DAJ CYNK

Plecak za doładowanie w Plusie

16.08.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7328

Ważne 4

7

Klienci ofert na kartę i MIX-a w sieci Plus mogą otrzymać darmowy plecak za doładowanie kwotą minimum 50 zł.



Klienci ofert na kartę i MIX-a w sieci Plus mogą otrzymać darmowy plecak za doładowanie kwotą minimum 50 zł.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a o treści PLECAK na numer 80019, a następnie doładować konto w serwisach internetowych Plusa kwotą minimum 50 zł. Po doładowaniu użytkownik otrzyma SMS-a z kodem, który należy wykorzystać na stronie www.plecakzadoladowanie.pl. Po wybraniu modelu następuje przekierowanie do sklepu internetowego Semi-Line, gdzie należy dokonać zakupu.

W tym wszystkim jest haczyk - promocja nie obejmuje kosztów przesyłki.

Promocja trwa do 31 października lub wyczerpania kodów promocyjnych. Jeden numer można skorzystać tylko z jednego kodu.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: Plus; wł

Komentarze
Zaloguj się
19. a_lex
0

2017-08-24 21:51:08

"Wszystkie kody zostały już wydane"

Odpowiedz

18. ~Zbigi
0

2017-08-22 19:23:19

Spoko promocja plusa :) Za darmoszke wpadł plecak dla syna ;) Na pewno się przyda. Oby więcej takich akcji!

Odpowiedz

17. ~Janek
0

2017-08-22 16:17:23

Przecież to jest plecak za darmo. Płacisz za doładowanie u Plusa, jeśli masz kartę, to i tak to robisz. A Plecak jest dodatkowo gratis! Co tu może się nie podobać?

Odpowiedz

16. ~
0

2017-08-17 11:04:34

@6 - i z Chin doładowanie też razem z plecakiem przysyłają??

Odpowiedz

15. Patrax
0

2017-08-17 10:05:28

a co już pralki się skończyły?

Odpowiedz

14. ~haha
0

2017-08-16 21:44:46

ten plecak jest baaardzo markowy, właśnie dostrzegam logo ... ;) nie zdradzę czyje, żeby nie robić antyeklamy firmiedoładowujcie się ile wlezie a potem Janusze będą sprzedawać na aledrogo za 99 zł :)

Odpowiedz

13. ~&&&
1

2017-08-16 18:34:09

@12 sami widzimi to jak Polkomtel się cały czas cofa, nie robi nic nowego, przychodzi mu tylko łatwo zatrudnienie ibisza i Majewskiego, których nikt już nie cgce

Odpowiedz

12. ~Marcin.503
1

2017-08-16 17:33:08

Jak kupowałem pierwszy telefon 99r. To dostałem w zestawie m.in plecak w kolorach simplus.

Odpowiedz

11. ~ono
2

2017-08-16 17:22:49

Kolejna go....a promocja.

Odpowiedz

-2

2017-08-16 17:12:57

Jeśli nie ma na nim napisu ,,PLUS" to nie biorę;-)Gadżet jak wszystkie, ale tyle kasy za wysyłkę..?PO CO to komu...

Odpowiedz

7. ~pabloki
0

2017-08-16 16:52:17

tylko dodam że w wielu bankach promują tą promocję plusa a jak wiecie klientów banków jest więcej niż polkomtela. plecaków jest tylko 800. poza tym by zdobyć plecak trzeba wykonać wiele działań. tą promocje promuja nawet w bankach spółdzielczych . także marne szanse na plecak. no i tek koszty przesyłki pokrywane przez klienta.

Odpowiedz

6. ~Olek
-1

2017-08-16 16:46:56

Fajnie ,że taki plecak kosztuje 55 zł ,jak to samo na chińskim alegro jest 4,99 euro ,do tego bardzo tania wysyłka 20 zł ,tylko brać ,potem możecie robić interes życia na alegro :)

Odpowiedz

5. ~
0

2017-08-16 16:46:34

Jedyny operator, który pomaga rodzicom w wychowaniu polskich dzieci

Odpowiedz

4. ~QQQ
-1

2017-08-16 16:46:24

@3 - Odkurzacz to Play sprzedawało xD

Odpowiedz

2

2017-08-16 16:44:40

czy tylko ja tak mam,że od dłuższego czasu nie jestem w satanie powiedzieć, jak wygląda ostatnia oferta plusa ale wiem, że wciskali odkurzacz i pralkę. Smutne to.

Odpowiedz