DAJ CYNK

Play zmieni usługę Tidal

24.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9458

Ważne 14

4

Sieć Play rozesłała zaproszenia do dziennikarzy na spotkanie prasowe, które odbędzie się 27 czerwca o godzinie 17:00.

Sieć Play rozesłała zaproszenia do dziennikarzy na spotkanie prasowe, które odbędzie się 27 czerwca o godzinie 17:00.

Tym razem temat konferencji jest znany - chodzi o zmiany w usłudze Tidal, która dla klientów abonamentowych sieci oferowana jest za darmo przez 2 lata (poza ofertą Tidal kosztuje od 19,99 zł miesięcznie).

Na zaproszeniu widnieje hasło "Mamy dla was naprawdę fajny news o Tidal w Play", nie należy więc spodziewać się zmian na gorsze.

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: play Tidal
Komentarze
Zaloguj się

2016-07-02 23:06:37

@77 Gimbaza flej i tak wie swoje, gołodupiec, gimbus i żul najlepsi klienci, jest tanio, dają, jakość dla nich nie ma znaczenia, mają zasięg pół pseudosieci flej i dwóch działających, gdyby nie roaming krajowy to ten glut flej nie istnieje. Takie są fakty i nawet płatni klakierzy playopolis tego nie zmienią.

Odpowiedz

77. paolo
0

2016-06-27 10:12:50

jako użytkownika playa stwierdzam z smutkiem, że systematycznie ta sieć schodzi na przysłowiowe psy.Jakość rozmów na sieci macierzystej - dramat, internet mobilny - dramat, oferta - coraz gorsza, ilość żenujących celebrytów w reklamach dawno osiągnęła żenującą masę krytyczną! Nosz k*** nawet Adamczyk i Modest Amaro? Tylko Lewnadowskiego brakuje (a sorry, ten się szmaci w tmobile). no i jeszcze reklama z tandetną Margaret zachęcająca do rejestracji numeru która jest raczej jej teledyskiem. Po h*** się pytam play marnuje tyle kasy na to skoro powinni polepszać ofertę?1 sierpnia jak t-mobile odpali abo z no limit za 10zł (wiązane z ofertą T-Mobile Usługi Bankowe) to będzie dopiero czad!

Odpowiedz

76. ~
0

2016-06-26 22:05:35

i uważasz to za dobrą ofertę powiązać się abonamentem? to w przepis można mieć podobne a nawet lepsze stawki i bez umowy terminowej. Jakosc połączeń tragedia i net też wolny

Odpowiedz

75. msnet
0

2016-06-26 17:41:45

Jak zamienią Tidal na coś porządnego, to będzie to dobra wiadomość. Mam Tidala za darmo, ale nie używam. Wolę płacić za Deezera.

Odpowiedz

74. ~
-2

2016-06-26 15:45:56

@73 Zamień ultra qupę flej na normalną sieć i będziesz miał zasięg faktyczny a nie teoretyczny.

Odpowiedz

73. ~bolo
-2

2016-06-26 15:39:58

oferta dla przedłużających może i dobra, ale... problemy z jakością to nie jest wymysł kilku "nawiedzonych", to fakt. O ile jeszcze z kilka miesięcy temu śmigało to wszystko pięknie, to w chwili obecnej niestety nie sposób nacieszyć się zasięgiem macierzystym, z którego wbrew mojej woli jestem zrzucany do roamingu (który jeżeli chodzi o rozmowy głosowe działa gorzej niż tragicznie), mimo że jestem w zasięgu optycznym kilku BTS-ów PLAY-a.

Odpowiedz

72. pavesi
1

2016-06-26 13:32:38

Nie przesadzajcie, jestem w Play kilka lat. Kto umie negocjować ten ma konkretne stawki : 19,50 co miesiąc umowa na czas nieokreślony w ofercie : nielimitowane rozmowy do wszystkich w tym stacjonarne , nielimitowane smsy, nielimitowane mmsy, i chyba 300 lub 500 mb co miesiąc.... oferta dla przedłużających..... można ? można i jak nie kochać play ?

Odpowiedz

71. ~
-3

2016-06-26 09:10:46

jest takie powiedzenie ze lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.Analogicznie jest z Play tzn. Lepiej za coś u innych zapłacić niż męczyć się w Play za darmo.Play nie jest dla powaznych ludzi, dla malolatow i osob nie ceniacych swojego czasu

Odpowiedz

70. ~Dawid
0

2016-06-26 06:59:31

Aż żal dupę ściska po przeczytaniu tych komenarzy.

Odpowiedz

69. DanielR
2

2016-06-26 00:09:29

I co Wam tak ten Play przeszkadza?! Żal pupkę ściska, że (może również i dzięki "pomocy" pozostałej trójcy, ale jednak) dał każdemu przeciętnemu Kowalskiemu w prepaidzie atrakcyjne stawki, możliwość korzystania z usług za grosze, że stopił ceny do 29 gr, że dał RWK? Przecież te zmiany wymusiły korektę cenników i u waszych opów, także Orange.Była kiedyś taka dobra marka - Heyah, która również topiła ceny, wprowadzając rewolucyjny (jak na ówczesne czasy w Polsce) takt sekundowy. I chwała jej za to! Zarówno jedna, jaki druga sieć wyraźnie pozytywnie odznaczyła się (w swoim czasie) w historii polskiego rynku telekomunikacyjnego.Przecież mamy wybór. Każdy może sobie w spokoju wybrać najodpowiedniejszą dla siebie sieć.Dajcie sobie na luz! ;-)

Odpowiedz

68. ~
-3

2016-06-26 00:02:50

@67 przynajmniej w zwykłym lte jest pięć razy szybciej niż we flejowej ultra qupie.

Odpowiedz

67. goral2099
4

2016-06-25 21:59:18

61/62: O! kolejna porcja opowieści opłaconych trolli. :D Idźcie do T - tam jest najlepsza jakość. Przynajmniej w reklamach. :D

Odpowiedz

66. ~
3

2016-06-25 21:51:26

Dodam jeszcze, że jeśli miałbym zmieniać operatora to jeszcze Orange się stara - reszty nawet nie biorę pod uwagę bo magentowi i zieloni co najwyżej starają się dość kiepsko równać do konkurencji.

Odpowiedz

65. ~
4

2016-06-25 21:49:06

61 - nałykałeś się czegoś? Play i operatorzy wirtualni na nim oparci w aglomeracjach miejskich działają świetnie, a nawet poza miastami coraz rzadziej zrzuca do roamingu krajowego - korzystałem z Play 6 lat, od dwóch jestem w Virgin też na zasięgu Play i nie miałem NAJMNIEJSZEGO problemu przez te 8 lat. Chyba bardzo Cię boli to, że pewnie masz nieatrakcyjną długoterminową umowę u innego opa, podczas gdy my, abonenci Play i pochodnych możemy korzystać ze świetnych ofert. Jeśli za te same pieniądze mogę dostać więcej to nie widzę przeszkód by z tego nie korzystać.

Odpowiedz

64. ~mnm
4

2016-06-25 19:41:38

31@ muszę cie zmartwić nie oglądam żadnych reklam i to od wielu lat , a celebryci mnie kompletnie nie obchodzą bo...min. nie mam telewizora i mieć nie zamierzam.Wybieram play ,bo mam to co potrzebuje i działa jak trzeba na jakość nie narzekam u mnie jest bez zarzutu, może po prostu masz kiepski sprzęt albo wadliwy? Albo masz pecha i zasięg cię zawodzi lub mieszkasz w dziurze zasięgowej?I powtarzam jeszcze raz zły zasięg i jakość to zmieniasz opa a nie spamujesz jaki ten op jest zły, to dla mnie jest oczywiste ,ale dla ciebie chyba jednak nie.Dodam że mam też simkę z orange i tak dziadowskiego neta po ponoć tak dobrym opie nie spodziewałam się , szybkość to najczęściej edge czasem hspa do 1 mb/s dlatego jako rezerwowy net korzystam z playa. Lepsze prędkości o zgrozo.Wiec ty się chłopie obudź,bo ta sama sieć w różnych częściach kraju działa zupełnie inaczej i twierdzenie że play jest zły to śmieszny argument bo ja mogę udowodnić że orange jest kiepski. rwie zasięg i skacze od hspa do edge i korzystaj potem z takiego neta.

Odpowiedz