DAJ CYNK

Plus: 100% więcej do doładowania

26.02.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14785

Ważne 22

7

Z okazji 10. urodzin serwisu doladowania.pl, klienci Plusa otrzymać mogą dodatkowe 100% wartości doładowania.

Z okazji 10. urodzin serwisu doladowania.pl, należący do mPay, klienci Plusa otrzymać mogą dodatkowe 100% wartości doładowania.

Z promocji mogą skorzystać użytkownicy usług JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę, JA+ Mix, Plus Mix oraz Plush Mix, którzy 29 lutego doładują swoje konto za minimum 50 zł za pośrednictwem strony lub aplikacji mobilnej Doładowania.pl.

Przyznaną premię można dowolnie wykorzystać na rozmowy, SMS-y, MMS-y lub Internet.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: mPay

Komentarze
Zaloguj się
116. ~
1

2016-03-04 10:47:41

Ja nie wiem czy trzeba się prosić, uznają zgłoszenia jako reklamację, więc może mają jakieś problemy "systemowe". Niektórym bonus wszedł od razu, innym w kilka/kilkanaście godzin po mailu - reakcja jak najbardziej sprawna w kraju, gdzie na reklamację jest 30 dni...

Odpowiedz

115. ~
-1

2016-03-03 23:00:43

Promocja o którą trzeba się prosić, mało poważne podejście zaprezentowali wobec ludzi... szkoda bo zepsulo to caly smak promocji

Odpowiedz

114. ~
1

2016-03-03 21:09:10

Już doszedł bonus.

Odpowiedz

113. ~
-1

2016-03-03 19:51:31

U mnie nie ma.

Odpowiedz

112. ~krzychu
1

2016-03-03 19:44:54

@111 Dostałem identycznego maila i 2 godziny później kasa była już na koncie.

Odpowiedz

111. ~
-1

2016-03-03 19:09:08

"W nawiązaniu do Reklamacji o numerze XXXXYYYY, złożonej w dniu 02-03-2016 17:00, informuję, że złożona Reklamacja została rozpatrzona w sposób pozytywny.Wnioskowane świadczenie zostanie wykonane w terminie nie dłuższym niż 30 dni w następujący sposób:.Bonus zostanie przyznany............"Fajnie, miało być do 36 godzin a wychodzi do max 30 dni...

Odpowiedz

110. notsure
0

2016-03-03 18:31:37

Doładowanie 200 zł w promocji dało 500 zł na koncie :) 4 x 50 zł plus piąte doładowanie gratis. I 4 x 50 zł bonusowe doładowanie też zostało potraktowane jako doładowanie plusa i dało kolejne piąte doładowanie gratis. Realny koszt pakietu za 35 zł (rozmowy, smsy i 1 GB danych) po stronie klienta to teraz 14 zł na m-c !

Odpowiedz

109. notsure
0

2016-03-03 17:27:06

Wszystkie bonusowe doładowania doszły. Razem z piątym doładowaniem gratis (to już od operatora) promocja mPay jest/była po prostu świetna !!!

Odpowiedz

108. ~krzychu
1

2016-03-03 15:44:25

@106 No dobra, przyszła kolej, że muszę odszczekać wszystkie wątpliwości kierowane pod adresem organizatora. Wszystkie zaległe bonusy właśnie wpłynęły na moje konto. Co więcej - płacąc za doładowanie 100PLN dostałem kwotę 115 PLN i również bonus od tego zasilenia wyniósł 115PLN.

Odpowiedz

107. ~
-1

2016-03-03 14:34:31

Zrobili promocje na ktorą ich nie było stać, tylko naiwni teraz będą korzystać z tych zasileń

Odpowiedz

106. ~krzychu
0

2016-03-03 13:36:41

@102, @105 Ja również nie dostałem jeszcze bonusów. Napisałem maila z reklamacją i dostałem informację, że reklamację rozpatrzono pozytywnie i bonusy wpłyną w terminie do 30 dni. No cóż, zobaczymy co będzie za miesiąc :)

Odpowiedz

105. ~
-1

2016-03-03 13:08:40

Także nie dostałam, przeczytalam o tej promocji tutaj i chciałam skorzytać, ale nie dostałam zasileń. Antyreklama dla tej firmy i jej promocji widmo.

Odpowiedz

104. a_lex
1

2016-03-03 12:12:00

#102 - no i słusznie, wirtualnym istotom się nie należy.

Odpowiedz

103. wlo
0

2016-03-03 11:59:02

102 - to nie jest czcza obietnica. To obietnica związana prawem. Idź z tym do sądu.

Odpowiedz

102. ~a_lex
-1

2016-03-03 11:50:59

100* nie podszywaj się!mPay nie wywiązał się z obietnicy i nie zasilił podwójnie moich 3numerów, telepolis tak reklamował tą promocje to teraz powinien wziąć się za to jak realizują to.Nakłamali by ludzie skorzystali z ich oferty, kase zarobili, pokazali że ludzie korzystają z ich usług a realnie nikt nie chce.Przerobili mnie na szaro i tyle, nigdy więcej nie zadam się z tą firmą.

Odpowiedz