DAJ CYNK

Plus: 80% mieszkańców Polski w zasięgu LTE

16.02.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13892

Ważne 10

12

Według stanu na 31 stycznia 2015 roku, w zasięgu LTE sieci Plus jest 80% mieszkańców Polski. Ruszyła nowa kampania reklamowa, promująca Internet Plusa jako szybszy od Neostrady.

Według stanu na 31 stycznia 2015 roku, w zasięgu LTE sieci Plus jest 80% mieszkańców Polski. Ruszyła nowa kampania reklamowa, promująca Internet Plusa jako szybszy od Neostrady.

Po dłuższej przerwie w komunikowaniu postępów w rozbudowie sieci LTE, sieć Plus przy okazji rozpoczęcia nowej kampanii reklamowej poinformowała, że w zasięgu jej nadajników LTE na koniec stycznia było blisko 80% mieszkańców kraju. To obecnie najlepszy zasięg LTE w Polsce.

W nowej kampanii reklamowej Plus nie boi się też porównań do kablowej oferty Orange Polska, zapewniając, że mobilny Internet Plusa i Cyfrowego Polsatu jest szybszy od Neostrady, jak i od oferty mobilnej Orange, Play i T-Mobile:


Według informacji z 7 stycznia, zasięg LTE sieci Play dociera aktualnie do 73% populacji kraju. Orange planował 60% pokrycie LTE do końca roku, a w wynikach T-Mobile za III kwartał 2014 roku mowa była o zasięgu LTE docierającym 58% mieszkańców kraju.

Źródło tekstu: Plus, wł

Komentarze
Zaloguj się
68. ~Wujcio
-2

2015-02-27 21:08:57

Plus ma najlepszy zasięg zarówno internetu LTE jak i telefonu. W sumie to jest właśnie jedna z ich najmocniejszych stron. Śmieszne to jest czasem jak widzę, jak ludzie narzekają na brak zasięgu a ja zawsze wszystkie kreski w telefonie :D

Odpowiedz

67. ~Tomasz
-2

2015-02-27 15:10:58

Dobry mają ten zasięg, a to w necie mobilnym w zasadzie podstawa.

Odpowiedz

66. ~W D R
-2

2015-02-27 12:30:18

Plus dostarcza na tyle solidną usługę, że zarówno GOPR, jak i GITD wybrali go swoim operatorem. W przypadku GOPR wybór był o tyle ważny, że obsługują numery ratunkowe.

Odpowiedz

65. ~Wicko
-2

2015-02-24 22:33:40

Ja odkąd się przeprowadziłem korzystam z ich LTE zamiast łącza stacjonarnego. Niby mam usługę nielimitowanego internetu, ale jeszcze mojego pakietu mi się przekroczyć nie udało :)

Odpowiedz

64. ~parciwn
-2

2015-02-24 16:27:37

Ja nigdy nie miałem problemów z siecią Plusa, może tak fortunnie obracam się w rejonie zasięgu, a może po prostu mają dobrą infrę, bo jakoś szczególnie pod tym względem nie wybieram miejsc, do których jeżdżę. Z zasięgiem LTE też są całkiem nieźli, skoro w dość krótkim czasie mają 80%

Odpowiedz

63. ~remik
-1

2015-02-24 06:17:00

U mojej mamy podłączyliśmy LTE Plusa, bo nie było stabilnej opcji od innego dostawcy i chociaż mieliśmy z bratem wątpliwości, czy zastąpi standardowy net po kablu, zaskoczyło nas jak dobrze ta usługa działa. Zero przerw, spadków jakości sygnału, sam sobie chyba to od nich kupię.

Odpowiedz

62. ~erwin
-2

2015-02-22 22:04:26

Od stacjonarnego to nie wiem, ale mobilny to mają na pewno najbardziej rozbudowany. Komputer Świat w zeszłym roku publikował zestawienie i nie było dyskusji co do wyniku.

Odpowiedz

61. ~Dominik
1

2015-02-18 22:50:59

Na koniec zostawiłem sobie Play. Jest naj młodszy i każda usługa, nowość którą wdroży jest naj. Mimo tak słabego zasięgu przekonałem się do tej sieci. swoje faktury płacę co miesiąc przez internet za pomocą katy. Jako druga sieć po plusie taką możliwość wprowadziła. Ma genialną obsługę internetową i aplikację na telefon. trochę nieczytelne faktury. Kiepska jakość połączeń. Internet działa mi około 10 Mb/s ale mi to wystarcza. Strasznie duzo usług dodatkowych których nie rozwija np, onet dysk, play fitnes, tv play pl ( zlikwidowana ) . Mimo tych wszystkich minusów naj bardziej polecam Playa :-)

Odpowiedz

60. ~Dominik
2

2015-02-18 22:43:41

Proszę sobie przypomnieć jak to było gdy powstawało net works. Użytkownicy Orange bez problemu korzystali z sieci a użytkownicy T-Mobile mieli problemy zalogować sie do sieci. Mój znajomy miał wtedy taką sytuację że czekał cały dzień na bardzo ważny telefon a nie zauważył że akurat nie jest zalogowany do sieci bo akurat powstaje networks. Porównajcie sobie internet Orange i TMobile. Niby taki sam zasięg bo przecież chucznie reklamowany networks a w T-Mobile w porównaniu z Orange zawsze jest słabszy . wolniejszy internet. Słabszy zasięg. A przecież pasmo LTE należy w tej firmie do T-Mobile dziwne. Co nie? Nie będę już wspominał że T-Mobile to oszuści i złodzieje i dla mnie są przegrani

Odpowiedz

59. ~Dominik
1

2015-02-18 22:37:30

Teraz na scan idzie T-Mobile. Z jego udług Post paid korzystałem przez dłuższy czas. Do pewnego momentu mi się nawet podobał. jarała mnie jakość jego obsługi. MIałem abonament jump XL za 79 zł. Telefon kupiłem nie brandowany. Nie zwracałem uwagi na predkości bo akurat w tym momencie zależało mi tylko na jakości usług i jako takie były. Pewnego razu kiedy zacząłem się dokształcać i mieliśmy zajęcia w szkole przy DPS który w sumie w 70 % otaczał naszą szkołę a pozostałe 25% otaczał las zauważyłem że strasznie tracę zasięg i mimo posiadaniu dwóch kresek internetu nie byłem w stanie korzystać z internetu ażeby zadzwonić musiałem wejść na górkę, pójść na pentlę i z tamtąd mogłem zadzwonić. Moja znajoma miała telefon w Play i przy jednej kresce była w stanie korzystać z internetu i dzwonić. Trochę mnie to zdziwiło. Zacząłem szperać w internecie i po infolini. Okazało się że T-Mobile ma taką politykę iż klasyfikuję swoich klientów. Im wyższa klasyfikacja tym większy piorytet. Działa to tak że użytkownik usług na kartę nie będzie mógł skorzystać z usług bo akurat jest słaby zasięg lub pojemność a w danej miejscowości i w danym czasie użytkownik biznesowy też chcę skorzystać więc on ma piorytet a użytkownik na kartę cz indywidulany ab nie.

Odpowiedz