DAJ CYNK

Plus: darmowy pakiet transmisji przy wyborze smartfona z LTE

12.11.2013

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 5496

Ważne 8

4

Plus wprowadza promocję, w ramach której przy wyborze smartfona z LTE, pakiet internetowy Non Stop klient otrzyma gratis na określony czas.

Plus wprowadza promocję, w ramach której przy wyborze smartfona z LTE, pakiet internetowy Non Stop klient otrzyma gratis na określony czas.

Nowa promocja dostępna jest w ofertach Masz Smartfon i Masz Smartfon Bez Limitu, także w ofercie ratalnej. Polega ona na przyznaniu klientom rabatu na pakiet internetowy Non Stop zawarty w opłacie miesięcznej. Rabat ten uruchamiany jest automatycznie, a długość okresu bezpłatnego korzystania z internetu zależy tylko od wybranego przez klienta modelu telefonu. Rabat przyznawany jest na 6 lub nawet na 24 miesiące.

Promocja z darmowym internetem na 24 miesiące dotyczy smartfonów LG Swift F5 LTE oraz Swift G LTE. Promocja z darmowym internetem na 6 miesięcy dotyczy smartfonów:


Z promocji mogą skorzystać nowi klienci Plusa a także osoby, które przeniosą swój dotychczasowy numer do sieci Plus oraz dotychczasowi abonenci Plusa przedłużający umowę. Jedynym warunkiem jest wybranie odpowiedniej oferty z telefonem.

Źródło tekstu: Plus

Tagi: plus
Komentarze
Zaloguj się
43. ~Nesta
0

2013-11-22 19:02:03

Plus wie jak przyciągnąć klienta. Czasami, po przeliczeniu, kwoty nie wychodzą korzystne, ale akurat ta jak najbardziej się opłaca :) Internet, LTE i to jeszcze darmowy ? Jestem na tak !

Odpowiedz

42. ~
0

2013-11-14 02:34:21

Cały Plus. Rabat na całe 24 m-ce dla dwóch (sic!) ścierwofonów od firmy Lepsze G*wno, a rabat na 1/4 tego okresu dla 16 (słownie: szesnastu) innych urządzeń. Jak dla mnie żałosna promocja, ale frajerów nie sieją, oni rosną sami. Najpierw ciesz się gratisem a potem płać i płacz. Ciebie na to stać, kliencie Plusa.

Odpowiedz

0

2013-11-13 15:29:39

przypadkiem Play nie korzysta z sieci HSPA+ gdzie jest prędkość do 42 mb/s wmawiając nam ,że to Lte i dając max prędkość do 30 mb/s ? oferta Plusa jest bardziej sprawdzona (większy zasięg) niż Play.

Odpowiedz

40. mlb
0

2013-11-13 11:03:51

@Gomar "Ma taką prędkość zapewne poza godzinami szczytu" W tym sęk że ma taką prędkość cały czas - testowałem w różnych porach dnia, w godzinach szczytu spada może do 8-9 MBps Faktycznie zobaczymy za pół roku.

Odpowiedz

39. ~Punk
0

2013-11-13 10:10:50

Ostatnio testowałem internet w Plus i internet w Polsat Cyfrowy i widzę że stosują priorytety dla klientów Polsatu . Przy teście w tym samym czasie na 2 urządzeniach wyszło mi zę internet z Polsatu ma o polowe krótsze pingi niż ten z Plus`a to samo się tyczyło transferu danych. Coś czuje że jeśli Polsat da w dobrej cenie internet to może pomyśle nad nim.

Odpowiedz

38. ~
0

2013-11-13 04:17:54

@36 pewnie dlatego, że LG jest sporo tańszy.

Odpowiedz

37. ~karakorum
0

2013-11-12 23:57:06

mam plusa telefon z lte i ani razu nie udalo mi sie zlapac zasiegu lte,zawsze hsdpa+.Takze z tym lte w plusie to tez rozowo nie jest

Odpowiedz

36. ~Fiku Miku
0

2013-11-12 21:20:30

Czemu tylko LG ma 24 miesiące za free czyżby te smarkfony im nie szły . A taki NOTE 3 tylko sześć miechów .

Odpowiedz

35. Gormar
0

2013-11-12 21:19:02

@34. Ma taką prędkość zapewne poza godzinami szczytu oraz na nowo uruchomionej nośnej UMTS900. A ponieważ jest to oddzielny wyróżnik sieci oraz tylko część modemów w sieci Orange posiada obsługę UMTS900 więc obciążenie niewielkie i na razie masz się czym cieczyć. Poczekaj z pół roku i wtedy się pochwal.

Odpowiedz

34. mlb
1

2013-11-12 19:33:47

czy to jest właśnie ta nowa, szumnie zapowiadana oferta? Mam nadzieję że nie... @20/21 - tyle to ja mam na HSPA+ od Orange w pakiecie Nowy BE po modernizacji ich BTS-ów, bez żadnego LTE. 4 km od nadajnika. Od LTE oczekiwałbym wartości przynajmniej 4-5 razy większych.

Odpowiedz

33. ~
2

2013-11-12 19:30:44

@Joasiab. Pracujesz na półtorej etatu?

Odpowiedz

32. ~
0

2013-11-12 19:05:00

Xperia Z1 mój następny telefon w Plusie :)

Odpowiedz

31. ~joasiab21
0

2013-11-12 18:35:00

Fajna promocja sieci Plus. Dla mnie jako osoby ceniącej sobie dostęp do Internetu w każdym miejscu takie rozwiązanie jest ciekawym posunięciem ze strony Plusa. Kupując smartfon z dostępem LTE mam pewność, że będę mieć dostep do neta czy to z autobusu czy każdego innego miejsca. A promocja na darmowy Internet przyda się chyba każdemu :)

Odpowiedz

30. ~
0

2013-11-12 18:19:01

start wielkiej porażki playa ( czytaj konferencja play) o 19tej. Czyli za jakieś 45 minut. Znając życie telepolis da info z jakimś godzinnym opóźnieniem...?

Odpowiedz