DAJ CYNK

Play wprowadza Formuły Unlimited Extra

16.12.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13601

Ważne 10

20

Od 15 grudnia niedostępne są w Play taryfy Smartfon Unlimited Pro w wersji dla klientów prywatnych i firm. Zastąpiły je Formuły Unlimited Extra.

Od 15 grudnia taryfy Smartfon Unlimited Pro w wersji dla klientów prywatnych i firm zastąpiły częściowo Formuły Unlimited Extra.

Formuła Unlimited Extra (tylko SIM) w opcji na 24 miesiące kosztuje 49,99 zł. W tej cenie klient otrzymuje nielimitowane połączenia do polskich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane wiadomości SMS i MMS, nielimitowany dostęp do Internetu i bezpłatny dostęp do serwisu Tidal. Analogiczna taryfa dla rynku biznesowego kosztuje 39,99 zł netto. Aktywacja to z kolei 49,99 zł lub 39,99 zł netto w przypadku biznesu.



Do tej ceny bazowej należy dodać przynajmniej 20 zł dopłaty, aby móc wybrać ofertę z telefonem. Czyli abonamenty zaczynają się od 69,99 zł dla klientów indywidualnych lub od 59,99 zł netto dla klientów biznesowych. Wielkość dopłaty można zwiększać o 10 zł aż do uzyskania satysfakcjonującej ceny urządzenia.

Oprócz tego możliwe jest wybranie oferty ratalnej (tylko tutaj pozostało nazewnictwo Formuła Smartfon Unlimited Pro), w której podstawowy abonament (49,99 zł lub 39,99 zł netto w biznesie) klient opłaca przez 24 miesiące, a oprócz tego przez 36 miesięcy raty za urządzenie.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
91. ~artur92
0

2015-12-20 13:16:53

Mająć TV w Cyfrowym pakiet rodzinny hd płacę na niego 19,90.. Od niedawna również abonamenty niższe niż 49,90 biorą udział w smartdomie(rabat 20 zł, a nie 50% i tylko telefonicznie) Więc skorzystałem z promocji abo w plusie bez telefonu, nielimitowane rozmowy, esy, mmsy i 5GB internetu 49,99-20=29,99... dwie usługi za 50 zł... Tutaj jedna.. Nie jestem żadnym wysłannikiem promowania ofert, ale warto zauważyć, że play dyma klientów.

Odpowiedz

90. ~RZECZNIK PLAY KŁAMIE
0

2015-12-18 08:53:25

i w dodatku na blogu rzecznika działa cenzura! Przykład to post z 17.12.2015 godz. 15:57: „w sumie wszystkie abonamenty firmowe są droższe o 5 zł netto. Dodano trochę GB i odjęto na pakietach roamingowych”. Link do zrzutu ekranowego: Na blogu rzecznik zaatakował Telepolis, a teraz widać prawda w oczy kole!

Odpowiedz

89. ~Lamski
0

2015-12-18 08:45:13

@88 Zapraszamy do Plusa. Nie jestem klakierem, malkontencie.

Odpowiedz

88. ~
0

2015-12-17 17:25:29

Jak ktos udowadnia ze podwyżka byla, to klakierzy nagle zmieniają zdanie i juz nie twierdza ze nie bylo podwyżki tylko stawiają pytanie czy przez 5zl firma upadnie? Nie ma znaczenia czy upadnie czy nie, bo nie to jest przedmiotem dyskusji tylko sam tak zaistnienia podwyżki.Owszem konkurencja kusi. Chociażby Plus za 14zl netto to samo co Play za 35zl netto.

Odpowiedz

87. ~Lamski
0

2015-12-17 16:04:34

@82 Zresztą jest to przedłużenie oferty w twoim wypadku rozumiem? Nic nie stoi zatem na przeszkodzie zeby u innych operatorów poszukac korzystniejszych warunków.

Odpowiedz

86. ~RZECZNIK PLAY KŁAMIE
1

2015-12-17 16:02:55

NA SWOIM BLOGU RZECZNIK PLAY KŁAMIE! WSZYSTKIE FIRMOWE ABONAMENTY "TYLKO SIM" NA 24 M-CE PODROŻAŁY O 5 ZŁ NETTO! DODANO TROCHĘ DANYCH A ODJĘTO NA MIĘDZYNARODOWYCH I ROAMINGU UE!

Odpowiedz

85. wlo
0

2015-12-17 15:54:02

83 - było, ale czy dla nowych/przenoszących numer? Lojalnościowa to czasem nie była oferta - dla przedłużających? A jeśli dla nowych - transmisja danych nie była czasem bardziej limitowana?

Odpowiedz

84. ~Lamski
-1

2015-12-17 15:45:31

@ 82 Nie mówie o wzroście z 50zł do 100zl . A jeżeli przez 5zł firma upadnie to naprawdę biedne i udręczone jest polskie społeczenstwo i przedsiębiorcy...

Odpowiedz

83. ~
2

2015-12-17 14:59:45

82, nie zaglądaj do czyjegos portfela jak tobie nikt nie zagląda. Jeżeli tobie pasuje, to możesz i płacić 100zł za no limit w sieci i nic mi do tego. Podobnie tobie nic do tego, że ja nie chcę płacić więcej niż płaciłem.Dla firm był abo za 29,99zł a teraz jest za 34,99zł. Trzeba więc zapłacić więcej. Taka jest polityka Play, że każda zmiana wiąże się z tym, żeby płacić więcej.

Odpowiedz

82. ~Lamski
-1

2015-12-17 14:02:24

@81 Cale te przepychanki o ile złotówek kto ma tańszy no-limit odzwierciedla że te pare złotych dla niektórych ma strategiczne znaczenie w budżecie domowym. I jestem w stanie to zrozumieć jeżeli rzeczywiscie ktoś ma taką sytuacjie. Ale to całe narzekanie i oburzenie którego tutaj uświadczymy jest dziecinne i zdumiewające. Każda sieć ma swoje plusy i minusy.

Odpowiedz

81. TomekO
2

2015-12-17 13:17:51

@79 nie wiem czy to bieda ? Chyba że intelektualna. Operator ma powiedzmy 10 ofert, promocji. Biadolenie że oferta 49,99 zł. słaba jak obok jest za 9 zł. Wydaje mi się że to raczej mendy z konkurencji szkalują jak to jest w Play źle a u nich oferta super ;)

Odpowiedz

80. PlejSrej
-2

2015-12-17 13:17:44

@32 w Orange nielimitowany tj. 1000 GB, przynajmniej dla firm a nie 10 GB hehe, co to jest - tyle się zużywa obecnie dziennie ;)

Odpowiedz

79. ~Lamski
-1

2015-12-17 13:09:15

Biedne to nasze polskie społeczeństwo.., abo 4999 i wielka dyskusja jakie to zdzierstwo za wszystko nielimitowane że ten oparator ma 5 zł mniej a ten wiecej. Nie zarabiam wiele ale wiecej wydaje dziennie na paczkie fajiek i na obiad w knajpie.

Odpowiedz

78. TomekO
3

2015-12-17 13:01:20

Przypadkiem w RBM nie ma abonamentu za 9 zł. na czas nieokreślony za nielimitowane rozmowy, smsy i 5 GB na 6 miesięcy ? Później można wybrać co najlepsze na rynku.

Odpowiedz

77. Robo
0

2015-12-17 11:51:50

#61, 65 (wlo) - np. najtańszy abonament dla firm z nielimitowanymi rozmowami i sms/mms-ami kosztował 29,99zł netto. W aktualnym cenniku taka taryfa to 34,99zł netto.

Odpowiedz