DAJ CYNK

Play zmienia wygląd faktur

14.09.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6596

Ważne 6

16

Sieć Play przeprojektowała układ informacji na fakturach abonamentowych i w e-awizo.

Sieć Play przeprojektowała układ informacji na fakturach abonamentowych i w e-awizo.



Podczas całego procesu pracowaliśmy bardzo blisko z Klientami - słuchaliśmy ich historii, współprojektowaliśmy faktury, testowaliśmy różne wersje dokumentu - napisał Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play.

Celem Play była przede wszystkim przejrzystość i to, żeby klient bez wysiłku był w stanie dowiedzieć się, skąd wzięła się kwota do zapłaty, widniejąca na dokumencie. Sieć przygotowała specjalną stronę informacyjną dla klientów, prezentującą zmiany na nowych fakturach: nowa-faktura.play.pl.

Źródło tekstu: Play

Tagi: e-faktura play
Komentarze
Zaloguj się
28. ~xy
1

2015-09-16 19:46:41

A cóż to za szalenie ważna informacja? Jeszcze trochę i będziecie pisać o każdym bąku puszczonym przez prezesa Playa albo przez ichniego niedorzecznika.

Odpowiedz

27. ~
-1

2015-09-15 16:16:20

25, pracownicy Play np jak ty, nie tylko inteligencją nie grzeszą ale także kulturą osobistą. Chamstwo jakie tu prezentujesz jest tego najlepszym dowodem.

Odpowiedz

26. ~
1

2015-09-15 07:18:43

Byłem w wszystkich sieciach prócz Plusa, i mogę z całą stanowczością napisać, że Play ma IMO najmniej czytelne faktury

Odpowiedz

25. Tuldor88
1

2015-09-15 06:55:48

Co poradzić, skoro klienci się tak niedorozwinięci że trzeba im odtańczyć fakturę by zrozumieli to i trzeba było lepiej wyszczególnić to i owo...

Odpowiedz

24. ~16)
-2

2015-09-14 20:05:03

Minusiki od plajtowych trolli? widocznie na śmieciówkach w agencjach nic nie wiedzą o prawie autorskim ?# żalpl

Odpowiedz

23. ~;-)
-1

2015-09-14 19:51:37

Następna wiadomość: Play zmienia papier, z którego drukowane są faktury. Z uwagi na obowiązek spłacania kredytu, postanowiono korzystać z papieru toaletowego.

Odpowiedz

22. ~zdzich
-1

2015-09-14 19:51:34

lepiej zmieńcie ofertę na lepszą bo konkurencja póki co wymiata

Odpowiedz

21. ~
-1

2015-09-14 19:47:36

Niech ofertę poprawia a nie takimi pierdolami sie zajmuja

Odpowiedz

20. ~ben_wm
0

2015-09-14 19:22:15

Miało być. @18 ;)

Odpowiedz

19. ~ben_wm
1

2015-09-14 19:21:06

@19 W podanej kwocie tj. 69.99 pln , przy zakupie LG G4 C dostajesz zamiast 7 GB : No limit Internet przez całą umowę. Promocja jest :)

Odpowiedz

18. ~przemek1234
1

2015-09-14 17:48:03

@17:Rzeczywiście. Mini Max to tak się opłaca, że ho ho ho...-rozmowy no limit - 29 zł-SMSy no limit - 9 zł-3 GB internetu - 20 złTo już razem 29+9+20=58 złDodać jeszcze ratę za Lumię 640 LTE (taką posiadam) w Komputroniku: 33,30 zł/mc przez 2 lataTo razem jest 91,30 zł.W Formule Unlimited na Kartę z resztą nie dużo lepiej:35 zł/mc za no limit rozmowy i SMSy + 3 GB internetuTo razem z ratą za fon jest 68,30 zł.Ja natomiast za 69,99 zł jest no limit do wszystkich sieci: rozomowy, SMSy, MMSy; no limit na stacjonarne; 7 GB internetu (dla przedłużających 9 GB) + przez 6 miesięcy internet nielimitowany (pełna prędkośc do 10 GB/mc, potem 1 Mb/s do końca miesiąca); oprócz tego także NIELIMITOWANY ROAMING na rozmowy, SMSy, MMSy przez w sumie 30 dni na umowę (bierze z puli tylko dzień, gdy korzystamy za granicą, sam pobyt się nie wlicza) + pakiet 0,5 GB na całą umowę w roamingu; a do tego wszystkiego telefon jest za 1 zł i to nie tylko Lumia 640 (ja taką wybrałem), ale nawet LG G4 c albo HTC Desire 620.

Odpowiedz

17. ~Nienapasione Calmisko
1

2015-09-14 17:11:14

I po co to kogo? Wystarczy Mini Max i żadnych faktur.

Odpowiedz

16. ~zainteresowany
-3

2015-09-14 16:56:33

czy bliska współpraca i słuchanie Klientów zaowocowała też wynagrodzeniem tych, z których porad i autorskich pomysłów Play skorzystał?

Odpowiedz

15. ~
2

2015-09-14 16:28:05

Albo "proszę czekać na połączenie" - też natychmiast się rozłączam.

Odpowiedz

14. ~
3

2015-09-14 16:27:38

3. Jak ktoś to mnie dzwoni i słyszę melodyjkę, od razu się rozłączam. Polecam.

Odpowiedz