DAJ CYNK

Play - zmiany w promocji darmowego LTE w ofertach na kartę

05.11.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10512

Ważne 18

6

Play wprowadził do regulaminów nielimitowanego LTE w ofertach na kartę nowy zapis odnośnie ilości pobranych danych.

Play wprowadził do regulaminów nielimitowanego LTE w ofertach na kartę nowy zapis odnośnie ilości pobranych danych.

Zmiana weszła w życie 22 października i zawiera zapis o możliwości ograniczenia prędkości transferu danych do 2 Mb / 384 kb w sieci 4G po pobraniu 100 GB danych.

Drugą zmianą jest wydłużenie ważności promocji do odwołania. Będzie ona dostępna również w przyszłym roku.

Zmiany dotyczą ofert Red Bull Mobile na Kartę oraz Play Online na Kartę 4G LTE.

Źródło tekstu: blogplay; wł

Komentarze
Zaloguj się
56. ~Marek
1

2015-01-02 16:19:20

Ja mam w abonamencie za 10 zł lte bez limitu. Początkowo miało to trwać tylko do końca roku. Mamy już 2 stycznia, a lte bez limitu dalej działa. Chyba więc i abonamentowi zyskali.

Odpowiedz

55. ~hue
0

2014-12-31 23:53:49

A czy to tyczy sie też abonamentu w Play? Bo jeśli nie, to czemu osoby ktore zdecydowały sie związać z siecią mają gorsze warunki od tych, którzy nie decyduje sie podpisac wieloletniej unowy?

Odpowiedz

54. ~...
2

2014-11-08 17:44:20

@do gości pokroju wloSkupcie sie chłopaki i dziewczyny;) To jest super wiadomość. Oczywiście lepsze 200GB niż 100GB, ale 100GB na kartę jest lepsze niż nic i ochłapy u innych opów. Red Bulla nie piję i odradzam wszystkim jego picie, ale Red Bulla Mobile mogę tylko polecić- jesłi chodzi o necik to jest po prostu rewelacja.

Odpowiedz

53. ~lte
-1

2014-11-05 18:08:09

to ja wam włączyłem reklamy z powrotem w adblocku a wy mi komentarze kasujecie pieruny?

Odpowiedz

52. dumelosw
2

2014-11-05 17:55:07

@51 350 zł sprzęt na lata, obsługuje LTE 800 Mhz

Odpowiedz

51. ~lte
0

2014-11-05 17:34:36

czemu te dingdongi lte są takie drogie kawałek badziewia bez wifi od łałeja 200zł prawie a te z fifirifi wołają w sklepach po 500zł poszaleli czy co? większość ludzi ma jeszcze zwykłe dongle 3G czy 4G najwyżej - nie ma jak tego LTE sprawdzić.....

Odpowiedz

50. BUCKS
-3

2014-11-05 17:33:54

@ 38. ~ 2014-11-05 10:56:52 host: gsd102.internetdsl.tpnet.plAle trzeba być totalnym ignorantem, żeby nie widzieć faktów.Wejdź na stronę Redbulla: I tam masz fragment, który cytuję poniżej:"Poczuj różnicę! Przez 30 dni możesz bezpłatnie korzystać z szybkiego internetu LTE w Red Bull MOBILE. Po upływie 30 dni usługę możesz włączyć ponownie, korzystając z kodu. Promocja jest ważna do końca 2014 roku i dotyczy korzystania z technologii LTE tylko w zasięgu własnej sieci Play."W tym wypadku operator ma problem z aktualizacją informacji na swojej stronie, ale jako maniak sieci Play masz klapki na oczach i widzisz tylko to co chcesz widzieć, dlatego też nigdy nie będziesz obiektywny, więc łaskawie daruj sobie ten żenujący komentarz.

Odpowiedz

49. ~h
0

2014-11-05 16:36:09

jakie najtaniej kupic startery plusa i playa by bez doladowywania ich sprawdzic czy jestem w zasiegu LTE?

Odpowiedz

48. ~LTE
1

2014-11-05 14:51:30

Nie wiem czy wiecie, ale za 5 zł miesięcznie można przeglądać strony WWW bez limitu w 3G i LTE.

Odpowiedz

47. ~
5

2014-11-05 14:30:24

@29>poczytaj sobie i zauważ, że każdy kto twierdzi, że mu założyli lejek ma konto założone od dawna, a nie np. od 2 dni, a po drugie większość informacji jest potwierdzona w różny sposób, np. screenem z konta na stronie plusa, nagraniem działania internetu, nagraniem rozmowy z konsultantem czy zdjęciem odpowiedzi od UKE czy UOKiK. poszukaj też na YT

Odpowiedz

46. ~XX
2

2014-11-05 13:07:32

~44. masz informacje w regulaminach na www rbm i playa, sprawdz sobie :)

Odpowiedz

45. ~
3

2014-11-05 12:14:10

niektórzy tutaj zakładają, że Play (czy RBM) będzie ciął transfer zaraz po 100GB. tak jak nie nakładał lejka po 200GB tak i teraz nie będzie. póki co nie ma jeszcze informacji, żeby tak robił po zmianie regulaminu. i tak dają więcej niż Plus w abonamencie i do tego o wiele większy lejek o ile go nałożą. w każdym momencie można zrezygnować z tego internetu, a kasę można wykorzystać jak się chce.

Odpowiedz

2014-11-05 12:10:43

Znalazłem informację na "www. blogplay . eu" a szukałem na "www. blogplay .pl". Rozumiem że informacja o przedłużeniu promocji potwierdzona w Play ? Gdyby ktoś mógł to sprawdzić ;)

Odpowiedz

43. PiotrM
-1

2014-11-05 12:01:11

"Drugą zmianą jest wydłużenie ważności promocji do odwołania. Będzie ona dostępna również w przyszłym roku. " Od kiedy zmiana na "do odwołania" jest wydłużeniem? Do odwołania oznacza, że mogę ją odwołać własnie w tej sekundzie.

Odpowiedz