DAJ CYNK

Play: zarejestruj numer SMS-em

21.11.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 8369

Ważne 15

3

Play uruchomił możliwości zarejestrowania numeru na kartę SMS-em. Wystarczy posiadać już zarejestrowany numer w sieci.

Play uruchomił możliwości zarejestrowania numeru na kartę SMS-em. Wystarczy posiadać już zarejestrowany numer w sieci.

W celu zarejestrowania numeru na kartę należy wysłać SMS-a z innego zarejestrowanego numeru lub związanego z operatorem umową w ofercie Mix lub abonamentowej. SMS-a należy wysłać na numer 676 o treści ZAREJESTRUJ [numer_telefonu_do_rejestracji], czyli przykładowo ZAREJESTRUJ 790123456. Następnie wysłany numer otrzyma SMS-a z prośbą o wyrażenie zgody na rejestrację, a na koniec oba numery dostaną potwierdzenie dokonania rejestracji.

W przypadku rejestracji nowego startera, do treści SMS-a trzeba dodać kod PUK, czyli będzie to wiadomość o treści ZAREJESTRUJ 790123456 12345678.

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
30. ~MEMEK
0

2018-01-05 17:10:35

Zarejestruje mi ktos sms-em?

Odpowiedz

29. Romlen
0

2016-12-19 10:59:35

@21 i inni: przetestowałem na sobie rejestrację numeru Play na kartę poprzez sms. Cała czynność zajęła dosłownie kilka minut, włącznie z przyznaniem bonusu za rejestrację. Jeśli ktoś ma w rodzinie zarejestrowany numer w Play, to ta opcja jest najwygodniejsza, jestem mile zaskoczony szybkością z jaką się z tym uporałem.

Odpowiedz

28. ~wopo
0

2016-11-27 08:49:20

Lipa, dziadostwo i nieprawda - czekam już cztery dni na odpowiedź !

Odpowiedz

27. ~
0

2016-11-24 22:50:47

W Nju prościej - nie trzeba pisać "zarejestruj", wystarczy sam numer.

Odpowiedz

26. ~RBM
0

2016-11-22 16:54:22

zarejestrowałem niedziałający numer w play bez problemu po podaniu puku :) czekam teraz na przyznanie bonusu :)

Odpowiedz

25. Romlen
0

2016-11-22 13:36:40

@21 - rozmiń myśl bo nie bardzo rozumiem gdzie mam taką tendencję. Moje pytanie wzięło się stąd, że zawsze nie po drodze mi do salonu aby swój dodatkowy nr jaki mam w Play zarejestrować, i możliwość rejestracji na sms jest mi bardzo na rękę. No a gdy wpadnie bonus to czemu z niego nie skorzystać?

Odpowiedz

24. ~digg
0

2016-11-22 11:03:14

"Usługa dla ciebie niedostępna."

Odpowiedz

23. ~juha
0

2016-11-22 09:42:12

Próbowałem zarejestrować i nie działa. Dostaję smsa zwrotnego o treści: "Usługa dla ciebie niedostępna.

Odpowiedz

22. ~Kamil
0

2016-11-22 09:11:19

@16 tylko numery działające już w Virgin z taki sposób zarejestrujesz. Ja próbowałem zarejestrować strater który przyszedł mi kilka dni temu z RBM od wczoraj mam informacje że zlecenie rejestracji numeru jest w realizacji

Odpowiedz

21. ~///
0

2016-11-22 08:43:06

19 - masz poczucie humoru i tendęcje do utrudniania sobie i innym życia.

Odpowiedz

20. kondzi
0

2016-11-21 22:11:55

W Plusie już tak od dawna można

Odpowiedz

19. Romlen
0

2016-11-21 21:18:19

Czy dzięki tej możliwości rejestracji numeru bonus wpadnie w identyczny sposób jak przy rejestracji fizycznie w salonie?

Odpowiedz

18. ~tomek
1

2016-11-21 19:08:18

jak to czytam to zamiast sie czegos dowiedziec uczestnicze w jakiejejs wojnie na slowka :)

Odpowiedz

17. Andrzej24
1

2016-11-21 18:36:00

16@ czyli jaką?

Odpowiedz

16. ~SeT
-1

2016-11-21 18:33:41

Też mi nowość.... Virgin ma taką możliwość od lipca :)

Odpowiedz