jak zwał tak zwał. W regulaminie startera za 5zł gdzie 1zł jest na głównym, 4 na promocyjnym nazywają te 4zł że to pakiet kwotowy.

Odpowiedz

29. wlo
-2

2015-03-12 11:18:31

bolek2004 - nie ma czegoś takiego jak konto promocyjne ;-) Co najwyżej jako dodatkową usługę - pakietu kwotowego (który można na określone rzeczy wykorzystać) można to zrobić. Jak ktoś przyzwyczajony, to może to nazywać kontem promocyjnym.26 - to zalecenie? Nakaz? Bo nie bardzo kumam dlaczego miałbym rezygnować z tanich dobrych usług w Plusie? Jak masz informacje o przekrętach to [...] z Ciebie obywatel skoro nie zgłosisz tego gdzie się takie rzeczy zgłasza ;-)

Odpowiedz

28. ~Ta
1

2015-03-12 10:21:22

Tym co chca plusa odradzam. Obcina strasznie rozmowy po 2g. Co drugie slowo to bełkot. Nawet reklamacja nie daje poprawy. Chyba za dlugo z nimi jestem.

Odpowiedz

27. ~
-2

2015-03-12 08:37:29

26, Rozumiem, że dysponujesz dowodami na wręczanie łapówek ponieważ rzucasz poważne oskarżenia, za które ktoś może pociągnąć Cię do odpowiedzialności.Natomiast Tobie radziłbym czytać umowy przed podpisaniem i unikniesz później rozczarowań.Korzystam z Power LTE, SmartDomu i telefonu i jestem zadowolony, płacę miej niż połowę tego co do wcześniej.

Odpowiedz

26. ~Tomek
3

2015-03-12 08:16:46

Nie przedłużać umów z Plusem! Niech dostaną po kieszeni za oszukiwanie Polaków! PowerLejki, Captcha w Aero2, Złodziejski Smartdom, 3 miechy wypowiedzenie, łapówki dla rządzących, mam wymieniać dalej?

Odpowiedz

25. ~Jan Paweł Murzyn
1

2015-03-12 07:29:10

Jeśli PLUS w tym roku zaprezentuje mi oferte z telefonem na 12 miesiecy to pewnie przeniose wszystkie moje numery wraz z cała rodziną.Jak dotad chca tylko dlugie umowy, 24 anawet 36. To jest zgodne z prawem ?

Odpowiedz

24. bolek2004
1

2015-03-12 04:25:43

@2 Jak najbardziej w plusie jest coś takiego jak konto promocyjne, tyle że jakimś kodem się to sprawdza już nie pamiętam i jakby chcieli to mogli by dawać tam bonusy.Na starterach tak jest. Starter za 5zł masz tam już nie pamiętam na koncie głównym 1zł, a 4zł na promocyjnym które schodzi w pierwszej kolejności.

Odpowiedz

23. ~aquick
1

2015-03-12 02:57:25

Play chyba pozazdrościł Plusowi i w tym samym czasie zorganizował swoją promocję doładowań :)

Odpowiedz