DAJ CYNK

Plus: 100% ekstra za doładowanie

28.08.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 17840

Ważne 19

6

Plus z okazji rozpoczynających się FIVB Mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014, wprowadza specjalną promocję dla klientów usług na kartę Start Mistrzostw, czyli bonus 100% ekstra za doładowanie zrealizowane 29. sierpnia przez Internet.

Plus z okazji rozpoczynających się FIVB Mistrzostw świata w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2014, wprowadza specjalną promocję dla klientów usług na kartę Start Mistrzostw, czyli bonus 100% ekstra za doładowanie zrealizowane 29. sierpnia przez Internet.

By skorzystać z promocji i otrzymać dodatkowe 100% wartości doładowania należy w piątek 29. sierpnia dokonać zasilenia swojego konta za 20-99 zł. Zasilenia należy dokonać przez internetowe strony doładowań (np. doladuj.plus.pl) lub przez stronę internetową banku (lista stron i banków w regulaminie).

Promocja dotyczy klientów usług Plus na Kartę, Plus Internet na Kartę, Simplus, 36i6 oraz Sami Swoi. Bonus w postaci 100% wartości dokonanego zasilenia zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on okresu ważności dla usług wychodzących. Otrzymany bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y, MMS-y czy transmisję danych.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
138. ~
0

2014-09-04 08:40:05

@121, to o czym piszesz przestaje mieć sens przy minimum 200 minutach wygadanych przez miesiąc do innej sieci (co nie jest takie trudne kiedy żyje się aktywnie zawodowo lub/i towarzysko), bo wtedy bardziej opłaci się Mini Max - w Play zawsze za 0 złotych, ważne tylko mieć aktywne konto.

Odpowiedz

137. Blank
3

2014-08-31 22:18:58

@135, dla plusa najważniejsze są pozory i pieniądze. Wystarczy spojrzeć czym jest Solorz. Każdy kto pracuje dla tego czegoś jest takim samym czymś...

Odpowiedz

136. ~Ty
-2

2014-08-31 08:00:54

Ok. Sposub jest ok. Zwracam honor. Przetestowalem.

Odpowiedz

135. ~
-1

2014-08-31 05:47:40

123, Jeżeli masz taryfe RWK to wydluz waznosc konta na rok np doladowujac za 5zl. Kiedy uzyskasz potwierdzenie wydluzenia konta uzyj kodu *147*13#, => uzyskasz potwierdzenie to uzyj kodu *147*17#, =>. Uzyskasz potwierdzenie uzyj kodu *147*11*31#. Z konta zniknie 6zl ale masz przez rok no limit do wszystkich w Plusie. Wlasnie dlatego uwazam, ze Plus jest najtanszym operatorem a czeste promocje doladowan sa dowodem, ze dla tej firmy wazne jest zadowolenie klienta

Odpowiedz

134. ~
1

2014-08-31 05:17:24

To co wyroznia Plusa to wlascie czeste promocje doladowan. Dodatkowe srodki dodawane sa do konta glownego, co powoduje, ze możemy je wykorzystac na wszystkie uslugi. Plus zdominowal rynek prepaid i jednoczesnie pozbyl się szufladowych simow czyszczac baze z nieuzywanych kart. Moze to oznaczac przymiarke do wprowadzenia nowej oferty. Pytanie tylko, czy moze byc jeszcze lepsza oferta od obecnej, gdzie stawki przy takich promocjach spadaja do ok 10gr/min poza siec i zs darmo w sieci przez rok? Pakiet 1GB za 5-6zl. Jestembardzo mile zaskoczony podejsciem operatora, ktory dba o swoich abonentów

Odpowiedz

133. ~
1

2014-08-31 05:06:16

131, Twoja metoda nie spowoduje, ze bedziesz mogl przez rok bez doladowan rozmawiac za darmo ze wszystkimi w Plusie. Jest tylko czesciowo dobra. Nie przypisuj mi zachowan, ktorych nie wykonalem. Gdzie podalem jakies numery o podwyzszonej oplacie???

Odpowiedz

132. ~ja
0

2014-08-30 18:12:44

co sie porobilo w tym kraju, na kazdym kroku tylko oszukać, okłamać, wyrwac pare złoty, zapisać klienta telefonów do sms platnych przy odbiorze, Dla tych co sie dali kiedyś oszukać na serwisach MT, Sprawdzenie czy coś jest LISTA na 8888 bezplatne, Jak coś jest Zakładanie blokady START BLOKADA na 8888, sms bezplatny nalezący do sieci plus. I tylko w sieci plus działajacy.

Odpowiedz

131. ~ja
0

2014-08-30 18:08:04

126, @To nie jest ta kombinacja kodow. Ale mój sposób jest legalny, a twój naraza uzytkowniaka telefonu na platne sms mt, platne odpowiednio a) Metoda SMS 365 - Wysłanie SMS o treści ag.download na numer 75... (koszt 6 zł Netto, 7,38 brutto) lub 79... (koszt 9 zł Netto, 11,07 brutto) 91400 (koszt 14 zł Netto, 17,22 brutto) lub 91.... (koszt 19 zł Netto, 23,37 brutto) lub 9... (koszt 25 zł Netto, 30,75 brutto).b) Promocja Free - Wysłanie SMS na numer 60.... o treści START FREE. Szczegółowy regulamin oraz zasady działania promocyjnej opłaty usługi MT Free znajdują się pod adresem:, i zanim sie obejrzycie to kasa zniknie.

Odpowiedz

130. ~Sekator
-3

2014-08-30 17:45:25

Uwielbiam takie promocje w plusie! :) Mam u nich numer na kartę od ładnych paru lat. I takie promo są u nich bardzo często organizowane.

Odpowiedz

129. ~
-2

2014-08-30 16:03:59

Zapomnialem jeszcze o bonusie za przeniesienie 240zl gratis. Konkurencja zwyczajnie nie istnieje

Odpowiedz

128. ~
2

2014-08-30 16:01:50

126, To nie jest ta kombinacja kodow.

Odpowiedz

127. ~
1

2014-08-30 16:00:58

Obiektywnie nalezy przyznac, iz Plus obecnie ma najlepsze promocje doladowan. Jestem zaskoczony faktem, ze pozostali duzi operatorzy jak i niszowy Play nie robia nic zeby dorownac Plusowi. Codziennie moznadostac 20% a wczoraj 100% a przeciez sa jeszcze bonusy30zl za doladowanie powyzej 100zl. Oj mozna teraz niziutkie stawki uzyskac. A przeciez jest jeszcze wspomniana wyzej nieoficjalna promocja no limit w Plusie przez rok za 5zl.

Odpowiedz

126. ~Ja
0

2014-08-30 15:22:19

Zeby miec no limit w sieci za 5zl bezlimitu. Rozmowy. To zmiana taryfy kod *147*17#. Potem nalezy wlaczyć ten kod *136*11*31#. I cala sieć bez limitu na gadanie. I wszystko nie ma innych oplat.

Odpowiedz

125. ~
-2

2014-08-30 12:23:40

124, Patryk7588, ale plejowy talib i tak napisze, że promocje doładowań są raz na kilkanaście miesięcy :) Przecież w Plusie 20% to jest codziennie a teraz dali 100% . Co istotne, to środki są na koncie głównym ważnym tyle ile konto a nie na bonusowym jak w Play i co 30dni trzeba przedłużać.123, zajrzyj na forum

Odpowiedz

124. Patryk7588
-4

2014-08-30 12:13:04

Mój NPINK też zasilony z bonusem.Ps.20% do każdego doładowania można dostać codziennie.

Odpowiedz