DAJ CYNK

Plus - 30% gratis do doładowań w wybranych bankach

19.05.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3975

Ważne 7

6

W dniach 19-20 maja użytkownicy usług na kartę Plusa mogą otrzymać 30% więcej wartości doładowania po zasileniu konta za pośrednictwem wybranych banków.

W dniach 19-20 maja użytkownicy usług na kartę Plusa mogą otrzymać 30% więcej wartości doładowania po zasileniu konta za pośrednictwem wybranych banków.

Bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y i Internet. Promocja trwa dwa dni i aby z niej skorzystać należy zasilić swoje konto kwotą 40-99 zł za pośrednictwem wybranych banków.

Promocja dotyczy klientów wszystkich usług prepaid w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę.

Zasilenia należy dokonać w jednym z następujących kanałów: za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO, serwisu transakcyjnego konta Inteligo prowadzonego przez Bank PKO Bank Polski S.A, Banku Pocztowego, BPH Sez@m, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, Banku BGŻ, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, BNP Paribas Banku, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, Meritum Banku, Alior Banku, T-Mobile usługi Bankowe, jednym z dostępnych na ww. stronach internetowych sposobów (systemów) doładowań, za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub za pośrednictwem strony internetowej: www.bm.pl.

Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, ale nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących.

Zobacz: Regulamin promocji
Zobacz: Regulamin promocji dla baku PKO

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
14. dariutka
0

2016-05-22 19:34:40

no mi za każdym razem tez bonusy wpadały, a teraz zrobiłam doładowanie z mbanku i bonus brak

Odpowiedz

13. ~Fizon
0

2016-05-22 15:49:59

Te promocje z gratisem przy doładowaniu to już w plusie tradycja ;) Generalnie prawie za każdym razem kiedy zasilam konto coś bonusowego wpada na konto :)

Odpowiedz

12. dariutka
0

2016-05-21 17:17:32

Wczoraj doładowałam konto i brak bonusu, wiec lipnie ;/

Odpowiedz

11. ~Bartez
0

2016-05-20 22:24:27

Plus często daje promocje z ekstra doładowaniami - tak więc za niedługo usłyszymy o kolejnej promocji.

Odpowiedz

10. dariutka
0

2016-05-20 19:56:25

Czy ktoś dostał bonusa?

Odpowiedz

9. ~Bodek
0

2016-05-20 15:45:47

Człowiek się przyzwyczaił do większych bonusów, ale nie ma źle. Pewnie na dzień dziecka będzie znowu 50% albo nawet 100. Za to lubię Plusa.

Odpowiedz

8. ~ja
0

2016-05-19 16:52:01

@ 7 "video straming" , jak telefon ustawisz apn internet. To nawet radio pójdzie internetowe po pakiecie a you tube jak marzenie. Ale jak nie potrafisz zmienić to pisz zazalenie.

Odpowiedz

7. ~slaby
1

2016-05-19 14:10:21

dodatkowy bonus można wydać na video straming. Tą usługa zajął się UOKIK i teraz czeka na dalsze głosy od klientów.Zgodnie z pismem naruszony zostało prawo a plus wprowadza w błąd twierdząc , ze oferuje nolimit internet podstawa prawna :art. 24 ustawy z dnia 16 lutego 2007 o Ochronie klientów i konsumentów .Wprowadzanie klientów w błąd w reklamie:Piszcze do UOKIK w tej sprawie dane kontaktowe w google(skan pisma na maila starczy) w kupie siła by zakazac złodziejstwa w białych rękawiczkach w regulaminach! PISZ!

Odpowiedz

6. wlo
0

2016-05-19 12:21:58

Hmmm... Czyżby nie promowali zasileń z Plus Banku?

Odpowiedz

5. ~
0

2016-05-19 11:05:13

* zachamować *

Odpowiedz

4. ~Ja
1

2016-05-19 10:27:31

A wiecie dlaczego to jest. Aby skarbonki nie znikly i zeby odplyw klienta zachamowac.

Odpowiedz

3. ~790
0

2016-05-19 10:21:44

Przedłużenie w Plusie dla firm leży...warunki bez telefonu na 24 miesiące znacznie gorsze niż pierwszy,lepszy prepaid...

Odpowiedz

2. ~Ja
0

2016-05-19 10:11:29

Pewnie skorzystam

Odpowiedz

1. ~
0

2016-05-19 10:09:54

Często coś ostatnio dają bonusy ;)

Odpowiedz