DAJ CYNK

Plus Kazam 3 w zestawie startowym Plus na Kartę

11.12.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 15566

Ważne 8

12

W sprzedaży w Plusie pojawił się smartfon Plus Kazam 3, który dostępny jest w zestawie startowym Plus na Kartę w cenie 249 zł.

W sprzedaży w Plusie pojawił się smartfon Plus Kazam 3, który dostępny jest w zestawie startowym Plus na Kartę w cenie 249 zł.

Zestaw zawiera:

  • Smartfon Plus Kazam 3 za 199 zł,
  • Starter 50 zł na w taryfie Plus na Kartę Więcej do Wszystkich,
  • Bonus 100 zł w prezencie (promocja dająca po 10 zł do każdego z pierwszych 10 doładowań kwotą minimum 30 zł)

Plus Kazam 3 to telefon oparty o system Android 4.2, można w nim korzystać jednocześnie z dwóch kart SIM, w tym jednej z dowolnej sieci (jeden slot bez blokady SIM lock). Urządzenie ma wyświetlacz 3,5 cala o rozdzielczości HVGA (320 x 480 pikseli), 4 GB pamięci wewnętrznej, 512 MB pamięci RAM, czytnik kart microSD, aparat główny 3 Mpix i przednią kamerkę VGA. Całość zasila akumulator o pojemności 1300 mAh.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: kazam plus
Komentarze
Zaloguj się
59. ~nati
0

2014-01-22 21:50:50

kupilam ten pakiet, ale na konciemam tylko 1 zl??? a gdzie ta reszta???:(

Odpowiedz

58. ~kazan
0

2014-01-01 15:50:58

Mi się ten telefon podoba mam juz go 2tygodnie i wszystko działa i nie przymula polecam

Odpowiedz

57. ~qwerty
0

2013-12-30 18:08:07

Ja m ten telefon 2dni i jak naradzie mi wszystko działa ładnie i pieknie pozdrawiam polecał

Odpowiedz

56. ~frfg
0

2013-12-23 12:06:23

hej jak zrobic bo nie wiem mam pakiet wykupiony w tym tele i no jak wchodze na neta to pisze mi ze nie możę on sie połączyć z internetem co mam zrobić

Odpowiedz

55. ~
0

2013-12-18 15:00:35

@54 ma router wifi, a nawet gdyby nie miał funkcji to ze sklepu play można instalować. @50 kogo interesuje co się dla ciebie liczy. Chcesz kupować z allegro to tam kupuj, inni wolą sklepy i pewne źródło, w przypadku naprawy możliwość zostawienia telefonu czy modemu w dowolnym puncie plusa, a nei zabawę z anonimowym sprzedawcą i wysyłką sprzętu kurierami.

Odpowiedz

54. ~uzytkownik
0

2013-12-15 20:28:32

może ktoś wie czy ten fon ma router wi-fi? obecnie używam galaxy pocket do rozsyłania sygnału internetowego w domu i gdyby zdechł...

Odpowiedz

53. ~
0

2013-12-12 18:52:57

@50, który modem, bo nie wiem o czym piszesz? Przechodzisz z ogólnych wniosków do konkretów, których nie precyzujesz. Dlaczego mam porówywać cenę sklepową z allegro? Dla mnie liczy się to za ile faktycznie najtaniej jestem w stanie nabyć, a nie to jaką chorą marżę narzuca operator dla swoich wiadomych celów. Zresztą z cenami detalicznymi telefonów u operatorów było to samo: napompować cenę do maksimum i porównać z tzw. ceną promocyjną, a koszt ukryć w abonamencie.

Odpowiedz

52. ~Michall
1

2013-12-12 11:40:52

Fajna oferta!!!. Okazuje się, że mozna sprzedawać smartfony w Polsce poniżej 200 zł. Czekamy na podobne oferty innych operatorów :-))

Odpowiedz

51. ~
-1

2013-12-12 11:31:27

@47 wez sobie z modem lte z play.jedynie 279zl

Odpowiedz

50. ~
1

2013-12-12 11:21:36

@49 to zobacz sobie ile ten modem kosztuje w sklepie a nie na allegro.

Odpowiedz

49. ~
-1

2013-12-12 10:36:10

@47, bo chcą by podpisywać zdziercze umowy a cenę sprzętu ukrywać w abonamencie, do którego modem dorzucają za "złotówkę".

Odpowiedz

48. wlo
0

2013-12-12 09:44:38

Bob - bo taką cenę własnie ustalili? Nie ma obowiązku kupować przecież - sądzę, ze taniej znajdziesz "luźny" modem LTE?

Odpowiedz

47. ~Bob
-1

2013-12-12 09:40:56

Proszę Państwa, jak wobec powyższej oferty wytłumaczyć, że zestaw startowy LTE (modem USB i starter) kosztuje aż 349 złotych!?

Odpowiedz

46. wlo
0

2013-12-12 09:22:47

45 - ja używam pełnosprawnego telefonu jakim jest Nokia C2-00. Naprawdę niczego mu nie brakuje - zawsze kiedy potrzebuję się dodzwonię gdzie chcę ;-)

Odpowiedz