DAJ CYNK

Play: Zestaw dla dwojga

21.03.2013

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6681

Ważne 8

2

W Play można nabyć zestaw dwóch kart SIM o podobnych numerach wraz dodatkowymi kodami na doładowania.

Od 21 marca w Play można nabyć zestaw dwóch kart SIM o podobnych numerach wraz dodatkowymi kodami na doładowania.

W ramach zestawu, który kosztuje 20 zł, użytkownik otrzymuje:

  • Dwie karty SIM każda z kwotą 5 zł na start (numer różnią się maksymalnie trzeba ostatnimi cyframi)
  • Dwa kody na doładowania, o wartości 10 zł każdy


Z kwoty startowej 5 zł, 1 zł może być wykorzystane na wszystkie usługi, a pozostałe 4 zł na krajowe połączenia głosowe/wideo oraz SMS-y i MMS-y. Użytkownik ma na to 10 dni. Doładowanie ze zdrapki można wykorzystać na wszystkie usługi.

Zobacz: regulamin oferty "zestaw dla dwojga"

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Komentarze
Zaloguj się
20. ~as
0

2013-03-22 10:58:47

bardzo dobrze Play. Przynajmniej coś się dzieje i coś robicie w porównaniu do innych sieci. Wszystkie powyższe komentarze wydaje mi się, że są pisane przez pracowników innych sieci

Odpowiedz

19. ~arczi
0

2013-03-22 10:15:20

@ admin: ....(numer różnią się maksymalnie trzeba ostatnimi cyframi)... ;)

Odpowiedz

18. ~Gyrosek
0

2013-03-22 08:28:11

@ 7 małpują rzeczy z T-Mobile. Żenada

Odpowiedz

17. ~
0

2013-03-22 08:17:45

Chyba to miało dojechać na walentynki , ale coś nie wyszło i dojechało na Wielkanoc.

Odpowiedz

16. zihen
0

2013-03-22 08:08:29

userr: A *107# nie działa?

Odpowiedz

15. ~tata
0

2013-03-22 07:50:05

Dzieki takim tanim operatorom jak Orange czy Play w mojej wiosce wszyscy maja mobilny internet bo lini telefonicznych u nas nie ma.Wiec dziwi mnie ankieta ze operatorzy nie falszuja oferty internetowej w zakresie umownej dostawy parametrow uslugi.

Odpowiedz

14. ~Jo
0

2013-03-22 07:48:08

Widzę Play zaczął robić "PROMOCJE W STYLU ORANGE", no cóż, dobre czasy się skończyły, trza spłacać keydyty chińczykom, to i promocje w Play TEŻ SIĘ SKOŃCZYŁY, TERAZ TYLKO ZOSTAŁO "MYDLENIE OCZU" klientom... niby promocjami.. ;)

Odpowiedz

13. ~
0

2013-03-22 04:36:06

czym sie rozni ta promocja od warunkow Play na karte 0gr w Play? Raczej nie obowiązuje RWK?

Odpowiedz

12. ~
0

2013-03-22 02:39:26

Coś im bardzo nie wyszło, może zaspali po tym jak do reklam ładowali tak zwanych celebrytów, czyli "polskie-mniej-lub-bardziej-znane-mordy".

Odpowiedz

11. ~ja123456789
0

2013-03-21 23:33:53

do ja patrz http://www.play.pl/promocja/zestaw-dla-dwojga/

Odpowiedz

10. ~pabloki
0

2013-03-21 23:22:54

oj coś im nie wyszło, pewnie dostawa z chin przyszła pozniej niz miala.

Odpowiedz

9. ~Ja
1

2013-03-21 23:18:31

Jakby dali darmowe rozmowy i smsy na zawsze do tej osoby to wziąłbym, a tak... Szkoda gadać.

Odpowiedz

0

2013-03-21 23:08:22

@userr Dokładnie, po dacie ważności konta na połączenia wychodzące.

Odpowiedz

7. ~
1

2013-03-21 22:29:50

oj nędza. Co to za oferta, ze numery roznia sie trzema ostatnimi cyframi? Jakby jeszcze to bylo jak w TM miedzy nami, to rozumialbym ale tak, to shit totalny. Play corac gorzej z kreatywnoscia. Zatrudnijcie kolejne pseudo gwiazdy i placcie a oferta niech bedzie z 2009 roku. 29gr niezmieniane od 4lat a mtr spadly dwukrotnie

Odpowiedz

6. ~userr
0

2013-03-21 22:16:59

jak w Play Na Kartę bez rocznej ważności konta sprawdzić do kiedy są dostępne darmowe rozmowy w Play? Po prostu po dacie ważności konta?

Odpowiedz