DAJ CYNK

Plus: Kolejna odsłona Happy Days

25.04.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6646

Ważne 9

6

W e-sklepie Plusa ruszyła kolejna odsłona promocji Happy Days. Tym razem sieć proponuje 100 GB zamiast standardowych 50 GB.

W e-sklepie Plusa ruszyła kolejna odsłona promocji Happy Days. Tym razem sieć proponuje 100 GB zamiast standardowych 50 GB.

Od 25 kwietnia do 4 maja obowiązuje kolejna odsłona promocji Happy Days, za sprawą której klienci zakupić mogą zestaw z modemem "uzbrojony" w podwójnej wielkości pakiet danych - 100 GB zamiast 50 GB.

Wysokość abonamentu to 59,99 zł (z uwzględnieniem 10 zł rabatu za e-fakturę), a do całości należy doliczyć 49 zł z tytułu opłaty aktywacyjnej. Gdy chodzi o sprzęt, klienci mają do wyboru routery Huawei IE5573 i Huawei B315 oraz zestaw D-Link DRW-116 + modem Huawei E3372. Każdy z wariantów kosztuje jednorazowo 3 zł.

Umowy zawierane są na 24 miesiące. Klienci w standardzie otrzymują gratis nielimitowane LTE. Natomiast na próbę dostajemy 3 pakiety IPLA (gratis przez 2 miesiące, potem cena 1 pakietu to 10 zł) oraz HBO Go (gratis przez 2 miesiące, potem 20 zł miesięcznie). Powyższe pakiety można wyłączyć w dowolnym momencie.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
35. ~daje radę
0

2016-05-06 23:19:05

30zł/e5186 150zł/60Gball/LTE no limit

Odpowiedz

34. ~asf
0

2016-04-27 14:15:57

Pytanie może nie w temacie i do ludzi którzy codziennie korzystają z plusa, mam wrażenie że oni stoją w miejscu od jakiegoś czasu, porównuję poziomy ich sygnału u siebie (nie małe miasto blisko 200tyś.) z networksem i wszędzie praktycznie jest gorzej i niestabilniej, ktoś to potwierdzi? Interesuje mnie tylko U900/2100.

Odpowiedz

33. ~Gracjan
-2

2016-04-27 14:09:40

Cóż, nie dość, że zasięg i szybkość w Plusie najlepsze, to jeszcze w tych promocyjnych happy days to bardzo dobrze cenowo wychodzi.

Odpowiedz

32. insomnia
2

2016-04-26 21:03:18

@31 nie tylko u Ciebie. Generalnie jest kiepsko. Testowane w różnych lokalizacjach, w dużych i małych miastach. Ja mam transfery zazwyczaj 4-6Mbps na LTE Plusa, w Orange 30-40 a w Play max. kilkanaście.

Odpowiedz

1

2016-04-26 20:57:37

Dzisiaj zamówiłem LTE od Plusa, ale odmówię jutro, kiedyś miałem u siebie transfery 70-90 Mb/s z obiecanych 150... ale jakoś to było :). Siłę sygnału mam max. Kupiłem dzisiaj startówkę Plusa by sprawdzić jak to wygląda obecnie. Jest godz. 20.56 a ja mam 8-12 Mb/s... około 19.00 było 20-22 Mb/s . Jakaś totalna porażka z Plusa się u mnie zrobiła...

Odpowiedz

30. insomnia
3

2016-04-26 20:52:51

@29 dużo dobrego słyszałeś o LTE Plusa? Chyba od ich pracowników, bo w rzeczywistości szału nie ma.

Odpowiedz

29. ~Kurczix
-3

2016-04-26 18:54:31

Ale się wstrzelili z tą promocją :D Właśnie szukałem jakiegoś mobilnego neta. Z takiej promocji aż głupio nie skorzystać.... Tym bardziej, że o LTE plusa dużo dobrego słyszałem.

Odpowiedz

0

2016-04-26 17:34:28

@zyx , nie biorąc pod uwagę spamerstwa Hotelarza, dlaczego miałby przestać działać skoro to dedykowany starter pod tą usługę :) ?

Odpowiedz

27. ~zyx
1

2016-04-26 17:13:01

@23 Jeszcze ci działa? To poczekaj jeszcze kilka dni...

Odpowiedz

26. ~Piotrek
-2

2016-04-26 15:43:54

otóż to, warto przetestować, zwłaszcza że Plus daje taką możliwość bez żadnych kłopotów. inna rzecz, że oferta rzeczywiście bardzo dobra, a nie należy się spodziewać, że konkurencja obniży ceny. Raczej przeciwnie...

Odpowiedz

1

2016-04-26 15:15:10

Hotelarz, błagam Cie, przestań juz wszedzie to wypisywać, miło przeczytac sensowne wypowiedzi na temat a nie o ofertach konkurencji która na dodatek była limitowana

Odpowiedz

24. ~marek
2

2016-04-26 13:30:56

tylko predosci leca na leb na szyje przynajmniej w krakowie. mam ten internet 3 lata i predkosci pobierania ostatnio schodza do 2 Mb/s lepiej przetestowc przd kupnem zeby nie plakac

Odpowiedz

23. ~Hotelarz
-3

2016-04-26 13:25:45

W Heyah na kartę za 1 zł dziennie mam internet bez limitu 2G/3G/4G a kupić modem samemu to nie problem kwestia 100-200 zł.

Odpowiedz

22. piokuk
-1

2016-04-26 09:57:54

#19. Na 800 zł można czekać długo, ale 750 za E5186 to z pocałowaniem ręki.

Odpowiedz

21. ~Artemon
-1

2016-04-26 09:41:10

Zawsze takie akcje są fajne. Mieć 50 GB a mieć 100 GB robi różnicę. Dla łaknących większych atrakcji połączenie w ramach smartDOM, ale nawet bez tego oferta daje radę.

Odpowiedz