DAJ CYNK

Play zaczyna wprowadzać roaming LTE

10.12.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9570

Ważne 15

7

Holandia jest pierwszym krajem, w którym Play będzie miało roaming LTE.

Holandia jest pierwszym krajem, w którym Play będzie miało roaming LTE.

Play jest kolejnym, po Plusie i Orange, polskim operatorem, który w tym tygodniu uruchamia roaming LTE. Pierwszym krajem, w którym usługa została uruchomiona jest Holandia, a operatorem jest KPN. Usługa jest dwustronna, więc klienci KPN również mogą korzystać z LTE w Polsce.

Źródło tekstu: Play; wł

Komentarze
Zaloguj się

2014-12-12 14:19:36

Jak ten LTE będzie w bonusie tak jak w kraju to można korzystac. Ostatecznie jak dają bonusowe 100 GB to całe konto głowne można wykorzystac na roaming. Play ma jeszcze usługę Teleplay gdzie w roamingu gadamy jak w kraju.

Odpowiedz

61. ~inthemiddleofadramma
-1

2014-12-12 13:48:06

Czasy internetu na wiaderka czyt. pakieciki-kodziki powinny się definitywnie zakończyć, oczywiście jest zgoda na rozsądne ograniczenia prędkości w ramach fair-usage-policy (rozsądne to nie znaczy do 16/32kb/2mb/s) - ale 2GB pakieciki dziś oferować - wstyd.

Odpowiedz

60. ~LTE do tabletu
-1

2014-12-12 13:35:14

który operator oferuje najtańsze nielimitowane LTE?

Odpowiedz

59. ~tanie LTE
-1

2014-12-12 13:25:25

hej, czy jest w tej chwili nielimitowany internet LTE na kartę (lub z miesięcznym wypowiedzeniem) coś lepszego niż NJU z rachunkiem za 19zł/miesiąc (do marca 2015) lub Redbull Mobile II ok. 16,50zł/m-c (5zł starter plus 50 doładowanie na 100dni) - ta oferta "do odwołania", podpowiedzcie proszę kto się dobrze orientuje w ofertach, tylko LTE w "nolimicie"

Odpowiedz

58. PiotrM
0

2014-12-12 13:09:04

z tego zdania: "Play jest kolejnym, po Plusie i Orange, polskim operatorem, który w tym tygodniu uruchamia roaming LTE. ", wynika że Plus uruchomił roaming w tym tygodniu. Proponuję w takim razie przeredagować zdanie.

Odpowiedz

57. orson_dzi
0

2014-12-12 13:03:32

@56 Czyli mamy napisać news dnia, że Plus wprowadził roaming LTE? Gdzieś w maju 2014? I mam to napisać w grudniu 2014?

Odpowiedz

56. PiotrM
-1

2014-12-12 12:50:57

Jak zwykle pod każdym artykułem o PLAY zaczyna się to samo - licytacja gdzie nolimit jest najtańszy. A ja się Panie redaktorze pytam, gdzie jest artykuł o wprowadzeniu Roamingu w LTE przez PLUSa, skoro zrobił to pierwszy? Jak zwykle o PLAY jest informacja, o Orange tez jest a o Plusie nima. Czy to dlatego że się u Pana redaktora nie reklamują?

Odpowiedz

55. ~
0

2014-12-12 11:12:39

A ile danych stracimy jak zrobimy test szybkości na lte przy prędkości 100Mb/s down i 40Mb/s up jak testy będą trwały po 10 sek? Bo mnie wychodzi około 140 MB. Zgadza się?

Odpowiedz

54. ~
-1

2014-12-12 11:12:38

A ile danych stracimy jak zrobimy test szybkości na lte przy prędkości 100Mb/s down i 40Mb/s up jak testy będą trwały po 10 sek? Bo mnie wychodzi około 140 MB. Zgadza się?

Odpowiedz

2014-12-12 10:32:12

52 - uczciwy abonament z telefonem od 70 zł , oczywiście jesteśmy mobilni i aktywni, niema czasu na zabawę w kody.

Odpowiedz

52. ~
1

2014-12-12 10:13:40

@51, ja kupię i to świadomy istnienia ofert na kartę. Powód jest prosty, oszczędność 10zł/m-c (0,5h pracy), za bawienie się pakieciki i sprawdzanie, czy jest już aktywny czy nie, dla mnie nie jest tego warta. Ceny są na tyle niskie, że skakanie z oferty na ofertę dla oszczędności kilku złotych, to dla mnie strata czasu. Lepiej ten czas spożytkować na pracę, która przyniesie dochód większy niż te 10zł oszczędności

Odpowiedz

2014-12-12 09:34:18

kto teraz kupuje abonament w RBM czy NJU, oferty na kartę lepsze.

Odpowiedz

50. Tuldor88
0

2014-12-12 09:04:23

Ok, mówisz o karcie - ok mój błąd :)

Odpowiedz

49. Tuldor88
-1

2014-12-12 08:48:40

@45 sylwekZolkusza - zauważ że 20zł to cena PAKIETU: >, a musisz jeszcze doliczyć ABONAMENT 9zł:

Odpowiedz

48. Sig
0

2014-12-11 22:37:41

@41 - czy ja napisałem, że tam mieszkam drogi anonimie? Pochodzę stamtąd, część rodziny nadal tam mieszka, to region znam. Czy to zadupie... Być może, ale jest to też jedna z głównych arterii dla podróżujących nad morze i zawsze dla mnie zagadką było omijanie jej przez Play. Jak widać innym operatorom opłąca się być na tym zadupiu, tylko fioletowy ma problem :-).

Odpowiedz