DAJ CYNK

Play: Wi-Fi Calling też w Samsungu Galaxy A5 2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9592

Kilka dni po wprowadzeniu do oferty Samsunga Galaxy A5 2017, sieć Play ogłosiła jego zgodność Wi-Fi Calling.Kilka dni po wprowadzeniu do oferty Samsunga Galaxy A5 2017, sieć Play ogłosiła jego zgodność Wi-Fi Calling.

Usługa Wi-Fi Calling pozawala na korzystanie z usług sieci Play również tam, gdzie zasięg jest bardzo słaby, ale mamy dostęp do sieci Wi-Fi. Czy to piwnica domu, czy kurort w cieplejszej części Europy, można bez dodatkowych opłat dzwonić i SMS-ować, zgodnie z zasadami obowiązującymi w kraju.

Odbiorca będzie miał na telefonie wyświetlony pełny numer osoby dzwoniącej, bez żadnych przekierowań. Połączenia są dostępne w wysokiej jakości HD Voice.

Zobacz: Wi-Fi Calling dostępny w Play

Po dołożeniu do listy Samsunga Galaxy A5 2017, w ofercie sieci Play jest obecnie 13 urządzeń wspierających Wi-Fi Calling:


Samsung Galaxy A3 2017 i Galaxy A5 2017 to dwa nowe modele Samsunga ze średniej półki cenowej, które według komunikatu producenta dzisiaj oficjalnie weszły na polski rynek. Nieco wcześniej niż w sklepach Samsung Galaxy A5 2017 pojawił się w ofercie sieci Play - już 1 lutego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu