DAJ CYNK

Play: Zmiany w taryfie Europa Unlimited dla obecnych abonentów

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 42339

Taryfa Europa Unlimited w pierwotnej swej formule pozwalała na nielimitowane odbieranie połączeń roamingowych w UE. Play wprowadza w niej zmiany, które pozwalają bez konsekwencji rozwiązać umowę

Taryfa Europa Unlimited w pierwotnej swej formule pozwalała na nielimitowane odbieranie połączeń roamingowych w UE. Play wprowadza w niej zmiany, które pozwalają bez konsekwencji rozwiązać umowę.

Od 19. grudnia nowe umowy miały już limit 1000 minut (przychodzące połączenia w roamingu w UE) na cały okres zobowiązania, teraz Play wprowadza limit również dla umów podpisanych przed tą datą. Blogplay.eu dotarł do pisma, które sieć wysyła swoim abonentom. O pismach informują także czytelnicy TELEPOLIS.PL. Wynika z niego, że od 10. czerwca zmianie ulegnie forma rozliczeń opłat abonamentowych.

W myśl pisma, abonenci otrzymają pakiet 1000 minut na połączenia odbierane w Strefie Euro, a po jego przekroczeniu naliczana będzie opłata w wysokości 0,19 zł za każdą minutę takiego połączenia.

Jako, że powyższa zmiana jest podwyższeniem cen usług telekomunikacyjnych, klienci mogą do 10. czerwca rozwiązać umowę bez ponoszenia opłaty z tytułu kary umownej.

Marcin Gruszka potwierdził informacje o wysyłanych pismach ze zmianą warunków. Potwierdził także, że Zgodnie z prawem klienci maja prawo do zerwania umowy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: blogplay.eu, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu