DAJ CYNK

Plus Mix z malejącymi stawkami za połączenia i SMS-y

14.10.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6565

Ważne 7

8

Od 14. października dostępna jest nowa oferta Plus Mix ze stawkami za SMS-y i rozmowy zależnymi od kwoty doładowania. Jeden SMS kosztuje od 5 gr, a jedna minuta połączenia od 12 groszy.

Od 14. października dostępna jest nowa oferta Plus Mix ze stawkami za SMS-y i rozmowy zależnymi od kwoty doładowania. Jeden SMS kosztuje od 5 gr, a jedna minuta połączenia od 12 groszy.

Oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy podpiszą umowę bez telefonu w wariancie na 12 doładowań kwotą 20 zł. Każde doładowania konta modyfikuje stawki za SMS-y i połączenia do krajowych sieci zgodnie z tabelą:

Kwota ostatniego doładowania

Cena za SMS

Cena za minutę rozmowy

5 - 19,99 zł

0,20 zł

0,49 zł

20 - 29,99 zł

0,15 zł

0,39 zł

30 - 39,99 zł

0,09 zł

0,19 zł

40 - 49,99 zł

0,07 zł

0,15 zł

50 - 200 zł

0,05 zł

0,12 zł


Okres ważności promocyjnych stawek wynosi 30 dni. Po upłynięciu okresu ważności dla stawki promocyjnej, ale w okresie ważności konta wynikającej z zasileń kwotą minimalną lub wyższą, jeśli abonent nie dokona kolejnego zasilenia, opłaty za minutę połączenia oraz za wysłanie wiadomości SMS naliczane będą zgodnie z Taryfą Mix20, tj. 0,39 zł za minutę połączenia i 0,15 zł za wiadomość SMS. Niezależnie od kwoty doładowania stawka za 1 MB transferu wynosi 0,29 zł.



Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus, wł

Tagi: mix plus
Komentarze
Zaloguj się
76. ~co_to_jest?
0

2013-11-26 12:31:55

to jakieś forum analfabetów, że każdy uparł się pisać z błędami? Wypracowania z języka polskiego (sio!) pisać nie wymądrzać się na forach!!!

Odpowiedz

75. buba1234
0

2013-11-08 10:47:22

widac po adressie ze piszesz z polkomtel.com.pl :D bieadctwo ukryj swoj adres nastepnym razem

Odpowiedz

74. buba1234
0

2013-11-08 10:46:37

@72 ciezko kupic starter za 5zł i testowac zasieg???????????

Odpowiedz

73. ~
0

2013-10-21 22:00:46

ja tam wolę ofertę na kartę gdzie minuta rozmowy kosztuje mnie 5gr za minutę do wszystkich pl sieci komórkowych

Odpowiedz

72. ~xyz
-1

2013-10-17 14:13:40

Każda sieć daje co może . Zgodze się z Zielony Olo .. sieć play po woli zacznie niknąć z rynku jeszcze jak teraz zakupiła lte.. gdzie wszystko będzie szło z nadajników plusa to rzycze powodzenia :) Bo play oszczędza i swoich zapewne nie będzie budować . Ja z orange przeszłam do play ale żałuje strasznie . Zasięg jest tragiczny . Ciągle mam problemy z siecią. O kożystaniu z internetu to już nie wspomne . Dużo osób przechodzi do play ale ten który poczuje jak to wygląda od środka szybko ucieka. Jak dla mnie to jest ostatnia umowa. Póżniej nju może bo to z sieci orange na którą nigdy nie mogłam narzekać ... i telefon bez żadnej umowy bo to nie opłacalny biznes

Odpowiedz

71. ~
0

2013-10-16 11:37:40

Gdyby nie to, ze jest Play minimax oferta była by godna uwagi. A tak ginie wsród innych skomplikowanych wymysłów.

Odpowiedz

70. ~Zielony Olo
0

2013-10-15 21:08:57

Ja od lata czekam na no limits plusa..... Play dla mnie to siec nieporozumienie choć jestem w niej od 2011 roku ( po przejscu z Plusa - skusila mnie wtedy taryfa VIP ktora byla prekursorem no limits ) gdyz nigdy nie wybiera sie sieci ktora nie ma swoich nadajnikow badz ma ich tyle co Play czyli prawie wcale. Roaming po sieci Plus w wersji Play to nieporozumienie ...( nie chce mi sie na ten temat pisać bo to byl by juz laborat jak wywala sie z sieci , ucina neta itd ) Nalezy jednak zaznaczyc ze jezeli ktos porusza sie po zasiegu Play to opcja warta polecenia a i co najważniejsze.... Kiedyś warto bylo podpisać abonament zabrac iphona za 1 zl , sprzedac na necie i oplacic praktycznie 15miesiecy umowy ze sprzedaży telefonu. Obcenie .... nigdy nie myslalem ze to napisze...... NAJLEPSZA JEST OFERTA NA KARTE.... Nowka SG4 z allegro za 1650zl do tego Formula MM plus sms i nie ma obecnie nic tanszego choc nie bez wad - internet

Odpowiedz

69. ~
1

2013-10-15 19:32:27

Zielony idiotyzm i szukanie jeleni.

Odpowiedz

68. ~
0

2013-10-15 14:28:24

Edge,w Play czy Heyah też są abonamenty czyli płacisz co miesiąc rachunek i w tym masz no limit i telefon jak chcesz wiec się da jak sieć chce

Odpowiedz

67. DanielR
1

2013-10-15 13:39:12

wlo (52), nie! Lepiej ocenić ofertę jeśli jest taka możliwość w wątku jej poświęconym. Znów masz z tym jakiś problem?

Odpowiedz

66. DanielR
1

2013-10-15 13:36:59

wlo (50), to po jakiego ch*ja niepotrzebnie łeb sobie (i innym w szczególności) zawracasz wypowiadając się pod tym tematem?! Ktoś Cię prosił? Zdaje się, że przecież nie korzystasz z mixa, to i nie zawracaj sobie czupryny, celowo drażniąc swoimi typowo zaczepnymi wypowiedziami pozostałych. :-]

Odpowiedz

65. ~z
0

2013-10-15 13:16:45

Mnie się marzy oferta ważna rok, starter i doładowanie tylko za 200 zł ,minuta 10 gr sms 10 gr mms 20gr do tego troszkę internetu gratis oczywiście z możliwościowa dokupienia pakietu. Który op zrezygnuje z tak dużej kasy z góry .

Odpowiedz

64. wlo
0

2013-10-15 13:04:59

Edge - forma płątności nie ma znaczenia... To pisemna umowa, więc zodnie z ustawą jest zwykłym abonamentem ;-)

Odpowiedz

0

2013-10-15 13:00:25

@62 Jaka tam prepaid? Podpisujesz lojalkę, czyli jest to zwykły abonament. Forma płatności jest tylko inna. Mix wcale nie musi być z telefonem jak widać po tej ofercie.

Odpowiedz

62. ~Edge
-1

2013-10-15 12:42:34

niektórzy chyba mylą mix z abonamentem... mix to oferta prepaid, która umożliwia zakup telefonu. Nie ma co liczyć na jakieś kosmicznie atrakcyjne promocje.

Odpowiedz