DAJ CYNK

Plus: Mikołajkowe Bonusy za doładowania

05.12.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3199

Ważne 1

14

Do 6 grudnia trwa mikołajkowa promocja doładowań sieci Plus. Otrzymać można gratis nawet 4 GB transferu.

Do 6 grudnia trwa mikołajkowa promocja doładowań sieci Plus. Otrzymać można gratis nawet 4 GB transferu.

Promocja obowiązuje od 5 do 6 grudnia i jest dostępna dla klientów ofert na kartę Simplus, Sami Swoi, Plus na Kartę i 36i6. Bonusami premiowane są doładowania realizowane przez serwisy transakcyjne banków, dedykowane strony doładowań sieci Plus oraz aplikację mPotwór.

W zależności od kwoty doładowania przyznawane są następujące paczki danych:

  • 10 - 19 zł - 300 MB,
  • 20 - 29 zł - 1 GB,
  • 30 - 49 zł - 2 GB,
  • 50 - 99 zł - 3 GB,
  • 100 zł i więcej - 4 GB.

Ważność przyznanych pakietów do 14 dni, liczone od momentu otrzymania potwierdzenia aktywności usługi przez SMS.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
14. ~Mark
0

2016-12-06 18:32:23

Nie bardzo rozumiem to narzekanie na Plusa. Ja tam kłopotów z siecią nie mam, a też jakoś specjalnie wypasionego aparatu sobie nie kupowałem. Zasięg i jakość połączeń jest co najmniej zadowalająca.

Odpowiedz

13. ~Zygmunt
0

2016-12-06 06:28:47

ffffffffeeeeeee Plus, najgorsza sieć u mnie podstawowego zasięgu GSM nie mają nawet od powstania tej sieci i nic nie robią w celu tego poprawy. Plus sieć obecnie i na dzień dzisiejszy o najgorszym zasięgu ogólnym w kraju na poziomie 60% tylko pokrycia powierzchni Polski ze swoimi tylko i wyłącznie nadajnikami i jak szybko nie skonsolidują nadajnikami z NetWorkS!, czyli Orange lub T-Mobile, będą na samym dnie i ten stan będzie utrzymywał,bo nic też nie robią prócz tego LTE, a podstawowego zasięgu GSM nie mają w wielu rejonach kraju!!!! PLAY tego Plus bije obecnie na pęczki, bo buduje i ma swoje nadajniki, oraz ma romaning T-Mobile i korzysta z NetworkS! i problemu z zasięgiem w nim nie mam, a nie jak w tym obskurnym Plus!!!!!!!

Odpowiedz

12. ~
0

2016-12-06 06:13:45

I to oferta "tylko SIM"!

Odpowiedz

11. ~
0

2016-12-06 06:12:57

Jest coraz gorzej. 500 zł i 50 GB na 30 dni za rejestrację... Wolałbym 100 zł i 10 GB zł na 60 dni... W Playu przynajmniej bonus daje się przedłużać.A tu? Kilka GB na ile?! 14, słownie: CZTERNAŚCIE dni. Żenada.Chyba wyłapali luki w systemach (pozwalających np.: na rok rozmów w sieci za grosze), nadawali bonusów rok temu i teraz przycinają z każdej strony. Aby tylko klient nie skorzystał. Wspomnieć choćby tragiczną ofertę abonamentową 12*29+12*58 i ich ŁASKAWĄ możliwość obniżenia abonamentu znowu do 29 zł przez... przedłużenie umowy na kolejne 12 m-cy - razem na 36 m-cy!

Odpowiedz

10. ~pabloki
0

2016-12-05 20:49:11

wlo a to dlatego że dali 500+ to sie skumulowało to co meieli dawac w promocjach. play tez już nie daje. kiedy była ostatnia promocja w play na doadowania? dawno.

Odpowiedz

9. wlo
1

2016-12-05 20:31:51

Plus na psy schodzi z promocjami doładowań... Kiedy ostatnia promocja z bonusem 100% była? W marcu? Do końca roku pierwsze zasilenie elektroniczne jeszcze jest bonusowane dodatkową kwotą o wartości doładowania (do 99 zł). Szkoda - bo chętnie na jeszcze jednym numerze bym te 200% doładował.

Odpowiedz

8. ~Omi
-1

2016-12-05 19:36:40

A Play śpi od czerwca...

Odpowiedz

7. ~ja
0

2016-12-05 18:11:19

i tak miałem kupić kartę, to bonus przy okazji.

Odpowiedz

6. ~blablabla
0

2016-12-05 17:39:50

oni po prostu nie chca skonczyc jak play...z zapchana siecia. sa po prostu drodzy i tyle ale za to jakosc uslug znakomita, odkad przelazlem do plush zero problemow z siecia... przez rok moze 2...3 krotwie awarie neta, gdzie w play to bylo na porzadku dziennym , 2...3 awarie to byly na tydzien, nie wspominajac o jakosci sieci i dziuuuuurach w zasiegu.... w plusie 95% moich tras samochodem to zasieg LTE....co z tego ze w innych sieciach dostane duuuzo wiecej GB jak bedzie to dzialac jak pozal sie boze....

Odpowiedz

5. ~pabloki
0

2016-12-05 17:21:43

cd.do 3 takiego pierda.

Odpowiedz

4. ~
0

2016-12-05 17:21:22

@2 dziwne masz poczucie humoru...

Odpowiedz

3. ~pabloki
2

2016-12-05 17:21:09

nasz lider LTE chyba powinien sie wstydzić że wypuścił taki

Odpowiedz

1

2016-12-05 16:34:25

Liczba GB mnie rozbawiła :)

Odpowiedz