DAJ CYNK

Play - Zmiana cennika Formuła Rodzina

10.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8804

Ważne 8

6

Na stronach sieci Play pojawiła się informacja o zmianie cennika w Formule Rodzina.

Na stronach internetowych sieci Play pojawiła się informacja o zmianie cennika w Formule Rodzina.

17 października zmianie ulegnie cennik oferty Formuła Rodzina. Zmiany polegać będą na obniżeniu stawki za minutę połączenia wychodzącego na numery stacjonarne w Play z kwoty 0,29 zł do kwoty 0 zł. Najprawdopodobniej będzie to miało związek z zaplanowaną na poniedziałek konferencją.

Dodatkowo Play informuje, że zmiana cennika nie jest podstawą do wcześniejszego rozwiązania umowy bez ponoszenia dodatkowych opłaty.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
23. wlo
0

2014-10-13 09:25:34

22 - ja to wiem, ale przeciętny pyskaty Polak nie ;-) Tu się prawa Polaka liczą, niezależnie czy dobrze ktoś Polakowi robi czy nie! Ma być akceptacja Polaka!!

Odpowiedz

22. ~prawodawo
0

2014-10-13 09:20:54

Przepis art. 61 ust. 6 wskazuje, iż uprawnienie do wypowiedzenia umowy (bez negatywnych konsekwencji) abonent nabywa wyłącznie w przypadku podwyższenia cen usług.

Odpowiedz

21. wlo
0

2014-10-13 07:54:28

Z pewnością... Zawsze może taki ktoś zaskarżyć do sądu ew. nie nałożenie kary za zerwanie umowy z tego powodu...

Odpowiedz

20. ~wosq
0

2014-10-13 06:59:16

Zmiana cennika jest podstawą do bezkarnego rozwiązania umowy.Nie ma znaczenia kierunek tej zmiany.Komuś mogło zależeć przecież na płaceniu za połączenia na stacjonarne.Teraz odebrano mu tą możliwość.

Odpowiedz

19. ~oko
-1

2014-10-12 21:37:28

@18 niekoniecznie.Może ktoś chce płacić. Zmiana to zmiana. A że play zszedł na psy to już od dawna wiadomo.

Odpowiedz

18. ~luk
1

2014-10-12 20:43:17

@17 ponieważ ten przepis tworzył rozsądny człowiek. Zmiana pozytywna jak obniżka nie pozwala zerwać a zmiana negatywna czyli podwyżka pozwala

Odpowiedz

17. ~mkkot
0

2014-10-12 20:36:31

Pytanie czysto teoretyczne: dlaczego obniżka cen nie jest powodem do zerwania umowy bez konsekwencji? Wszak to zmiana cennika.

Odpowiedz

16. Tuldor88
1

2014-10-12 17:10:34

@13 z doświadczenia powiem, że niewiele - większość stacjonarek (o ile próba jaką miałem jest wiarygodna) dalej sieci w dawnym TP (Orangutan).

Odpowiedz

15. ~ami
2

2014-10-10 19:14:00

Ale to tylko na Play stacjonarne? łooo myślałem że na wszystkie stacjonarne.

Odpowiedz

14. ~ami
1

2014-10-10 19:10:41

Tylko w Formule Rodzina? Szkoda że nie we wszystkich Formułach...

Odpowiedz

13. dziedziel
0

2014-10-10 18:52:00

No spoko. Lepiej mieć coś za darmo ;) tylko ciekawe ile jest tych nr stacjonalnych wewnątrz play ;)

Odpowiedz

11. ~wlo
-4

2014-10-10 18:26:01

Czyli jak zawsze w Play slaba oferta

Odpowiedz

10. ~
0

2014-10-10 18:19:48

W komórkach pokazali już wszystko co dobre, ze szczytem w Mini Max w powiązaniu z jednodniowymi promocjami doładowań. Teraz jest już równia pochyła i będzie coraz gorzej. Formuła Rodzina - innymi słowy: łapiemy na ilość.

Odpowiedz

9. ~
0

2014-10-10 17:45:13

do RBM 200GB LTE - racja tu chodzi TYLKO o numery stacjonarne należące do sieci play... - myślałem, że to jest standard i play = play zarówno kom. jak i stacj. Jak widać - myliłem się. Mało tego stacjonarne tylko w sieci play będą gratis tylko dla opcji Formuła Rodzina...

Odpowiedz

2014-10-10 17:05:39

Tutaj chodzi o numery stacjonarne należące do Play a nie wszystkie.

Odpowiedz