DAJ CYNK

Plus na kartę - nielimitowane rozmowy za 10 zł do odwołania

31.12.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 19267

Ważne 12

7

Plus przedłużył czas trwania świątecznej promocji nielimitowanych rozmów do wszystkich w ofertach na kartę.

Plus przedłużył czas trwania świątecznej promocji nielimitowanych rozmów do wszystkich w ofertach na kartę.

Dzięki promocji, która pierwotnie miała trwać do końca 2015 roku, klienci taryf Plus na Kartę bez limitu mogą przez 30 dni w obniżonej cenie wykonywać nielimitowane polaczenia do wszystkich sieci komórkowych.

Od 1 stycznia 2016 roku promocja obowiązuje do odwołania.

Aby skorzystać z promocji należy oczywiście być użytkownikiem taryf Plus na Kartę bez limitu oraz włączyć ją kodem: *136*11*08# zielona słuchawka.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
79. ~ewa
0

2018-03-12 18:31:38

Cheh

Odpowiedz

78. ~Chiewie
0

2016-01-26 18:40:10

Ja doładowałem i na maksa korzystałem. Wydaje mi się, że to stek bzdur że Plus blokuje połączenia.

Odpowiedz

77. ~plus
0

2016-01-10 17:04:52

Plus to nie inne, dzwonisz ile chcesz

Odpowiedz

76. ~Do 67.
0

2016-01-06 12:16:26

Tak jak napisałaś w kolporterze były startery takie jak w linku z posta 61, dziękuję, @72 faktycznie ciekawe czy blokują kartę jak się dużo dzwoni? Na forum jest dużo wpisów o blokadach za generowania sztucznego ruchu.

Odpowiedz

75. ~
0

2016-01-05 18:37:10

Treść wiadomości moze byc i tak chociaz pewnybnie jestem

Odpowiedz

74. ~Maciek
0

2016-01-04 20:24:43

@72 - niby czemu mieliby blokować? Masz nieograniczony pakiet, to dzwonisz. A jak jest usterka, czy coś, piszesz reklamację. Ale nie spotkałem się w Plusie z tym, żeby nielimitowane połączenia mieli blokować.

Odpowiedz

73. ~Jo
1

2016-01-02 19:35:47

Jak dla mnie, rewelacja... jedna karta do dzwonienia, druga Aero2, 10 złoty za net + gadanie na miesiąc... może być :)

Odpowiedz

72. ~B-B
0

2016-01-02 19:06:04

Ciekawe czy blokują kartę jak się dużo rozmawia? Np; ok.4godz dziennie. Czy faktycznie można dzwonić do bólu...

Odpowiedz

71. ~lasek
0

2016-01-02 17:20:00

Za dyszkę to całkiem spoko ale wydaje mi się że moja oferta w mobile vikings gdzie mam wszystko nielimitowane jest lepsza bo płacę 24zł i mam wszystko nolimit, 2gb netu i darmowego facebook :)

Odpowiedz

70. ~sdds
0

2016-01-02 15:31:36

#64Dziekuje za proste wytlumaczenie

Odpowiedz

69. ~Putri
0

2016-01-02 13:36:13

Fajnie, na pewno skorzystam. Najwięcej z telefonu dzwonie więc dla mnie to jest najlepsza promocja z możliwych ;)

Odpowiedz

68. ~ty
0

2016-01-02 11:22:51

Bo normalnie rok konta to koszt 10 zł. + sposób opisania jak wyżej.

Odpowiedz

67. ~ty
0

2016-01-02 11:20:53

Startera z naklejka szukał bym kolportery, kioski, plus, stacje benzynowe, super markety. Na starterze pisze jak włączyć rok konta za free a potem jak przyjdzie sms należy zasilić dowolnym nominałem od 5 zł i jej rok *100#.

Odpowiedz

66. ~ty
0

2016-01-02 11:14:57

Tak. Za 50 zł w sieci jest na 90 dni za free tylko kod na 0 zl wczesniej, przyjdzie sms info ze się wlaczylo s potem zasilenie. I za dyszkę po za sieć. Nie wyklucza się. Tylko pakiety neta się wykluczają.

Odpowiedz