DAJ CYNK

Plus i Cyfrowy Polsat na święta polecają smartDom

07.11.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5240

Ważne 5

8

Plus i Cyfrowy Polsat rozpoczynają kampanię promującą świąteczną ofertę Domowego Programu Oszczędnościowego smartDOM.



Plus i Cyfrowy Polsat rozpoczynają kampanię promującą świąteczną ofertę Domowego Programu Oszczędnościowego smartDOM.

Domowy Program Oszczędnościowy SmartDOM to usługa, która pozwala obniżyć rachunki na kolejną usługę oferowaną przez Plusa lub Cyfrowy Polsat o 50% (druga usługa) lub nawet do 1 zł (trzecia). W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przygotowane zostały specjalne promocje, z którymi można się zapoznać w przygotowanym z tej okazji katalogu.



Zobacz: regulamin programu smartDOM

Zobacz: Extra kasa od Plusa
Zobacz: Świąteczne promocje Plusa

Źródło tekstu: Plus, wł

Tagi: plus smartdom
Komentarze
Zaloguj się
11. ~robi1111
0

2017-12-30 16:52:14

Trzeba byś idiotą żeby korzystać z usług polszmatu tych oszustów. Nie wspominając ich telefoni plusa, żałosne .Oni myślą ze wszyscy ludzie to idioci.

Odpowiedz

10. ~Majkel
0

2017-11-12 13:24:59

Ja korzystam z Plusa i ostatnio w ramach smartdomu dodali mi TV z polsatu i internet LTE za 1 pln. Bardzo sensowny program lojalnościowy.

Odpowiedz

9. ~Heniooo
0

2017-11-08 13:11:05

@5;Zmienić operatora można, ale zasięgu podstawowego GSM jak PLUS nie ma, tak nie ma i ma najmniejsze obecnie ze wszystkich sieci nim pokrycie kraju, około 60% kraju, w tym tylko większe miasta i siedziby gmin, dalej zero zasięgu, nie korzystają z NetWorkS! I tylko z tych nadajników, co kiedyś Państwo Polskie postawiło, swoich nie robią, jeszcze te istniejące likwidują!!! A czym to skończy upadkiem sieci PLUS, A i tak już idzie na dno, bo jak z tego dzwonić i korzystać?Jak nie ma podstawowego zasięgu w wielu częściach kraju poza miastami.

Odpowiedz

8. ~
0

2017-11-08 02:02:01

Które święta? Miniony Halloween może?...

Odpowiedz

0

2017-11-07 21:49:46

Poniosło ich trochę z tymi reklamami...

Odpowiedz

6. ~e
0

2017-11-07 21:43:56

Kto zepsuł Magię Świąt ? Grupa Cyfrowy Polsmat . Serdecznie Dziękujemy ;(

Odpowiedz

5. ~#3
1

2017-11-07 19:52:42

@3 w czym problem zmienić operatora w takim razie ?

Odpowiedz

4. ~
3

2017-11-07 19:03:05

Do świat jeszcze 1,5 miesiąca! Litości!!!

Odpowiedz

3. ~Henioo
0

2017-11-07 17:51:22

Niech zasięg podstawowy zrobią najpierw GSM: lokalizacja ADAMOWO,ADAMOWO-ZASTAWA, MĘTNA, 17-307 Mielnik nad Bugiem, powiat Siemiatycze, woj. podlaskie.............................bo tylko tej sieci nie wynajduje wcale w telefonie jako jedynej i to na zewnątrz budynków mieszkalnych.

Odpowiedz

2. Mila89
3

2017-11-07 17:40:19

Święta to rozumiem Wszystkich Świętych? Tylko co tam choinka robi?

Odpowiedz

1. ~Tro
1

2017-11-07 17:36:17

Rzygam tymi świątecznymi reklamami.

Odpowiedz